دنیای وب

AdzZoo Review – تبلیغات اینترنتی MLM؟

AdzZoo یک شرکت تبلیغات اینترنتی مستقر در آتلانتا GA است که توسط مدیر عامل Don Rutt به همراه Shawn Hallman COO رهبری می شود و فرصت ایجاد مشاغلی را فراهم می کند که تبلیغات اینترنتی را به طور متوسط ​​به صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​بفروشند. بیایید ببینیم آنها چه چیزی برای ارائه دارند.

این تبلیغات برای مشاغل محلی طراحی شده است که نمی توانند با زنجیره های بزرگ و شرکت های قدیمی رقابت کنند. آنها می گویند که می توانند برندسازی محلی و بهینه سازی وب سایت را از طریق روش های جستجو و تبلیغات “هدف گذاری جغرافیایی” ارائه دهند. سایت‌های بهبودیافته با جستجوی محلی سازگار خواهند بود و به خدمات نقشه‌برداری محلی، خدمات دستگاه تلفن همراه و سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط مرتبط می‌شوند. AdzZoo می‌گوید برای تایید اثربخشی کمپین و ارائه نرخ تبدیل رقابتی، نظرسنجی‌های تبلیغاتی را در منطقه بازار مالک خود انجام می‌دهد. میانگین قیمت بسته پایه حدود 119 دلار در ماه تا بسته نخبگان است که از 900 دلار در ماه شروع می شود.

فرصت بازاریابی ارائه شده چیزی است که آنها به آن «مدیر کمپین» می گویند که اعضای تیم را برای فروش بسته های تبلیغاتی به شرکت های هدف استخدام می کند. آموزش و پشتیبانی ارائه شده با وب سایت برای راه اندازی کسب و کار. مدیر کمپین می تواند به یکی از چهار روش، فروش شخصی، بیش از یک خودرو از تیم فروش و تمدید فروش به مشتریان فعلی، غرامت دریافت کند. آنها همچنین می گویند که یک استخر پاداش برای مشاغل و مشوق هایی برای افراد برتر فراهم می کنند.

اگرچه من شاهدهای زیادی مانند ادعاهای عدم تحویل اظهارات بیان شده را دیده ام، به نظر می رسد توانایی AdzZoo برای خرده فروشان و فروشندگان با تجربه است زیرا هیچ بحثی در مورد نحوه ایجاد ترافیک یا سرنخ وجود ندارد. فردی که تازه وارد تجارت اینترنتی شده است، برای موفقیت به آموزش بازاریابی، مربیگری و راهنمایی مناسب نیاز دارد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا