ساختمان و مسکن

Alhaurin یک روستای گشت و گذار است

الهاورین یکی از پیشرفته ترین روستاهای اسپانیا است. نکته جالب در مورد Alhaurin این است که به دلیل زیبایی بی نظیر آن از طبیعت نفس گیر است. این هتل در Costa del Sol واقع شده است. این مکان نزدیک به Fuengirola ، اسپانیا و محل دقیق Alhaurin ، 30 کیلومتری مالاگا است.

دو قسمت از هورن وجود دارد. یک قسمت قسمت قدیمی شهر و بخش دیگر بخش مدرن است. بزرگترین قسمت Alhaurin el Grande است ، در حالی که بخش مدرن به نام Alhaurin de la Torre معروف است. بخش مدرن Alhaurin در دهه گذشته شاهد توسعه بوده است و مکانی جالب برای جامعه تجاری است.

شرایط آب و هوایی این دو فال فوق العاده است. درجه حرارت برای بیشتر سال متوسط ​​است. در بیشتر سال ، وزش باد کمی در این منطقه وجود دارد که دمای هوا را مطبوع نگه می دارد. دلیل آب و هوای عالی ، موقعیت بزرگ استراتژیک آن بین Vahala و Plains Gonzales است. این یک فضای گشت و گذار خارق العاده را برای انواع مسافرانی که به روستای روستایی می آیند ایجاد می کند.

خاک صنوبر بسیار حاصلخیز است. این به رشد برخی میوه های خوشمزه در منطقه کمک می کند. بسیاری از درختان میوه و مزارع گیاهی در این منطقه وجود دارد که این روستا را فوق العاده می کند. هورن محل زندگی برخی از درختان شگفت انگیز لیمو و پرتقال است و برخی از میوه های خوشمزه در طول سال مورد بازدید بازدید کنندگان از این روستا قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های بسیار جالب این دو هوپر این است که به دلیل در دسترس بودن امکانات مدرن در منطقه ، لذت در روستا برای بازدید کنندگان دو برابر می شود. یک تفریحگاه گلف محبوب در ال هورن وجود دارد و بسیار محبوب است زیرا در کوه های سیرا د میجاس قرار دارد. کسانی که نمی دانند چگونه گلف بازی کنند ، فقط برای لذت بردن از لذت های زیبایی طبیعی این مکان ، از این تفریحگاه دیدن می کنند.

هورین به دلیل داشتن محیط صلح آمیز ، در خارج از این جهان ظاهر می شود. گردشگران می توانند از قدم زدن در خیابان های Alhaurin لذت ببرند و مدتی از یک فضای طراوت و لذت بخش لذت ببرند. همچنین یک کلیسای معروف به نام ورا سانتا کروز در این روستا وجود دارد که برای افراد مذهبی بسیار جالب است. تعداد زیادی روستای روستایی مانند هوروس در این سیاره وجود ندارد. بنابراین به همین دلیل ، مردم باید بیایند و آن را کشف کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا