6 نکته برای مشاهده بیشتر فیلم های YouTube خود

آیا کانال YouTube دارید؟ در این صورت ، ممکن است به دنبال راه هایی برای به دست آوردن تعداد زیادی بازدید باشید. طبق آمار ، فیلم های YouTube بیش از 1.5 میلیارد بازدید در روز دارند. به طور متوسط ​​، یک بیننده بیش از یک ساعت در این سیستم عامل وقت می گذارد. اگر تعداد مشاهده شما بسیار کم است ، پیشنهاد می کنیم برای رشد کانال خود از این راهنمای ساده پیروی کنید. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

1. برای اشتراک در بینندگان موجود انگیزه ایجاد کنید

بینندگان موجود منبع کاملی از نمایش ویدیوها برای ویدیوهای بعدی شما است. بنابراین ، باید آنها را تشویق کنید که در کانال شما مشترک شوند. پس از مشترک شدن ، افزایش تدریجی بازدیدهای خود را مشاهده خواهید کرد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از آنها بخواهید دکمه اشتراک در کانال شما را بزنند. افزودن فراخوان برای اقدام به فیلم هایتان نیز ایده خوبی است. همچنین ممکن است بخواهید برای رتبه بندی موتور جستجو پیوند اشتراک را در توضیحات ویدئویی خود قرار دهید.

2. از بینندگان بپرسید چه چیزی می خواهند ببینند

اگر فیلم هایی ایجاد کنید که بیننده را به خود جلب نکند ، به سختی بازدید خواهید کرد. بنابراین ، آنچه شما باید انجام دهید این است که از بینندگان خود بپرسید که آنها می خواهند چه چیزی را ببینند. در حقیقت ، بارگذاری مطالبی که مخاطبان شما آنها را دوست خواهند داشت ، راهی عالی برای ایجاد بیننده و جلب توجه مخاطبان شما است.

3. از لیست پخش برای بهبود زمان تماشا استفاده کنید

طبق آماری که از یوتیوب ارائه شده است ، بهترین کانال های این پلتفرم لیست پخش زیادی دارند. در واقع ، این مارک ها از اهمیت اتوماسیون می دانند. وقتی محتوا عالی باشد ، مردم همچنان که بصورت خودکار پخش می شوند ، فیلم ها را مشاهده می کنند.

4. از کارتها و صفحه های انتهایی استفاده کنید

با استفاده از صفحات و کارتهای انتهایی ، می توانید بینندگان را به سمت محتوای عالی دیگر خود سوق دهید. در واقع ، کارتها مانند پنجره هایی ظاهر می شوند که هنگام پخش ظاهر می شوند. از طرف دیگر ، پس از اتمام ویدیوی شما ، صفحه های انتهایی نمایش داده می شوند.

5- عناوین و توضیحات سئو را ایجاد کنید

اگر افراد فیلم های شما را پیدا نکنند ، دیگر نمی توانند آنها را مشاهده کنند. به عبارت دیگر ، برای اینکه کاربر موتور جستجوی محتوای خود را دوستانه کنید ، باید بهترین استراتژی های جستجوگرها را دنبال کنید. بنابراین ، آنچه باید انجام دهید افزودن کلمات کلیدی بالقوه هنگام ایجاد عناوین و توصیفات است. مطمئن شوید کلمات کلیدی مربوط به فیلم های شما هستند.

می توانید با استفاده از Google AdWords Keyword Planner و Google Trends لیستی از کلمات کلیدی مفید برای توصیف فیلم خود تهیه کنید.

6. از عکسهای کوچک جذاب استفاده کنید

بیشتر افراد به جای خواندن مطالب ، آن را بررسی می کنند به همین ترتیب ، در YouTube ، آنها لیست فیلم ها را قبل از فشار دادن دکمه پخش پاک می کنند. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که تصاویر کوچک فیلم های شما جذاب هستند. استفاده از ریز عکسها که به طور خودکار تولید می شوند ایده خوبی نیست. درعوض ، باید از تصاویر کوچک سفارشی استفاده کنید.

به طور خلاصه ، اگر می خواهید فیلم های شما تعداد زیادی بازدید داشته باشد ، پیشنهاد می کنیم نکات این مقاله را دنبال کنید. با رعایت این نکات ، توسعه کانال خود و دریافت مشترکان بیشتر از قبل برای شما آسان تر خواهد بود. من امیدوارم که این به شما کمک کند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا