Autoresponder – 4 دلیل اینکه این ابزار بازاریابی آنلاین است که نباید بدون آن باشید

هنگام راه اندازی یک تجارت آنلاین ، احتمالاً سعی در کاهش هزینه ها دارید و این معقول است – از همه اینها ، یکی از راه های افزایش سود شما کاهش هزینه ها است. اما برخی از ابزارهایی وجود دارد که شما کاملاً باید آنها را داشته باشید و من از قبل به شما می گویم که عنصر اصلی پیشگویی اتوماتیک است.

در صورتی که مطمئن نیستید که پاسخ خودکار چیست ، این برنامه کاربردی است که به شما کمک می کند تا نام و آدرس بازدید کنندگان وب سایت خود را ثبت کنید و ارتباط خود را با آنها پس از ترک سایت شما ساده کنید. دو سناریو اصلی وجود دارد:

  1. مسافت آنها خرید انجام داده اند – در این حالت ، تا زمانی که شما یک کار خوب انجام داده اید ، در صورت ارسال خبرنامه به آنها واجد شرایط خرید بیشتر هستند.
  2. قبل از آنها خریدی انجام می دهند – شاید به این دلیل که در مورد خرید تصمیم نگرفته اند ، یا اینکه آنها از خرید متوقف شده یا از آن فاصله گرفته اند. اگر آنها را به علاقه آنها یادآوری کنید ، می توانید آن را به فروش تبدیل کنید.

شما فقط می توانید در تماس باشید اگر لیستی از نامها و آدرس های ایمیل (به طور ایده آل) برای همه افراد علاقمند به بازدید کافی از سایت خود ایجاد کنید. بدیهی است که شما نمی توانید مردم را مجبور به ترک جزئیات خود کنید ، اما اگر به آنها فرصت ندهید ، آنها احتمالاً اطلاعات تماس سایت شخص دیگری را رها می کنند – و شاید آنها این امکان یا فروش را برای همیشه از دست داده اند.

بنابراین چگونه Answerrer اتوماتیک کمک می کند؟

اولین، شما فقط باید یک فرم ساده به وب سایت خود اضافه کنید که در آن افراد می توانند ثبت نام کنند. سریع بگویید و خیلی راحت به نظر می رسد. شاید شما ، یا می دانید ، یک برنامه نویس وب سایت است که برای شما آسان است. حتی پس از گذشت چند سال از طریق اینترنت ، اگر پاسخی خودکار نباشد ، این کاملاً از طراحی وب من خارج خواهد شد.

ثانیا ، برای اینکه در تماس با مشتری و مشتری بالقوه باشید ، می توانید جزئیات مخاطبی را که جمع آوری کرده اید ضبط کنید. این عاقلانه است که حداقل این دسته ها را به دسته های مختلف تقسیم کنید ، در غیر این صورت شما با ارسال پیشنهاد تخفیف به مشتری که قیمت کامل را خریداری کرده است ، خطر دارید.

سومین، شما باید مراقب احترام به درخواست ها برای حذف لیست خود باشید و یا ممکن است از شما به اسپم و لیست سیاه متهم شود.

چهارمین ، تیم پاسخگویی خودکار تمام منابع و مهارت های لازم را برای بهبود توانایی در ارسال ایمیل شما خواهد داشت. اگر نرسد ، قابل خواندن نیست!

در کاهش بودجه ثبت نام من ، تصور می کردم که می توانم این عملکردها را از یک صفحه گسترده اکسل مدیریت کنم. و من انجام دادم – تا زمانی که لیست مشتری من به حدود 100 رسید و بعد از آن کنترل خارج شد. البته من فقط در مورد مشتری می دانستم. من هیچ ایده ای از مشتری بالقوه نداشتم. این جزئیات هرگز به صفحه گسترده من نرسیدند زیرا من هرگز به آنها فرصتی ندادم که اطلاعات خود را ترک کنند.

اگر از روزی که یکی از مشاغل من بود ، من از پاسخ دهنده اتوماتیک برای ایجاد لیست مخاطب استفاده کرده ام ، او اکنون بهتر است. خوشبختانه ، من درس خود را از یک دوره آموزشی آموختم و اضافه کردن صفحات را برای ضبط یا فشرده سازی نام ها (همانطور که به آنها خوانده می شود) در وب سایت های اصلی خود شروع کردم. افزایش فروش قبلاً پاداش داده شده است.

اگرچه این مقاله را با این نشانه شروع پاسخ به صورت خودکار ضروری کردم هزینهخبر خوب این است که پاسخگوی خودکار بسیار مقرون به صرفه و حتی رایگان در دسترس است. همچنین می توانید آزمایش های رایگان یا کم هزینه را برای بهترین رقبا در بازار سفارش دهید.

شخصی که انتخاب می شود تصمیمی اتخاذ نشده است. یک سیستم آزاد وقتی بزرگتر باشد ، ممکن است به اقتصاد جعلی تبدیل شود. پس از انتخاب ، تغییر مارک بدون مشکل انجام می شود.

با این وجود ، مهم نیست که از چه مارکی تصمیم بگیرید که استفاده کنید ، به چهار دلیل ذکر شده در بالا ، لطفاً وسوسه نشوید که بدون ایجاد پاسخگوی خودکار برای ایجاد لیست خود ، سعی در ایجاد یک تجارت آنلاین داشته باشید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا