7 نکته طراحی داخلی برای یک خانه برای زندگی در یک فضای کوچک

فضاهای کوچک در هنگام طراحی داخلی منزل از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. با به کار بردن این هفت قانون که حرفه ای ها از آن استفاده می کنند ، فضای بیشتری را صرفه جویی کنید و به هر فضا یک طراحی منحصر به فرد بدهید!

1. Slim Down – یک صندوق بزرگ ، سبد یا کیف دریافت کنید و از این لهجه های کوچک الک کنید. بسیاری از چیزهای کوچک که در اطراف یک اتاق کوچک نشسته اند به سرعت اتاق را مسدود می کنند. شگفت آور است که چقدر فضای هوایی را با داشتن خاص بودن در مورد آنچه که روی میله ها و قفسه های میز خود قرار می دهید ایجاد می کنید.

2. Down Trim – درمان های سنگین پنجره نه تنها باعث محدود شدن نور محدود در اتاق کوچک شما می شوند بلکه فضاهای بزرگی نیز هستند. این پنجره ها را با سایه ، پرده یا حتی پرده ویرایش کنید. گزینه های بسیار خوبی وجود دارد که می توانید از فروشگاه طراحی داخلی مورد علاقه خود تهیه یا خریداری کنید. شما پول کمتری برای هزینه کردن دارید و پرده های شما از پارچه هایی ساخته شده است که بقیه دکوراسیون اتاق شما را تعریف می کنند.

3. رنگ پایین – اگرچه انواع رنگ ها یک خانه بزرگ را شکسته ، بسیاری از رنگ ها در یک خانه کوچک در برابر فضای در حال حاضر محدود کار می کنند. بهتر است تمام دیوارها را با یک رنگ رنگ کنید یا از یک رنگ پالت شبیه به تغییرات جزئی کوچک از یک اتاق به اتاق دیگر استفاده کنید.

4. Lighten Up – با استفاده از آینه هایی که مستقیماً از طریق پنجره قرار دارند ، این نور محدود را بکشید. از نور نیمه براق استفاده کنید تا نور را منعکس کرده و مبلمان خود را صاف و تمیز نگه دارید.

5. پارچه – لمس نهایی خود را بسازید و قطعات بزرگ مبلمان را روی مواد جامد بگذارید. اگر از قبل مبل شلوغی با چاپ های گل ، شکل ها یا نوارهای گلدار دارید ، کمی با یک پوشش لغزنده ، چیزهای شل شده را در نظر بگیرید. سپس ، این پارچه های اضافی را به لهجه های خود وارد کنید تا عمق بصری و توجه عاطفی به وجود بیاید. با این قسمت از پروژه طراحی داخلی منزل خود لذت ببرید!

این پارچه ها ، الگوهای و پارچه های خالی شده را برای این کار بیاورید.

6. Liven Up – هیچ چیز نمی گوید فضای باز و سالم مانند گیاهان تازه ای که در اطراف اتاق قرار دارند. ترجیحاً از گیاهانی که در گلدانهای گلدان پرورش یافته اند استفاده شود ، اما مرتباً با طراوت دسته های فراوان نیز کار می کنند.

محدود به اتاق؟ قرار دادن یک گیاه گلدان در جلوی مانتوی گلدان در گرم ترین زمان سال استفاده بسیار خوبی از این فضا است. مبلمان خود را زاویه دهید و از فضای اضافی برای نمایش یک درخت داخلی یا کف دست استفاده کنید.

7. قدم قدم – همیشه چوب برهنه سبک بهترین و بهترین انتخاب برای زیبایی بیشتر به اتاق کوچک است. کف یک آپارتمان قابل تغییر نیست اما قابل تغییر است! یک فرش سبکتر را روی فرش موجود قرار دهید. یا در مورد یک برزنت تیره ، به دنبال بامبو سبک یا بربری باشید تا نور را بیرون بیاورید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا