دنیای وب

9 مرحله بازاریابی وب سایت وردپرس

نکات بازاریابی وردپرس – باعث بالا رفتن وب سایت خود شوید

صاحبان مشاغل می توانند با داشتن وبلاگ ، پادکست ، فیلم ، کتاب الکترونیکی ، خبرنامه ، مقاله سفید ، سئو ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و سایر اشکال بازاریابی محتوایی که مشتریان را به نام تجاری نزدیک می کنند ، برند خود را بسازند و بازدیدکنندگان وب سایت وردپرس خود را افزایش دهند.

به طور کلی ، 9 مرحله برای موفقیت در تحقیقات بازاریابی وجود دارد:

 1. فرمول بندی مسئله تحقیقات بازاریابی
 2. روش استعلام
 3. روش تحقیق
 4. طرح پژوهش
 5. تکنیک های جمع آوری داده ها
 6. طراحی مدل
 7. جمع آوری داده ها
 8. تحلیل و تفسیر
 9. گزارش تحقیقات بازاریابی

سایت وردپرس خود را بازاریابی کنید

سایت ها و وبلاگ های وردپرس نسبت به وب سایت ها یا وبلاگ هایی که با سیستم های مدیریت محتوای دیگر (CMS) ساخته شده اند دارای برتری هستند.

مزایای سئو با وردپرس:

هنگام برنامه ریزی پروژه وب بعدی خود ، به احتمال زیاد انتخاب سیستم مدیریت محتوایی که می خواهید استفاده کنید به شما ارائه می شود. وردپرس به بسیاری از دلایل ، از جمله مزیت اضافی تلاشهای آنها در زمینه سئو ، CMS انتخابی سازمانهای حرفه ای اینترنتی است.

افزودن محتوا به وردپرس آسان است.

از آنجا که سئو به شدت به محتوای اصلی با کیفیت بالا متکی است ، افزودن پست به وب سایت شما به طور مداوم ضروری است.

پیوند ثابت می تواند سفارشی شود.

با وردپرس می توانید کلمات کلیدی مرتبط را به آدرس پست و URL خود اضافه کنید ، این امر باعث می شود Google و سایر موتورهای جستجو بتوانند به راحتی این کلمات کلیدی را پیدا کنند و وب سایت خود را برای کلمات کلیدی خود رتبه بندی کنند.

وردپرس یک نرم افزار منبع باز است. از آنجا که وردپرس منبع باز است ، می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. این همچنین بدان معنی است که صدها هزار توسعه دهنده و برنامه نویسی روی وردپرس کار می کنند و بنابراین ، بهتر کار می کند. علاوه بر این ، در یافتن مضامین ، افزونه ها و افزودنی های حرفه ای برای بارگیری از منابع معتبر مشکلی نخواهید داشت.

وردپرس دارای فیدهای RSS داخلی است.

فیدهای اشتراک گذاری ساده RSS (RSS) برای SEO بسیار مهم هستند زیرا به شما اجازه می دهد محتوای ارزشمند شما به فید حاوی پیوندی به وب سایت یا وبلاگ شما بازگردد. خوانندگان می توانند در خبرمایه شما مشترک شوند تا وقتی شرکت شما محتوای جدیدی را در سایت وردپرس شما منتشر می کند ، دلیل آن به طور خودکار اطلاع داده شود.

وردپرس کد بسیار تمیزی دارد.

به استثنای تم های رایگان ، پلاگین ها و افزونه های غیر قابل اعتماد ، کد وردپرس تمیز و سئو دوستانه است. قبل از بارگیری تم ها ، افزونه ها یا افزونه های رایگان ، به یاد داشته باشید که بارگیری های رایگان توسط هکرها برای درج کد مخرب در وب سایت ها استفاده می شود. در صورت بروز چنین اتفاقی ، می توانید وب سایت یا وبلاگ خود را در وردپرس از گوگل رها کرده و آن را در موتورهای جستجو جریمه کنید.

افزونه های وردپرس به طور گسترده در دسترس هستند

برای انجام هر کاری می توانید افزونه ای پیدا کنید. قابلیت وردپرس از طریق افزونه ها افزایش می یابد و شما می توانید نصب وردپرس خود را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

می توانید آن را پیدا کنید ، تغییر شکل دهید و تحلیل کنید

 • جذب ترافیک
 • تبدیل بازدیدکنندگان به سرنخ و سپس به فروش
 • تبدیل مشتری به مشتری تکراری با حاشیه بالاتر
 • تجزیه و تحلیل برای بهبود مستمر

افزایش شانس فروش و فروش متقابل

 • توجه را در صندوق ورودی مشتریان بالقوه خود جلب کنید
 • جنبه اجتماعی خود را نشان دهید
 • صفحات محصول خود را دلال کنید
 • به هدف خود برسید ، تکرار کنید.

برای دستیابی به رتبه بندی بالای موتور جستجو برای کلمات کلیدی خاص خود ، چندین استراتژی وجود دارد که باید به آنها عمل شود ، اما به طور کلی ، اگر شرکت شما محتوای مرتبط ، با کیفیت بالا و اصلی را با دلایل ثابت تولید کند ، شاهد افزایش جستجو خواهید بود ترافیک موتور. استراتژی های دیگر شامل بازاریابی از طریق ایمیل ، شبکه های اجتماعی و طراحی وب جذاب با وردپرس برای درخشش صفحات محصول شما و مرتبط بودن با مشتریان جدید و موجود است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا