5 شغل که با برنامه های کف و طراحی داخلی سرو کار دارند

هنگام ساخت یک ساختمان ، تجزیه و تحلیل نقشه طبقه زیادی طول می کشد تا از یک ساختار ایمن و فضای داخلی عالی برخوردار شوید. بسیاری از حرفه های بهم پیوسته وجود دارند که یک مأموریت مشترک دارند: یک مهندس ، یک معمار ، یک طراح داخلی ، یک نجار و یک تاجر.

پلان طبقه گرافیکی است که نمای داخلی ساختمان پیشنهادی شامل لوازم ، وسایل و وسایل خانه را نشان می دهد. برای ایجاد نوآوری استثنایی ، تلاش گروهی از حوزه های مختلف حرفه ای برای رسیدن به شاهکاری پر از چالش های هنری انجام می شود. موارد زیر توابع زیر است که نیاز به مطالعه طرح کف و دکوراسیون داخلی دارد:

مهندس

انواع مهندسین وجود دارد ، اما به طور کلی مهندس یک فرد همه کاره است که وظیفه کل پروژه را از برنامه ریزی تا اجرای تا تعمیر و نگهداری بر عهده دارد. با این حال ، فردی که از طرح کف استفاده می کند ، معمولاً مهندس عمران است. همچنین بخشی از وظیفه آنها است که مسئولیت طراحی داخلی را به عهده بگیرند ، مگر اینکه یک طراح داخلی جداگانه منصوب شود. این سایت مکانی را که در آن ساختمان بالا خواهد رفت و همچنین ایجاد یک طرح ساختمان را ارزیابی می کند ، که به آن یک طرح یا یک طرح گفته می شود. این امر از ابتدای ساخت تا زمان اتمام پروژه به عنوان مرجع مورد استفاده قرار می گیرد.

معمار

اصطلاح یونانی ، به معنای ساخت و ساز بزرگ. معمار حرفه ای دارای مجوز است که مسئول طراحی ساختمان است. این طرح برای اطمینان از ایمنی باید با مشخصات و سیستم های استاندارد ساخت و ساز مطابقت داشته باشد.

طراح داخلی

با خلاقیت ذاتی خود ، طراح داخلی هنگام نوسازی خانه شما به خوبی عمل می کند. از آنجا که آنها هنگام تجزیه و تحلیل نقشه های طبقه تجربه می شوند ، با مهندسین و معماران سازگار هستند.

نجار

نجاران وظایف زیادی دارند: ساخت و ساز ، اندازه گیری ، تعمیر و نصب. اینها مهارتهایی هستند که یا از طریق تجربه یا آموزش رسمی به دست می آیند. از آنجا که تکالیف آنها به ویژه در مورد اندازه گیری نیاز به دقت دارد ، آنها باید یک نمودار را دنبال کنند و با تمام جزئیات ارائه شده مراقب باشید. طرح یک قطعه از طرح یا نمودار ساختاری است که باید ساخته شود ، که شامل نقشه های کف ، اتصالات الکتریکی ، لوله ها و موارد مشابه آن است. از آنجا ، آنها می توانند ایده ای درباره چگونگی انجام رسالت خود بکشند. اگرچه خواندن برنامه های طبقه همیشه مخصوصاً برای افرادی که دارای آموزش رسمی نیستند ، اعمال می شود ، اما می توانند مستقیماً از سرپرست راهنمایی دریافت کنند. از آنجا که بسیاری از نجاران نیز مستقل کار می کنند ، استخدام آنها در صورت تقاضا امری عادی نیست. بلافاصله پس از انجام کار ، که معمولاً تعمیرات ، پارتیشن ها و نصب قفسه ها هستند ، پرداخت می شود. در بعضی موارد ، به آنها وظیفه دارند تصمیم بگیرند که کدام طرح کاملاً به فضای داخلی آنها متناسب است.

سرکار

مردی که بطور کلی به کارگران اختصاص می یابد ، خصوصاً در اماکن ساختمانی. او با تجربه و مهارت هایی که در اختیار دارد ، با کلیه زمینه های پروژه آشنا است. گفته می شود که او استاد تمام کارهای ساختمانی است. بنابراین ، شایسته است که توسط مدیر پروژه جبران شود. او به عنوان رهبر تیم ، به دلیل تجربه گسترده خود در تجزیه و تحلیل نقشه طبقه مهارت دارد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا