7 ترفند بازاریابی آنلاین برای کمک به افزایش سود

مدیریت مشاغل مستقر در اینترنت شما می تواند یک کار دشوار و دشوار باشد. هر اونس خلاقیت و استقامت شما را آزمایش می کند. اگر این 9 تا 5 چیز بدی نباشد ، شما را به لبه سوق می دهد و شما را سرگردان می کند.

این می تواند مشکل باشد ، اما در پایان یک روز طولانی شما به عمق می دانید که قطعاً ارزشش را دارد. مطمئن باشید که مدیر خودتان هستید و نتیجه زندگی خود را تعیین می کنید که ارزش آن را دارد.

هفت نکته زیر فقط چند ایده برای کمک به شما برای شروع و ادامه سفر خود به عنوان یک بازاریاب اینترنتی است.

نگاهی به نحوه کسب درآمد به عنوان بازاریاب اینترنتی بیندازید!

1. تبلیغات خود را پیگیری کنید

برای دیدن عملکرد تبلیغات ، به نوعی پیگیری نیاز دارید. بیشتر این سرویس های تبلیغاتی ، مانند Google Adwords ، این کار را دارند. با استفاده از آزمون تقسیم ، می توانید دو نسخه کمی متفاوت از یک آگهی مشابه را مقایسه کنید تا ببینید بهترین ها چیست

2. فروش محتوا

فروش محتوا راهی آسان برای کسب درآمد آنلاین به عنوان یک بازاریاب اینترنتی است. محتوا می تواند تقریباً هر چیزی باشد ، از کتابهای الکترونیکی ساده گرفته تا گرافیک های پیچیده. جستجوی منابع برای ساختن این موارد صرفاً جستجوی دور است.

مطالب پربازدید کاربران

3. ارسال مقاله به شواهد

یکی از بزرگترین بخش های بازاریاب آنلاین ، ایجاد ترافیک به سایت شماست. (برای مشاهده لیست فهرست ها به لینک در انتهای صفحه مراجعه کنید) بازاریابی مقاله بخش عمده تولید ترافیک است. ارسال مقالات به دایرکتوری ها با دستیابی به لینک دهنده های مورد نیاز و کمک به بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو ، مطمئناً به شما کمک می کند.

4- سایت خود را برای لینک دادن به دایرکتوری ها ارسال کنید

ایده دیگر برای ایجاد ترافیک ، ارسال سایت شما برای لینک دادن به دایرکتوری ها است (برای مشاهده لیست دایرکتوری ها به لینک در پایین صفحه مراجعه کنید). هنگام ارسال پیوند ، معمولاً می توانید توضیحات و کلمات کلیدی خود را برای کمک به رتبه خود درج کنید.

5- برای آنچه مؤثر است تکرار کنید

تجارت بازاریابی بتا و اشتباه است. یافتن و چسباندن به آنچه کار می کند!

به تجزیه و تحلیل بپردازید و دریابید که چه چیزی کار نمی کند و این کار را متوقف کنید. تعریف جنون تکرار همین روند است و انتظار نتایج متفاوتی دارد.

6. AdWords

– افزایش نرخ کلیک

یکی از راه های سریع برای کمک به بهبود نرخ کلیک خود (CTR) استفاده از کلمه کلیدی در عناوین تبلیغاتی AdWords است. این باعث می شود کلمات کلیدی شما در عنوان جسورانه باشد و چه زمانی به جستجو در آنها بپردازید و به افزایش احتمال کلیک بر روی آنها کمک کنید.

– از آدرس صحیح استفاده کنید

پس از پیگیری تبلیغات خود ، باید آزمایش نتایج خود را شروع کنید. بهترین راه برای پیدا کردن موفقیت آمیز در مبارزات انتخاباتی ، تقسیم یک تست تبلیغ با تغییرات ساده است.

7. محصولات وابسته

یک روش عالی برای تولید درآمد اضافی علاوه بر فروش محصولات شخصی خود با فروش محصولات وابسته آنها وجود دارد. پیدا کردن محصولات وابسته عالی بسیار آسان است و تعداد محصولات هر روز رشد می کند.

50 مقاله برتر: http://www.vretoolbar.com/articles/directories.php

راهنماهای پیوند برتر: http://www.strongestlinks.com/directories.php

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا