دنیای وب

Day Job Killer – از 9 تا 5 خداحافظی کنید؟ بررسی من را بررسی کنید

اگر چیزی در مورد بازاریابی وابسته می دانید ، می دانید که این کار سخت است. نه تنها این ، بلکه یک صنعت در جریان است. آنچه یک روز کارساز است ممکن است روز دیگر جواب ندهد. اگر می خواهید در این تجارت موفق باشید ، باید در بالای آخرین روندها باقی بمانید. در ماه اکتبر ، کتاب الکترونیکی منتشر شد که به شما در انجام این کار کمک کرد. این پروژه Affiliate Project X نام داشت. در هفته اول ، رکورد فروش کل تاریخ را شکست و از آن زمان به افزایش فروش خود ادامه داده است. خوب ، APX نویسنده محصول جدیدی را به نام Day Job Killer منتشر کرده است.

نوشته شده توسط همان شخصی که AdWords Miracle و Affiliate Project X را نوشت ، The Day Job Killer هنگامی که در اکتبر گذشته منتشر شد ، رکورد فروش Clickbank را شکست (بیش از 6000 نسخه فقط در یک هفته به فروش رسید). کریس به وضوح می داند نویسنده درباره چه چیزی صحبت می کند. این شخص بازاریابی وابسته را از درون و خارج درک می کند.

این کتاب الکترونیکی زیر 100 صفحه است و خواندن آن بسیار آسان است. این شامل هیچ کرکی ، بدون سر و صدا و هیچ اطلاعات روحانی قدیمی است که در دنیای واقعی کار نمی کند. این فناوری ها در حال حاضر توسط تعداد کمی از همکاران فصلی که به طور آنلاین قتل می کنند ، استفاده می شود. کریس همه چیز را به گونه ای قرار می دهد که درک و پیگیری آن آسان شود.

برخی از موضوعات وجود دارد که من با Day Job Killer می بینم. یکی از آنها هزینه ها است. کریس طرفدار استفاده از برنامه های پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) برای تبلیغات است و این برنامه ها می توانند به طرز چشمگیری افزایش پیدا کنند. برای یک بازاریاب شرکت وابسته که تازه کار خود را شروع کرده است ، آنها معمولاً پول زیادی برای خرید تبلیغات ندارند. اگرچه تکنیک های کریس به شما کمک می کند تا هزینه ها را کاهش دهید ، اما هنوز هزینه هایی وجود دارد و این ممکن است باعث شود برخی از افراد کتاب را خاموش کنند.

این فناوری های جایگزین را ارائه می دهد ، با این وجود رایگان است. متأسفانه ، این فن آوری ها در جهانی دور واقع شده و اجرای آن دشوار است. اگرچه تصور می کنم اگر بخواهم از شر آن خلاص شوم می تواند بسیار مثر باشد.

تعداد زیادی محصول وجود دارد که ثروت یک شبه را به شما نوید می دهند. برخی از آنها در واقع حاوی برخی از اطلاعات مفید هستند ، اما اکثر آنها چنین نیستند. اگر می خواهید پوست و پوست را جدا کنید ، تحقیق کنید. در دنیای سگ خوار ، همه سعی می کنند برای درآمدزایی هر کاری از دستشان برمی آید ، زیرا هر قسمت کوچکی حساب می شود. همه هیاهوی تبلیغاتی بیشتر این محصولات را باور نکنید. از سایت های مرور استفاده کنید و تحقیقات خود را انجام دهید تا در نهایت هزینه بیشتری از آنچه که باید هزینه کنید ، نداشته باشید. Day Job Killer محصولی خوب است که اگر مقداری پول برای بیرون انداختن آن داشته باشید ممکن است برای شما مفید باشد. قبل از خرید تحقیق خود را انجام دهید ، زیرا این کار برای همه مناسب نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا