دنیای وب

5 شرکت مبتنی بر خدمات که واقعاً از SEO محلی بهره مند می شوند

آیا تجارت مبتنی بر خدمات شما به یک منطقه خاص جغرافیایی محلی خدمت می کند؟ در این صورت ، موفقیت شما بسیار به جذب ترافیک محلی بستگی دارد.

سئو محلی می تواند راهی عالی برای دستیابی به مشتریان باشد. در حالی که تقریباً هر مشاغلی می تواند از SEO بهره مند شود ، برای کشف پنج زمینه ای که این استراتژی می تواند در برداشتن پاداش کسب و کارهای بزرگ به بار بیاورد ، به مطالعه ادامه دهید.

آیا به دنبال استراتژی های محلی SEO بیشتر برای کسب و کار خود هستید؟ مقاله ما را بخوانید: 13 راهکار برای بهینه سازی وب سایت خود برای سئو محلی

1. کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی دوست دارند موتورهای جستجوی محلی را بهبود بخشند

با هدف قرار دادن کلمات کلیدی محلی در مورد سلامتی یا تندرستی ، می توانید جهش بزرگی در رتبه بندی موتورهای جستجو مشاهده کنید.

به این فکر کنید که در صورت نیاز به پزشک جدید یا دندانپزشک اورژانس به دنبال چه چیزی باشید: احتمالاً علاوه بر “پزشک خانواده” یا “دندانپزشک اورژانس” در شهر خود نیز جستجو خواهید کرد.

با این حال ، شما همچنین باید کلمات کلیدی دم بلند را در وب سایت خود مانند “مطب دکتر شنبه ها در ونکوور باز می کند” هدف قرار دهید تا به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید.

2. تجارت مهمان نوازی بسیار هدفمند است

آیا شما رستوران ، بار یا هتل دارید؟ سئو محلی یک امر ضروری است. افراد معمولاً از دستور Google “در نزدیکی من” استفاده می کنند که در نوار جستجو ظاهر می شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که محتوای سایت شما در صورت امکان سایت شما را هدف قرار داده است.

همچنین ، بسیاری از افراد قبل از کلیک بر روی وب سایت شما ، بررسی سایتهای مانند Yelp را بررسی می کنند – بیش از هر نوع تجارت دیگر. اطلاعات کسب و کار خود را در این سایت ها به روز نگه دارید و سریع به شکایات پاسخ دهید.

3. خدمات خانگی (اکنون به کمک نیاز دارم)

یک کمپین محلی جستجوگرها برای حل مشکلات به خوبی کار می کند.

برای کسانی که به دنبال یافتن یک لوله کش یا قفل ساز هستند تماس با اولین لیست موجود در Google معمول است ، اما به سادگی ایجاد یک وب سایت با اطلاعات تماس شما نیست.

برای دستیابی به مشتریان ، باید بر افزودن محتوای اصلی ، بهینه سازی سایت خود و هدف قرار دادن کلمات کلیدی دنباله دار تمرکز کنید. شرکت در یک کمپین SEM پولی نیز برای این نوع شرکت ها ضروری است.

4. بهبود موتورهای جستجوی محله برای دلالان املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یک مقوله بسیار رقابتی است ، به خصوص با بسیاری از شرکت های بزرگ به علاوه سیستم عامل هایی مانند Zillow.

به احتمال زیاد از جستجوی کلمات کلیدی طولانی میزان بازدید خود را به دست خواهید آورد ، به علاوه “خانه برای فروش در تورنتو” شامل “آپارتمان برای فروش در مرکز شهر در کنار دریا” است.

درباره کلمات کلیدی خود تحقیق کنید و آنچه را که خانواده های دارای فرزند خردسال هنگام خرید خانه یا محله دوستدار سگ به دنبال آن هستند بنویسید – هرچه مورد استقبال مخاطبان شما قرار گیرد.

5. وکلا

یک دسته بسیار رقابتی دیگر! خبر خوب این است که مشتریان بالقوه به طور کلی به دنبال اطلاعات بسیار خاصی هستند.

بنابراین استراتژی محلی SEO شما می تواند حول کلمات کلیدی long tail ساخته شود. به عنوان مثال ، به جای “وکیل کالگری” ، به “وکالت مشروط و اعتماد اعتماد جنوب شرقی کلگری” بروید تا جستجوها را به سرنخ تبدیل کنید.

کلمات کلیدی دم بلند خود را دریافت کنید

این به هیچ وجه لیست کاملی از شرکت هایی نیست که می توانند از SEO محلی بهره مند شوند ، اما به شما ایده خوبی می دهد که از کجا می تواند واقعاً تغییر ایجاد کند.

تمرکز خود را بر ایجاد استراتژی محلی SEO خود قرار دهید و از کلمات کلیدی tail long استفاده کنید و میزان ترافیک را به دنبال خواهید داشت!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا