دنیای وب

5 مزیت پادکست در مقابل. وبلاگ نویسی

هنگام ساخت یک وب سایت یا کسب و کار جدید، بسیاری از کارآفرینان بلافاصله به فکر ایجاد وبلاگی می افتند که در آن بتوانند محصولات و خدمات جدید خود را تبلیغ کنند. با این حال، وبلاگ نویسی لزوما بهترین راه برای انجام این کار نیست، اگرچه داشتن وبلاگ یکی از جنبه های مهم هر وب سایت است.

در اینجا مزایای استفاده از پادکست برای دسترسی به بازدیدکنندگان شما آورده شده است.

1. منحصر به فرد و واقعی است

یکی از دلایلی که پادکست ها موثرتر از پست های وبلاگ هستند این است که واقعی به نظر می رسند. ضبط‌های ویدیویی و صوتی بر خلاف متن نوشته شده روی صفحه، اغلب افراد زیادی را به خود جذب می‌کنند، و همچنین برای افراد آسان‌تر است که هنگام آشپزی یا انجام کارهای دیگر، ویدیو بفرستند. ممکن است تماشای فردی در حال صحبت کردن در ویدیو یا گوش دادن به صدای کسی روی نوار مؤثرتر باشد زیرا می توانید احساسات بیشتری مانند صدای یک صدا یا چهره یک فرد را منتقل کنید.

2. برای افراد مناسب است

لازم نیست مخاطبان شما در زمان پخش پادکست آنلاین باشند – آنها می توانند بعداً آن را تماشا کنند و آن را دنبال کنند. این باعث می‌شود که برای شما و مخاطبانتان راحت باشد، زیرا می‌توانید هر زمان که بخواهید محتوا ایجاد و ارسال کنید و آن‌ها می‌توانند هر زمان که پادکست رایگان هستند گوش دهند یا تماشا کنند.

3. انجام آن آسان است

هیچ چیز سختی برای انجام پادکست وجود ندارد. تنها چیزی که در آن گنجانده شده است یک دوربین یا تلفن رده بالا برای ضبط آن و یک اتصال برای آپلود آن در اینترنت و ارسال آن به وب سایت شما است. می‌توانید در هر کجای دنیا که هستید ویدیو بسازید، و تا زمانی که اتصال Wifi دارید می‌توانید فوراً آن را پخش کنید.

4. آسان تر از یک پست وبلاگ

ساختن یک ویدیو یا ضبط برای یک مجموعه پادکستو ممکن است ساده تر از ایجاد یک پست وبلاگ باشد، زیرا لازم نیست زیاد نگران اشتباهات املایی باشید. از آنجایی که صحبت می‌کنید اما نمی‌نویسید، می‌توانید در مدت زمان کمتری بیشتر صحبت کنید و نگران نباشید که آیا املایی اشتباه می‌کنید یا طلسمی را اینجا و آنجا نمی‌بینید.

5. ویدیوها در شبکه های اجتماعی جذابیت بیشتری دارند

اگر پیوندی به یک مقاله و پیوندی به یک ویدیو وجود داشته باشد، افراد بیشتری نسبت به مقاله متنی جذب ویدیو می شوند. این به این دلیل است که ویدیوها برای اکثر کاربران رسانه های اجتماعی جذاب تر هستند، به این معنی که وب سایت شما کلیک، بازدید و علاقه بیشتری خواهد داشت.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا