7 نکته برای جلوگیری از هرج و مرج

اگر می خواهید از همه مشکلات شرم آور 97٪ نمایندگان بازاریابی شبکه ای که نتوانسته اند یک فروشنده را برای نجات جان خود شکستن یا حمایت مالی کنند ، دوری کنید ، ممکن است این یکی از مهمترین درسی باشد که تاکنون یاد گرفته اید …

اجتناب از هفت گرفتار نیازمند:

(1) اعتبار خود را برای پوشیدن آهن بسازید

(2) یک سیستم بازاریابی برای بازاریابی خود در اینترنت بسازید

(3) انتظارات رهبری و هدفمند را فراهم کنید

(4) سرمایه گذاری در مشتریان بالقوه و ایجاد جریان نقدی برای مشاغل شما

(5) پیوندهای محکمی با رشته های خود ایجاد کنید

(6) به محض گرم شدن شما و برقراری رابطه ، پیشنهاد مناسب را تهیه كنید

(7) این سیستم را بی وقفه تکرار کنید و در طول راه به دیگران کمک کنید

در اینجا چگونگی دستیابی به نکاتی که در بالا ذکر شد ، آورده شده است – ابتدا باید روی ساخت اعتبار خود تمرکز کنید. راهی وجود دارد که حتی اگر برند خود را در بازاریابی دست بکشید … با انتشار کتابهای خودتان این کار را انجام دهید.

همانطور که مشاهده می کنید ، در بازاریابی اینترنتی ، افراد همیشه کتابهایی را که توسط افراد دیگر نوشته شده توزیع می کنند. وقتی کسی کتاب می خواند ، پیوند محکمی بین خواننده و نویسنده ایجاد می کند و حتی اعتبار دوم تقسیم می شود! در واقع ، هنگامی که شما کتاب خود را دارید ، به جای توزیع کتاب توسط نویسندگان دیگر ، زیردستان می توانند کتاب شما را توزیع کنند ، در واقع تجارت بازاریابی آنلاین خود را بسازید و در همان زمان نام خود را بسازید (به جای نویسنده مشهور دیگری …)

اینترنت روش مناسبی برای توزیع کتاب شما است. در قالب دیجیتال ، افراد می توانند کتاب شما را بدون هزینه کپی کردن (بدون ذخیره سازی ، بدون کاغذ – فقط PDF) بارگیری کنند.

100 ، حداکثر 1000 نفر می توانند کتاب شما را بارگیری کنند و ببینند شما کی هستید! در حقیقت ، اینترنت به گونه ای اتفاق می افتد که بتوانید مشتریان بالقوه را برای تجارت خود بدست آورید! شما می توانید منبع بی پایان ترافیک از موتورهای جستجو ، وبلاگ ها ، انجمن ها ، فیس بوک ، مای اسپیس و بسیاری از وب سایت های معروف دیگر – ما در مورد 1 میلیون بازدید کننده آنلاین صحبت می کنیم. آیا می تواند وضعیت آنلاین تجارت شما را اضافه کند که افراد بتوانند شما را پیدا کنند؟ به طور طبیعی!

از طرف دیگر ، همه نمی توانند کتاب خود را بنویسند ، درست است؟ بله ، می فهمم که همه به توانایی نوشتن مانند GK هدیه نمی دهند. رولینگ یا استفان کینگ. نویسندگان ارواح امروز ارزان نیستند. آیا روش دیگری برای تهیه کتاب خود دارید؟ البته – به آن حقوق خصوصی برچسب (PLR) گفته می شود! پس از برقراری رابطه قوی با مشتریان ، بلافاصله پیشنهادات شما را خریداری می کنند. از همه مهمتر ، شما قادر به کپی کردن این سیستم بدون خطا هستید و به دیگران در دستیابی به موفقیت کمک می کنید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا