دنیای وب

99 راه برای طغیان سایت شما

همه شرکت ها به ترافیک نیاز دارند و بازدید کنندگان به نمایش های خود می پردازند. ترافیک خون زندگی برای تجارت است. عنوان بالا ذهن خلاق کتاب میک مونرو در مورد ترافیک است. صفحات آن به معنای واقعی کلمه شامل 99 راه برای مراجعه به وب سایت شما است.

برخی از راهکارها برای مهار ترافیک رایگان. همچنین برخی از ایده های ارزان قیمت در مورد ترافیک ، که بسیار هدفمند هستند وجود دارد. بعضی از آنها منابع مخفی از تکنیک های ناشناخته برای بازدید کنندگان به دنبال پیشنهادات شما هستند.

فن آوری های مختلف به صورت گام به گام توصیف شده است ، به گونه ای که اگر در بازاریابی آنلاین تازه وارد هستید یا از روش از پیش تعریف شده استفاده نمی کنید ، می توانید دستورالعمل ها را دنبال کنید. برخی از استراتژی ها روش های سریع برای جابجایی ترافیک به وبلاگ یا وب سایت شما هستند ، در حالی که برخی دیگر در طولانی مدت به کار خود ادامه می دهند.

با این حال ، این ایده خوبی نیست که فقط کتابی را بخوانید که واقعاً باید انجام دهید و روشها را به مرحله اجرا بگذارید. بدیهی است که شما نیازی به 99 استراتژی برای گشت و گذار بازدید کنندگان از مشاغل خود ندارید ، برخی افراد فقط به برخی از روش های انتخاب شده پایبند هستند ، اما با انتخاب زیاد ، گزینه های زیادی دارید. نویسنده پیشنهاد می کند چندین منبع مختلف را برای حفظ سایت خود در بازدیدکنندگان غنی کنید. اگر یک منبع تأثیر خود را از دست داد ، شما از بسیاری از منابع دیگر پشتیبانی می کنید.

یکی از استراتژی هایی که مورد توجه من قرار گرفت این بود: “صفحه خطای 404 خود را به درستی هدایت کنید” ، که اگر به درستی انجام شود ، افرادی را که در حال جستجوی شما هستند به آستان شما منتقل می کند ، در غیر این صورت کاملاً از بین می روند. حتی اگر این تعداد نسبتاً کمی باشد ، ترافیک را هدف قرار می دهد.

من شما را ترک خواهم کرد تا بقیه راهبردها را کشف کنید ، اما خوب است که در یک کتاب پیشنهادات زیادی داشته باشید ، باید مواردی در آنجا وجود داشته باشد که همه را به خود جلب کند.

بنابراین هر کاری که باشد ، به شما کمک می کند در صورت اعمال ایده ، تعداد نامحدودی از بازدید کنندگان را وارد کنید. برای کسانی که هنوز به صورت آنلاین راه اندازی نشده اند ، پیشنهاد می کنم راه اندازی کمیسیون با یک مربی خوب برای راهنمایی شما باشد و آموزش شما احتمالاً ساده ترین نقطه شروع است. با یک روش آزمایش شده و آزمایش شده ، می توانید با یادگیری تکنیک ها و استراتژی های جدید مورد نیاز ، درآمد کسب کنید. در حالی که درآمد فعلی دارید ، وقت پاره وقت را شروع کنید و شغل خود را بسازید. این اتفاق نمی افتد یک شبه طول می کشد برای موفقیت شرکت در تمام شرکت ها وقت و تلاش می کند.

امیدوارم با مجموعه عالی ارائه شده ، این کتاب را برای پروژه خود مفید و موفق بدانید.

99 راه برای غرق کردن سایت خود از طریق میک ماکرو

کتاب دیگری که ممکن است دوست داشته باشید:

“جستجوگرها گام به گام” کائیمین جونز

راهنمای کامل مبتدی برای دریافت ترافیک از Google

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا