دنیای وب

5 شغل مشروع خانگی آنلاین با پرداختی بزرگ و رضایت بخش

از راحتی خانه خود ، می توانید مشاغل آنلاین مشاغل متناسب با مهارت های خود و همچنین تأمین نیازهای خانواده خود را بدست آورید. هزاران شغل مشروع و آنلاین وجود دارد که می توان از راه دور انجام داد. برخی از کارشناسان می گویند کارفرمایان می توانند برای انجام کار از راه دور در هزینه های زیادی صرفه جویی کنند. هزینه هایی که شامل اجاره دفتر ، برق ، نگهبانان ، هزینه های حمل و نقل و غیره است می توانند پس انداز شوند. یک دلیل عالی که امروزه در مشاغل خانگی آنلاین مجاز بسیار زیاد شده است. دورکاری به وضوح در حال افزایش است.

مزایای کارمندان

کار در خانه به نفع کارفرما و همچنین کارمندان است. چه کسی می گوید آنها از کار در منطقه راحتی خود متنفر هستند؟ خوب ، جایی برای کار بهتر از خانه شما نیست. بهره وری کار افزایش یافته است ، و همچنین سلامت کارفرمایان به دلیل رژیم غذایی مناسب و استراحت خوب به طرز چشمگیری افزایش یافته است. با توجه به ساعتهای طولانی رفت و برگشت از خانه به محل کار که ارائه می شود ، می توان ساعتهای زیادی را صرف غذا خوردن ، ساعتهای طولانی خواب و استراحت خوب کرد.

کارفرمایان سود می برند

با داشتن پتانسیل جذب از هرجای دنیا ، ممکن است متشخص ترین و برجسته ترین کارمندانی را داشته باشید که کاملاً با مشاغل پیشنهادی مطابقت داشته باشند. نکته دیگر این است که شما می توانید کارگران عالی از کشورهایی داشته باشید که خدمات بسیار پایین دستمزد ارائه می دهند. بعضی از کشورها آنقدر هزینه زندگی کم دارند که ظاهراً نیروی کار بسیار ارزان برای تأمین نیازهای مالی کارمند بیش از حد کافی است. به طور تقریبی ، برخی از حقوق این کارگران حدود 10 تا 20 درصد از حقوق یکسان در کشورهایی مانند ایالات متحده است. علاوه بر این ، این کارگران کامپیوتر ، برق و برخی از تجهیزات کار خود را تهیه می کنند. در واقع ، این یک روش بسیار موثر برای صرفه جویی در هزینه استخدام است.

انواع مشاغل مجاز بصورت آنلاین

1. دستیار اداری

کمک اداری شامل انواع مختلف پشتیبانی اداری مانند دفترداری ، پاسخگویی به تماس ها ، تنظیم قرارها ، جستجو و ورود اطلاعات است. همچنین شامل ویرایش و تصحیح ، ارسال و دریافت ایمیل ، مدیریت اسناد و پرونده ها ، یادداشت برداری و یادداشت برداری از صورت جلسه های کاری است.

حقوق و دستمزد

میانگین دستیار اداری 29،000-33،020 دلار است.

2. دستیار خدمات مشتری

هم اکنون کمک از راه دور خدمات مشتری ارائه شده است. بدون محدودیت های جغرافیایی ، شرکت ها به دنبال کارگران در این زمینه بودند. با داشتن یک برنامه آموزشی خوب که از طریق دروس ویدئویی و همچنین آموزشهای زنده با استفاده از اشتراک صفحه نمایش ارائه می شود ، می توان این کار را به طور موثر و دقیق انجام داد. وظایف یک دستیار خدمات مشتری بسته به نیاز شرکتی که در آن کار می کند ممکن است متفاوت باشد. شرکت های خرده فروشی و فروش از آنها می خواهند در سفارشات (لغو یا پردازش) ، کمک به بازپرداخت و همچنین تماس های ورودی و خروجی کمک کنند. وظایف آنها همچنین شامل حل مسائل با مشتریان به روشی دوستانه و با عصبانیت کم است.

حقوق و دستمزد

از نظر جغرافیایی ، حقوق متفاوت است. در ایالات متحده ، متوسط ​​دستمزد دستیار خدمات مشتری حدود 13.20 دلار در ساعت است. با این حال ، در برخی از کشورهای در حال توسعه حقوق نسبتاً کمتری است.

3. رونویسی

عملکرد رونویسی گوش دادن به ضبط صدا و تبدیل آن به اسناد متنی الکترونیکی است. این کار واقعاً به مهارت شنیداری خوب و همچنین مهارت نوشتن سریع نیاز دارد. یک دستگاه کپی خوب سرعت چاپ متوسط ​​70 WPM دارد. معمولاً نرخ های رونویسی به تعداد دقایق صوتی که پاره می شود بستگی دارد. برای رونویسی هر 15 دقیقه صدا معمولاً یک ساعت طول می کشد.

حقوق و دستمزد

مشترکان پزشکی در ایالات متحده میانگین دستمزد 15.19 دلار را دریافت می کنند.

4. مشاغل آموزش آنلاین

کشورهایی مانند ژاپن و کره از معلمان زبان انگلیسی بصورت آنلاین استقبال می کنند. اما بسیاری از کشورهای جهان نیز هستند که مدرس آنلاین می خواهند ، نه تنها انگلیسی بلکه سایر دروس.

حقوق و دستمزد

متوسط ​​دامنه حقوق یک مربی آنلاین بسته به تجربه و استعداد او 15000-68،510 دلار در سال است.

5. متخصص بازاریابی اینترنتی

نقش بازاریاب اینترنتی ترویج و گسترش آگاهی در مورد محصولات یا خدمات این شرکت به صورت آنلاین است. آنها همچنین باید ترافیک مربوطه را به وب سایت شرکت برسانند و در این مرحله به فروش مداوم برسند. مهارتهای حیاتی مورد نیاز برای این شغل ، استراتژیهای نوآورانه بازاریابی آنلاین ، تسلط بر جدیدترین نرم افزارهای رایانه ای و مهارتهای ارتباطی شفاهی و کتبی عالی است.

حقوق و دستمزد

متوسط ​​دستمزد سالانه آنها 48954 دلار است.

پس چرا هیچ یک از اینها را امتحان نکنید توابع جالب؟

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا