6 ابزار و ابزارهای وبلاگ نویسی املاک و مستغلات که باید مورد توجه قرار گیرند

اگر فردی هستید که در زمینه املاک و مستغلات تلاش می کند و باید شانس خود را امتحان کنید ، باید یک وبلاگ را در مورد علاقه خود به این زمینه بیان کنید. وبلاگ نویسی یکی از بزرگترین استراتژیهای بازاریابی است که سازمانهای مختلف صرف نظر از اندازه و جایگاه آنها در حال استفاده هستند. خواه شرکتی باشد که در داروها فعالیت دارد و یا برخی از طراحان مد ، وبلاگ ها می توانند به جلب توجه آنلاین و بازدید کنندگان زیادی از وب سایت فرد کمک کنند که به نوبه خود مشتریان جدید بسیاری را فراهم می کند.

در اینجا 6 ابزار وبلاگ نویسی املاک و مستغلات قابل توجه است:

نوشته های مشابه

1. با آرامش: این یک ویرایشگر متن حرفه ای است که به صورت آنلاین در دسترس است. آرام نوشتن بدون حواس پرتی را تشویق می کند. با استفاده از این ابزار می توان نوشت ، تصاویر اضافه کرد و موارد دیگر. این ایده در مورد چگونگی شکل ظاهری وبلاگ فرد با تمام اطلاعات و تصاویر ارائه می دهد.

2. برنامه همینگوی: وبلاگ شما باید قابل خواندن باشد. این زبان باید به راحتی قابل فهم باشد زیرا توسط مردم سراسر جهان بازدید می شود. بنابراین ، خوانایی یک نکته اساسی است که باید هنگام نوشتن یک وبلاگ مورد توجه قرار گیرد. برنامه Hemingway ابزاری است که می تواند به تحلیل وبلاگ شما برای خوانایی کمک کند. این ابزار متنی را که خواندن آن دشوار است برجسته می کند و حتی راه حل هایی برای بهبود خوانایی وبلاگ ارائه می دهد.

3. نمای عرفان: این یک ویرایشگر تصویر شگفت انگیز است. اگر قصد راه اندازی یک وبلاگ املاک و مستغلات را دارید ، ممکن است لازم باشد تعدادی از تصاویر را برای به نمایش گذاشتن املاک ، ساختمان ها و محل ها بارگذاری کنید. اندازه چنین تصاویری کاملاً سنگین است و بارگذاری آنها ممکن است ساعتها طول بکشد. با استفاده از Irfan View می توان تصاویر را برای کاهش اندازه تصویر ویرایش کرد.

4. تجزیه و تحلیل عنوان برنامه Co: عنوان اولین چیزی است که توجه بازدید کنندگان آنلاین را به خود جلب می کند. اگر وبلاگ شما تیتر جذابی ندارد ، احتمال کنار گذاشتن یا نادیده گرفتن آن بیشتر است. عنوان تجزیه و تحلیل عنوان برنامه به شما کمک می کند تا عنوان را تجزیه و تحلیل کنید و تغییراتی را پیشنهاد می کند که خواندن آن را جالب تر می کند.

5. پیکتوچارت: این یک برنامه اطلاعات گرافیکی است. آسان تر است که از طریق اینفوگرافیک به شخصی اطلاع دهید زیرا یک بار از خواندن کل پست صرفه جویی می کند. بازدیدکنندگان آنلاین به سختی بیش از 5 دقیقه را در یک صفحه وب می گذرانند. Piktochart می تواند در انتقال پیام در کسری از ثانیه مفید واقع شود. این ابزار اگرچه برای ایجاد اطلاعات گرافیکی مدتی زمان می برد ، اما ارزش آن را دارد که برای وبلاگ املاک و مستغلات خود در نظر بگیرید. با استفاده از این ابزار ، می توانید اطلاعات مربوط به مکان مانند جامعه ، مدارس و مراکز خرید در نزدیکی ملک را به صورت گرافیکی منتقل کنید.

6 کانوا:یک وبلاگ با گرافیک شگفت انگیز می تواند وبلاگ شما را در میان رقبا برجسته کند. Canva یکی از ابزارهای وبلاگ نویسی است که به کاربرانش امکان می دهد پیام خود را از طریق گرافیک منتقل کنند. استفاده از این ابزار آسان است و برای استفاده از آن نیازی به صلاحیت فنی نیست. گرافیک طراحی شده توسط Canva می تواند در شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک گذاشته شود.

اینترنت باعث شده دنیای ما آنقدر کوچک به نظر برسد که تقریباً در هنگام نشستن جلوی صفحه کامپیوتر / لپ تاپ می توانیم هر کاری انجام دهیم. ثابت شده است که این فناوری به طور خاص برای صنعت املاک و مستغلات بسیار مفید است. اینترنت به ما کمک کرده است که دنیای مجازی خود را ایجاد کنیم که بتوانیم خود را در خانه ای تصور کنیم که همیشه آرزوی زندگی آن را داریم.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا