Blekko به عنوان یک ابزار موتور جستجو

Blekko یک موتور جستجوگر یا ابزار جدید موتور جستجو است ، به هر روشی که می خواهید با آن ارتباط برقرار کنید ، و شامل برخی از ویژگی هایی است که ممکن است مورد توجه برخی از وب مسترها باشد. برخی از آن به دلیل عملکردی که در اختیار دارند و نتیجه ای که می دهد ، آن را ابزار کلی همه در یک می نامند.

یک مزیت در Blekko این است که بعد از انجام جستجو با این ابزار پیوندهایی پیدا خواهید کرد که ممکن است مفید باشد و ارزش کلیک بر روی آنها را دارد. این ویژگی به برچسب های Blekko Italic گفته می شود که در آن پیوند می تواند شما را به سایتی سوق دهد که می توانید در مورد لینک برجسته اطلاعاتی پیدا کنید.

ویژگی Blekko یا نشانگرهای ایتالیایی نوعی اصلاح کننده پرس و جو است که پس از انجام جستجو نتایج بهتری را کسب می کنید. کاری را انجام دهید:

پس از نوشتن پرس و جو با استفاده از نشانگرهای ایتالیک / سلامت ، به سایتهای بهداشتی موجود پیوند خواهید یافت. اگرچه شناخته شده و توانمند سازی در لینک ها نشان داده شده است ، محبوبیت به رتبه بندی انجمن ها بستگی ندارد.

پس از نوشتن علائم برش / فیلم ، به سایتهای فیلم آنلاین پیوند خواهید داشت. شما می توانید به وب سایت های اطلاعاتی فیلم محبوب در اینترنت پیوند دهید اما بر اساس رتبه ای که توسط این ابزار ارائه می شود ، لزوماً محبوب ترین نیستید.

همچنین ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که Blekko به عنوان یک ابزار موتور جستجو ارائه می دهد و همچنین می تواند برای برخی افراد جالب باشد. اگرچه ممکن است برخی از وب مسترها دریابند که نمی تواند جایگزینی برای ابزارهای مورد علاقه SEO خود باشد ، اما برخی ممکن است در تجزیه و تحلیل سریع روشهای جستجو خود را مفید بدانند.

مطالب پربازدید کاربران

Blekko به شما امکان می دهد انواع مختلفی از پیوندها را که رقبا ایجاد می کنید ، ردیابی کنید. این به شما امکان می دهد تا به لینک های رقبای خود نگاهی سریع بیندازید و می توانید داده های منتشر شده را به سرعت تجزیه و تحلیل کنید.

Blekko به شما امکان می دهد پیوندهایی را که رقبا در رابطه با پیوندهایی که به وب سایت خود کسب کرده اید مقایسه کنید. این ویژگی می تواند به شما ایده دهد که پیوندهایی را که نمی گیرید و کدام پیوندها باعث محبوبیت رقبای شما می شود.

این ابزار همچنین قابلیت هایی دارد که چگونه لینک متنی توزیع شده را در سایت خود پیدا کنید. با استفاده از این ویژگی ، می توانید توزیع خوبی از متن پیوند در سایت خود بدست آورید.

به داده های SEO می توان با استفاده از ابزار موتور جستجوی Blekko که در آن می توانید به لیست صفحات ایندکس برای هر وب سایت یا وب سایت رقبای خود نیز دسترسی پیدا کنید. این کار برای تجزیه و تحلیل سریع سایت شما نسبت به رقبای شما بسیار مفید خواهد بود.

بنابراین ، ابزار موتور جستجوی Blekko ابزاری مناسب برای مقایسه سایت است که به عنوان یک مدیر وب سایت برای شما بسیار سودمند خواهد بود. از همه مهمتر ، این ابزار موتور جستجو برای شما رایگان است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا