طراحی و سئو وب سایت

Craigslist Ghosting – این چیست و برای شما چه معنی دارد؟

Craigslist Ghosting به سادگی اصطلاحی است برای سیستمی که Craigslist برای خلاص شدن از شر بازاریابان اینترنتی از آن استفاده می کند. Craigslist دوست ندارد بازاریاب های اینترنتی لیست های خود را مسدود کنند و با سرورهای خود گیر بیفتند ، بنابراین آنها با سیستمی روبرو شده اند که بسیار موثر توانایی بازاریابان اینترنتی در استفاده از Craigslist را به عنوان منبع حیاتی بازاریابی خود محدود می کند.

شما چه کاری به یواشکی انجام می دهید؟

سیستمی که Craigslist از آن استفاده می کند ، جلوگیری از ارسال بیش از حد افراد است. به طور کلی ، می توانید به طور متوسط ​​هر چهل و هشت ساعت سه پلاگین منحصر به فرد ارسال کنید. اگر می خواهید قوانین را نقض کنید ، سیستم سایه شروع می شود.

وقتی می خواهید یک آگهی مشابه یا بسیار شبیه به آگهی ای که قبلاً در مدت زمان تقریباً سه تا چهار روز منتشر شده ارسال کنید ، تبلیغ شما تأیید یا پنهان می شود. در صورت رد شدن ، بلافاصله اعلانی دریافت می کنید که به شما اطلاع می دهد که در تلاش برای ارسال آگهی مشابه هستید و نمی توانید. با این حال ، اگر آگهی پنهان باشد ، به نظر می رسد آگهی منتشر شده است اما در واقعیت هرگز در سایت ظاهر نخواهد شد. حتی اگر با دنبال کردن پیوندهای تأیید ارسال شده توسط شرکت ، آن را جستجو کنید ، به نظر می رسد منقضی شده است. اما اگر به سیستم Craigslist وارد شوید و مانند یک خریدار احتمالی آن را جستجو کنید ، به راحتی وجود ندارد.

اگر سعی کنید تبلیغات زیادی انجام دهید ، سیستم Shadow نیز شروع می شود. حتی اگر تبلیغات منحصر به فرد باشد ، System of Shadows آدرس IP رایانه شما را ردیابی می کند و می داند که می خواهید بیش از آنچه قرار است انجام دهید پست کنید. این بدان معنی است که حتی اگر بخواهید Craigslist را با ایجاد چندین حساب تقلب کنید ، فکر می کنید که فقط می توانید محدودیت را برای هر حساب ارسال کنید و تبلیغات زیادی را در آنجا دریافت کنید ، Craigslist همچنان می داند که شما هستید اگر از همان رایانه استفاده می کنید.

این برای شما چه معنی دارد؟

خوب ، این اساساً به این معنی است که شما باید از قوانین پیروی کنید و Craigslist باید بخشی از استراتژی بازاریابی شما باشد ، اما قسمت اصلی آن نیست. روش های فنی وجود دارد که سعی در شکست دادن سیستم دارد مانند نرم افزاری که آدرس IP شما را چرخانده و غیره من خودم هرگز این روش ها را امتحان نکرده ام ، بنابراین نمی توانم تضمین کنم که آنها م willثر خواهند بود.

اما توصیه من این است که فقط به قوانین پایبند باشید. به محدودیت های انتشار پایبند باشید ، تبلیغات خود را بی نظیر کنید (عنوان و بدنه) و فقط روی نوشتن آن تبلیغ کامل که توجه مردم را به خود جلب می کند ، کار کنید. حتی با داشتن سه تبلیغ در روز ، Craigslist همچنان موثرترین سایت طبقه بندی رایگان برای بازاریابی است زیرا بازدید زیادی دارد. اغلب اوقات ، سه تبلیغ در Craigslist نتایج بیش از بیست تبلیغ را در سایت های رقیب به شما می دهد. فقط یادتان باشد که همیشه بیست دقیقه پس از ارسال آگهی های خود بازگردید و بررسی کنید تا مطمئن شوید که در واقع نمایش داده می شوند و سیستم آنها را گول نمی زند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا