طراحی و سئو وب سایت

6 نکته مهم در استفاده از Pinterest برای نویسندگان و نویسندگان

Pinterest آخرین موردی است که در شبکه های اجتماعی ظاهر می شود. به نظر می رسد گونی است که با بند بسته شده است. می توانید از آن برای سازماندهی و ذخیره علایق خود در اینترنت استفاده کرده و علایق خود را با افرادی که شما را دنبال می کنند نیز به اشتراک بگذارید. برخلاف توییتر یا فیس بوک ، شما می توانید ویژگی های مورد علاقه افرادی را که می خواهید دنبال کنید انتخاب کنید. اگر دوست ندارید آشپزی کنید ، لازم نیست که دستورالعمل ها یا غذاهای مورد نظر را دنبال کنید ، اگر چنین نیست. از آنجا که سایت به طور کلی اطلاعات تصویری است ، ممکن است از نظر نویسنده مکانی عجیب به نظر برسد ، اما اگر یاد بگیرید از آن به نفع خود استفاده کنید ، می تواند ابزاری بسیار مفید باشد. در اینجا چند نکته برای استفاده از حساب Pinterest برای معرفی خود و تبلیغ کتاب خود آورده شده است.
1. یک صفحه پین ​​با عکس های گرفته شده از کمیک های مورد علاقه خود یا داستان هایی مانند کار خود ایجاد کنید. سعی کنید از عنوان “اگر کتاب های من را دوست دارید ، این کتاب ها را دوست دارید” یا موارد دیگر استفاده کنید و مطمئن شوید که در کتاب خود تصویری را وارد می کنید ، زیرا طرفدار کتاب دیگری ، کارت را مدیریت خواهید کرد.
2. می توانید از Pinterest خود برای ایجاد بازنمایی های تصویری از داستان خود استفاده کنید و می توانید طرفداران خود را به این کار تشویق کنید و برای این کار با شما ارتباط برقرار کنند. اگر نقاشی کنید ، می توانید تصویری از شخصیت خود به اشتراک بگذارید ، اما اگر این کار را نکنید ، می توانید تصویری از یک مکان خاص را به کار خود اضافه کنید.
3. یک تیزر در مورد آخرین کار خود به اشتراک بگذارید. اطمینان حاصل کنید که تابلو به خوبی مشخص شده است تا اگر طرفداران را نمی شناسند طرفداران بدانند طرفداران وجود دارند. هرگز چیزی را اضافه نکنید که به پایان کتاب آسیب برساند. تصاویر تیزر که ترجمه آنها دشوار است خوب هستند زیرا باعث می شود طرفداران شما در مورد معنای خود صحبت کنند و از آنچه نیاز دارند راضی باشند.
4- اگر کتاب جدید شما به نقاشی نیاز دارد ، طرفداران را به طراحی و چسباندن تصاویر خود به بسته بندی خود تشویق کنید. اگر کتاب شما بخشی از مجموعه است ، ایده خوبی است ، زیرا خواننده از قبل ایده خوبی درباره نحوه نگاه کردن به شخصیت ها و مکان آنها دارد. اگر هنرمند از قبل ایده ای برای این هنر داشته است ، می توانید چند نسخه ارسال کنید تا ببینید محبوب ترین شخص کیست.
در Pinterest مسابقه ای ترتیب دهید که از کاربران بخواهد جلد کتاب شما یا موارد مرتبط با کار شما را “برگردانند”. شما می توانید یک مسابقه را در نظر بگیرید که بر اساس ترجمه کتاب مورد علاقه شما خواننده تخته ایجاد کند. این نه تنها یک تبلیغ خوب و رایگان است ، بلکه می تواند راهی عالی برای درک چگونگی ترجمه خوانندگان کتاب شما باشد.
6. اطمینان حاصل کنید که در همه وب سایت های دیگر ، از جمله وبلاگ ها و صفحات ناشر ، یک دکمه “چسباندن” وجود دارد. این کاربران Pinterest را ترغیب می کند تا کارهای شما را ارسال و به اشتراک بگذارند ، و این کار را تا حد امکان آسان می کند.استفاده از Pinterest به عنوان نویسنده می تواند راهی عالی برای تبلیغ خود و تسهیل کننده خوب دیگری برای نمایش خلاقیت شما باشد. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا