BlackBerry Storm Phone – بی سیم تجارت CCPro خود را انجام دهید

اخیراً معرفی RIM از BlackBerry Storm Verizon اشتیاق زیادی ایجاد کرده است. مثل خیلی ها ، من روزها را می شمردم تا اینکه توانستم تلفن همراه قدیمی ویندوزم را تخلیه کنم و یک BlackBerry Storm جدید را انتخاب کنم. من برای راه اندازی بی سیم تجارت اینترنتی خود در Carbon Copy Pro به تلفنی با یک بستر رسانه ای غنی احتیاج داشتم.

شاید من مانند بسیاری از کارآفرینان پرمشغله باشم که در حالی که هنوز خواسته ها و تعهدات خانواده را برآورده می کنم ، ماهانه یک کار پنج رقمی را اداره می کنند. تلفن قدیمی من فاقد اتصال اینترنت روان ، سرعت بارگذاری و بارگیری کم و حافظه رم و فضای ذخیره سازی کافی نبود. بدون اینکه بتوانم به طور کامل در HTML مرور کنم ، می دانستم که برای راه اندازی تجارت آنلاین خود ، به BlackBerry Storm نیاز دارم.

اگر چیزی مثل من دارید ، همیشه لپ تاپ را برای بی سیم رفتن انتخاب نمی کنید. توانایی دستیابی سریع به سیستم قوی بازاریابی و مدیریت و تجزیه و تحلیل آگهی های ورودی به من کمک کرد تا این مشکلات را به سود تبدیل کنم. اگر به دنبال کمی آزادی و تحرک بیشتر هستید ، مطمئناً این موردی برای شماست.

BlackBerry Storm همچنین به من امکان می دهد به کمپین های Google AdWords خود دسترسی پیدا کنم تا سریع تنظیمات را انجام دهم. ترکیبی از ویژگی های این تلفن ها و سیستم بازاریابی Carbon Copy Pro نهایت استفاده را برای کسب و کار اینترنتی پر سرعت من دارد. اگر در تلاش برای یافتن ترکیب مناسب این مواد بوده اید ، می خواهید نگاه دقیق تری به آنها بیندازید.

راه حل چالش “زمان درآمد” ترکیب رسانه های ثروتمند و رسانه های اجتماعی پلتفرم BlackBerry Storm و سیستم بازاریابی آنلاین Carbon Copy Pro بود. خواه در دفتر کار باشم ، در ساحل ، و یا در سواحل جامائیکا برنزه شوم ، Storm 3G Connection به من امکان می دهد روز به روز سودآور باشم. اکنون زمان بهتری برای دیدن عملی این دو سیستم وجود ندارد.

اگر آماده اید ببینید چگونه می توانید از همین فناوری های سودآور بهره مند شوید ، امروز اقدام کنید و با من تماس بگیرید. راه حلی که به دنبال آن هستید فقط یک تماس یا یک کلیک است.

مطالب پربازدید کاربران

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا