دنیای وب

5 دلیل برای ایجاد یک صفحه فیس بوک برای تجارت شما

ایجاد یک صفحه هواداران فیس بوک تنها چند دقیقه طول می کشد و این یک روش بسیار مقرون به صرفه برای ایجاد مخاطبین از کاربران هدفمند و علاقه مند است، و علاوه بر این، می توانید به طور منظم و رایگان با آنها ارتباط برقرار کنید.

اگر در مورد رسانه های اجتماعی جدی هستید، در اینجا 5 دلیل اصلی من برای ایجاد صفحه طرفداران فیس بوک برای تجارت خود آورده شده است.

1. کاملا رایگان است.

هیچ هزینه مستقیمی وجود ندارد، به جز زمان شما که بسیار ناچیز است، زیرا ایجاد صفحه هواداران فیس بوک شما آسان است و فقط چند دقیقه طول می کشد.

2. هیچ محافظت از رمز عبور وجود دارد.

برخلاف بقیه فیس‌بوک که پشت یک لاگین کاربر محافظت شده با رمز عبور قرار دارند، صفحه هواداران شما کاملاً عمومی و بدون ورود رمز عبور است، و این باعث می‌شود که موتور جستجوی دوستانه باشد و دسترسی و فهرست‌بندی آن توسط ربات‌ها آسان باشد. بنابراین صفحه خود را برای کلمه کلیدی مورد نظر خود بهینه کنید و ترافیک SEO ایجاد کنید!

3. یک کلوپ هواداران از افراد بالقوه بسازید.

نکته مهم در مورد صفحه هواداران این است که به شما امکان می دهد به روز رسانی ها را برای طرفداران خود ارسال کنید که راهی عالی برای ایجاد یک پایگاه داده از مشتریان بالقوه است. سپس می توانید پیام های مرتبط، به روز رسانی، اخبار محصول و غیره را برای طرفداران خود ارسال کنید.

4. شما رئیس هستید.

شما کنترل کامل صفحه فیس بوک خود را دارید و می توانید پیام ارسال کنید، بخش ها را ویرایش یا حذف کنید و اطلاعاتی را که نمایش می دهید کاملاً کنترل کنید. این امر با چنین کانال عمومی / در معرض اهمیت حیاتی است.

5. شما قدرت ویروسی را دریافت می کنید.

هنگامی که یک “طرفدار” به صفحه فیس بوک شما ملحق می شود، معمولاً در فید اخبار خود طرفداران منتشر می شود تا طرفداران آنها بتوانند آنچه را که دارند دنبال کنند، چه کسانی را نیز طرفدار آنها هستند و غیره. البته با این فرض که «فن» شما این ویژگی را خاموش نکرده باشد. این یک راه عالی برای انتقال پیام شما به صورت ویروسی است.

بنابراین منتظر چه چیزی هستید، راه اندازی آن فقط یک دقیقه طول می کشد و انجام آن فوق العاده آسان است. به سادگی به سایت صفحه هواداران فیس بوک بروید، اطلاعاتی را اضافه کنید، یک URL اضافه کنید، لوگوی شرکت خود یا یک آواتار را آپلود کنید، و شما آماده هستید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا