دنیای وب

5 حیوان از دنیای تجارت

دوست عزیز و مقام رسمی من از تایوان که همیشه پر از شگفتی های شگفت انگیز بود ، کارگاه تیم سازی را رهبری می کرد که افتخار حضور در آن را داشتم.

وی پس از نمایش تلویزیونی خود در تایوان به عنوان مربی روانشناسی تجاری ، در ماه اول خود از 17 بازیگر حمایت مالی كرد و در تجارت جدید MLM ما ركورد زد و از وی در كانادا به عنوان رهبر تیم جدیدی بهره گرفت.

کیم لی راز شگفت انگیزی را که در دنیای تجارت حرفه ای تایوان استفاده شده فاش کرد. کیم در کارگاههای معروف آخر هفته خود برای رفع شرکتهای میلیارد دلاری مانند تویوتا تقاضای زیادی دارد.

در اینجا در آمریکای شمالی ، ما شنیدیم که معلمان بازاریابی شبکه ای در مورد شخصیت های مختلف ، جادو و رمز و راز آنها که منطق غربی ما را به چالش می کشد به ما می آموزند.

در چین پنج حیوان وجود دارد که نماینده دنیای تجارت هستند.

1) النمر: این رهبران و افراد زحمتکشی هستند که عملکرد خود و آنچه می خواهند را می دانند. آنها تعیین کننده سرعت ، پیشگامان مد هستند و زمینه موفقیت در صنعت را فراهم می کنند.

2) طاووس: این افراد مشغول می دانند که چگونه رنگ خود را نشان دهند. آنها که از توانایی بالایی برای کار تیمی ، معاشرت و بازاریابی برخوردار هستند ، وقتی می توانند رنگ های شگفت انگیز خود را به نمایش بگذارند ، بهترین درخشش را دارند.

3) OWL: این افراد بسیار وفادار هستند. آنها اعداد را می دانند و در آنها نیز سرآمد هستند. آنها کاشفان ، مشاوران پیش بینی و حسابداران غیر قابل تعویض دنیای تجارت هستند.

4) آفتاب پرست: آفتاب پرست فوراً با هر محیطی سازگار می شود. آنها با هر کسی و هر مکان به خوبی ترکیب می شوند. اگر تا وقتی که 30 ساله شدی تا حدی آفتاب پرست نشوی – کیم می گوید – تو در این دنیا مردی. آنها تا حدودی غیرمستقیم هستند و قدرت اقناعی زیادی دارند.

5) کوآلاها سازگاری و قابل پیش بینی بودن را دوست دارند. این افراد در تمام روزها در حال خوردن در درختان اکالیپتوس پنهان شده اند و می توانند بیشتر در پشت صحنه کار کنند تا مدیرعامل عالی باشند. با این حال ، تغییر همیشه آسان نیست ، و دیدن خارج از جعبه ممکن است نیاز به کمک خارجی داشته باشد.

خرد کیم بیش از این بود. وی گفت در حالی که ما معمولاً نقاط قوت یک تیپ شخصیتی را نشان می دهیم ، بسیاری از شرکای تجاری و همکاران شبکه آنها ویژگی هایی را در دو یا سه نوع شخصیت ایجاد کرده اند.

بنابراین وقتی یک ببر را به خدمت می گیرید ، به اصل موضوع بپردازید. مبادا آن را به دلیل “چرا” بفروشید که آنها ممکن است بخواهند فرصت شغلی شما را ببینند. آنها کاملاً مستقل هستند و فقط به ابزاری که شما باید ارائه دهید برای یافتن راه موفقیت خود نیاز دارند. آنها ترجیح می دهند بدون کمک خارجی مشکلات خود را حل کنند و آنها را حل کنند. قبل از اطلاع از آن ، به توانایی خود در تبدیل اطلاعات به سود اعتماد خواهید کرد.

طاووس از خطرات نمی ترسد و می خواهد به حرکت خود ادامه دهد و افق های جدید را کشف کند. آنها به راحتی ایده های درخشان جدید می گیرند و تمایل دارند با خلاقیت و اصالت خود بر دیگران مسلط شوند. به آنها این فرصت را بدهید تا رنگهای شگفت انگیز منحصر به فرد خود را نشان دهند زیرا می توانند دیگران را از کیفیت بالای رهبری خود تحت تأثیر قرار دهند. آنها می توانند مرشد بازاریابی باشند که شما روی لوله خود دنبال می کنید ، و نام خود را با تصاویر رنگارنگ و پیوندهای جالب برای جلب توجه شما به آنها نشان می دهند.

جغدهای بسیار وفادار و خوب فقط با شماره هایی که می خواهید در تیم خود ، دوره – پایان داستان! با نشان دادن بلافاصله اعداد به آنها اعتماد و اطمینان آنها را تقویت کنید. این همان چیزی است که آنها تصمیم خود را بر اساس آن تعیین می کنند. اگر آنها از شما می خواهند برنامه شرکتی را به آنها نشان دهید ، بلافاصله اعداد را دریافت کنید! آنها بسیار موفقیت مدار هستند و هرگز در عزم و اراده خود تزلزل نمی کنند. پشتکار جواب می دهد!

آفتاب پرست ها درک پذیر ، سازگار و بسیار تأثیرگذار هستند. با آفتاب پرست ها به یاد داشته باشید ، در حالی که ابتدا نقش و جایگاه خود را به صورت آنلاین پیدا می کنند ، آنها باید از منابع و استعدادهای سایر بازاریابان استفاده کنند تا بتوانند خود را از یکدیگر متمایز کنند. یک فضای بازاریابی شبکه ای قوی برای آنها ایجاد کنید که با دو مربی مصافحه ، هزاران منبع آموزشی و بهترین سایت های شبکه برای پاتوق و تماس با خانه پر شده است. با این حال ، نکته اصلی این است که به آنها اجازه ندهید برای حمایت بیش از حد به دیگران وابسته شوند وگرنه ممکن است به اهداف خود نرسند.

کارکنانی که بیشتر از خرس کوالا ساخته شده اند ممکن است به مقداری ادویه و مقوی نیاز داشته باشند. روش مسئولانه ، منظم و روشمند آنها می تواند هر شغلی را سازماندهی و مدیریت کند. آنها مدیران عالی را ایجاد می کنند و یک تجارت خانگی قوی ایجاد می کنند. آنها خردمند و خردمند هستند ، اما ماهیت فوق العاده محافظه کارانه ، کمبود تخیل ، محافظت بیش از حد از منافع و نگاه غیر ماجراجویانه به زندگی می تواند منجر به رکود شود.

کیم به من آموخت که همیشه آموزش و ایجاد روابط خود را متناسب با شخصیت و نیازهای هر فرد تنظیم کنم. این اطلاعات در مورد ویژگی های شخصیتی این پنج حیوان برای اولین بار در اینجا در آمریکای شمالی در حال حاضر در این مقاله ارائه شده است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا