5 مبانی SEO هر وب سایت جدیدی باید داشته باشد

بهینه سازی موتور جستجو عبارت است از یافتن آسان سایت شما در موتورهای جستجو.

اگر کسی برای “شرکت طراحی وب NYC” در Google جستجو کند ، و این همان کاری است که شرکت شما انجام می دهد ، سئو خوب احتمال حضور سایت شما در آن جستجو را افزایش می دهد. و البته ، سایت شما باید قابل مشاهده باشد تا مشتریان بالقوه شما بتوانند شما را پیدا کنند.

سئو روشی مقرون به صرفه برای بازاریابی تجارت شما است. این می تواند به شما کمک کند مشتری های بالقوه ای را که به موقع در جستجوی خدمات شما هستند ، پیدا کنید. موقعیت برتر در نتایج جستجو تضمین نشده است ، اما با پیروی از پنج مرحله اساسی ، شانس خود را برای کسب رتبه های خوب بهبود می بخشید. در حالی که تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک تنها روش مطمئن برای کسب جایگاه در صفحه اول است ، SEO یک روش بازاریابی موثر و کم هزینه است. اگر به درستی انجام شود ، می تواند تأثیر زیادی در تجارت شما بگذارد.

برای پیاده سازی برخی از SEO های اساسی که به رتبه بندی سایت شما کمک می کند ، لازم نیست که یک شرکت حرفه ای سئو باشید. (اگر به تازه سازی اصول نیاز دارید ، به مقدمه اصلی ما در مورد SEO مراجعه کنید.)

در اینجا 5 روش اصلی SEO وجود دارد که هر وب سایت باید از آنها بهره مند شود:

1. کلمات کلیدی. شما باید کلمات کلیدی و عباراتی را که مشتریان بالقوه شما در جستجوی آن هستند درک کنید تا بتوانید از آنها در سراسر سایت خود استفاده کنید. اما همه چیز در مورد محبوب ترین کلمات کلیدی نیست. این مربوط به کلمات کلیدی است که به بهترین وجه تجارت شما را توصیف می کند. اصطلاح “بهینه سازی موتور جستجو” بسیار مشهور است ، اما عبارت “SEO با قیمت های مقرون به صرفه در شهر نیویورک” ممکن است تجارت شما را بهتر توصیف کند. برای کلمات کلیدی از ابزار کلمات کلیدی Google دیدن کنید.

2. از محتوای غنی از کلمات کلیدی در سراسر سایت خود استفاده کنید. موتورهای جستجو محتوای وب سایت شما را می خوانند و از آن برای تعیین رتبه شما استفاده می کنند. بنابراین مهم است که کلمات کلیدی شما در متن واقعی وب سایت شما وجود داشته باشد. لازم به یادآوری است که محتوای سایت شما دارای دو عملکرد ، جذب موتورهای جستجو و جذب خواننده است. به مقاله ما مراجعه کنید ، محتوای وب سایت شما دارای دو عملکرد است. یک راه عالی دیگر برای به روز نگه داشتن محتوای غنی از کلمات کلیدی وب سایت شما داشتن یک وبلاگ است.

3. از عناوین توصیفی صفحه استفاده کنید. عنوان صفحه یکی از مهمترین مواردی است که موتورهای جستجو از آن برای یافتن سایت شما استفاده می کنند. (آدرس همان چیزی است که در بالای مرورگر اینترنت خود مشاهده می کنید.) به یاد داشته باشید ، آدرس ها نه تنها توسط موتورهای جستجو دیده می شوند ، بلکه توسط بازدید کنندگان وب سایت شما نیز مشاهده می شوند. عنوان خود را با کلمات کلیدی یا عبارات بیش از حد بارگذاری نکنید ، فقط بر روی مهمترین کلماتی تمرکز کنید که واقعاً نشان دهنده تجارت شما هستند.

4- از برچسب های متا که برای کلمات کلیدی غنی هستند استفاده کنید. برچسب های متا برچسب های html در بالای کد صفحه وب شما هستند. این روش دیگری است که موتورهای جستجو وب سایت شما را پیدا می کنند. اطمینان حاصل کنید که از برچسب توضیحات برای صفحات وب خود استفاده کنید. یک برچسب توصیف خوب معمولاً شامل دو یا سه جمله است و قوی ترین کلمات کلیدی یا عبارات را در خود جای داده است. موتورهای جستجو توجه زیادی به برچسب های کلمات کلیدی ندارند ، اما قرار دادن 5 یا 6 کلمه کلیدی در برچسب کلمات کلیدی در سایت شما هیچ ضرری ندارد. برچسب های خود را بیش از حد بار نکنید – کمتر بیشتر است.

5- اهمیت پیوندهای ورودی خود را بخاطر بسپارید. کمیت و کیفیت پیوندهای ورودی برای رتبه بندی وب سایت شما مهم است. روش های زیادی برای افزایش پیوندهای ورودی به وب سایت شما وجود دارد. برخی از آنها شامل ارسال نظر در وبلاگ ها ، نوشتن مقاله ، استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی یا یافتن شرکایی برای پیوند به وب سایت شما هستند.

حتی اگر یک شرکت سئو برای شما کار نمی کند ، هنوز هم می توانید از اصول SEO استفاده کنید تا به وب سایت خود کمک کند تا سئو دوستانه تری داشته باشد. با اجرای این اصول ، یک مزیت بزرگ برای دیگران خواهید داشت سایت های جدید این ، نه

اگر می خواهید هنگام ایجاد یک وب سایت جدید در زمینه جستجوگرها پیشرفت بیشتری داشته باشید ، استخدام یک شرکت حرفه ای طراحی وب سایت و یک شرکت جستجوگر SEO را در نظر بگیرید تا از طرف شما با آنها کار کند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا