طراحی و سئو وب سایت

5 نکته بازاریابی آسان برای فروشگاه تجارت الکترونیک شما

اگر فروشگاه تجارت الکترونیکی دارید یا محصولات فیزیکی یا دیجیتالی می فروشید ، در اینجا 5 روش آسان برای فروش محصولات خود آورده شده است.
1. یک لیست ایمیل ایجاد کنید
برای ایجاد لیست خود ، می توانید هنگام ثبت نام در بلیط تخفیف دهید ، برای هر چیزی که مردم از شما خریداری می کنند ثبت نام کنید و ممکن است محصولات مشترک دیجیتال را به مشترکانی که با آنها تماس می گیرند رایگان ارائه دهید و مشکلی وجود دارد. آنها را آزاد کنید. آسان است که یک لیست PDF رایگان یا چیزی در رابطه با نوع کالایی که می فروشید ، ایجاد کنید.
2. گروه کاربری خود را ایجاد کنید
نکته مهم دیگر در بازاریابی اینترنتی فروشگاه تجارت الکترونیکی شما ، شروع گروه ها و بحث و گفتگو با استفاده از رسانه های اجتماعی (به عنوان مثال ، گروه های فیس بوک) برای ایجاد گروه های خاص برای کاربران است. بنابراین اگر اسباب بازی گربه می فروشید ، می توانید یک گروه دوستدار گربه ایجاد کنید که بتوانید با دوستداران گربه ارتباط برقرار کنید و همچنین اولین غذای جدید فروخته شده یا محصول جدید را به آنها بدهید.
3. تبلیغات را در فیس بوک اجرا کنید
تبلیغات فیس بوک را برای کل وب سایت خود انجام ندهید ، محصولات یا خدمات انتخابی را تبلیغ نکنید. اگر Facebook Pixels دریافت کردید ، می توانید آنها را به عنوان طراح یا دستیار وب سایت خود با دنبال کردن دستورالعمل های ارائه شده توسط Facebook یا استخدام شخصی که می داند چگونه آن را در وب سایت خود قرار دهید. مجازی این پیکسل ها فقط توسط افرادی هدف قرار می گیرند که قبلاً با تبلیغ شما از سایت شما بازدید کرده اند.
4- به روزرسانی های منظم ارسال کنید
حتی یک سایت تجارت الکترونیکی می تواند وبلاگی داشته باشد که در آن می توانید اطلاعاتی را برای ارتباط ، آموزش و آگاهی مخاطبان خود در مورد محصولات و همچنین استفاده از آنها ارسال کنید. شما می توانید مطالعات موردی ، محتوای تولید شده توسط کاربر را به کاربران نشان دهید و محصولات مورد استفاده خود را در برنامه مانند استفاده از محصول خود ، نکاتی در مورد استفاده از محصول خود و بسیاری موارد دیگر به کاربران نشان دهید.
هرچه محتوای مفید ، ارزشمند و آموزنده تری باشد ، بهتر است. اگر جالب و جذاب باشد ، بهتر است زیرا مردم آن را به اشتراک می گذارند. همچنین به شما امکان می دهد در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید.
5- به سئو وب سایت خود فکر کنید
توصیف محصول ، عنوان محصول و نحوه نامگذاری تصویر محصول خود از طریق تحقیق برای سلامتی بسیار مهم است. همه اینها را دست کم نگیرید ، فکر کنید مشکلی نیست زیرا مشتریان شما آن را نمی بینند. موتورهای جستجو این مورد را پیدا کرده و از آن برای ارائه محتوا به مخاطبان خود استفاده می کنند ، بنابراین این جنبه های مهم سئو را فراموش نکنید. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا