دنیای وب

[Digital Marketing Tips] کسب و کار کوچک خود را شروع کنید

ایجاد یک کسب و کار کوچک در چنین دنیای دیجیتال رقابتی می تواند بسیار دشوار باشد. صاحبان مشاغل کوچک اغلب وقت خود را صرف نگرانی در مورد کمپین های بازاریابی دیجیتال و سرمایه گذاری های مبتنی بر ریسک می کنند. اما با یک استراتژی بازاریابی دیجیتال خوب، می توانید کسب و کار کوچک خود را به آرامی و با قیمتی مقرون به صرفه راه اندازی کنید.

بسیاری از صاحبان مشاغل را دیده ایم که از آن استفاده می کنند استراتژی بازاریابی دیجیتال رشد چشمگیر بنابراین، اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید و می خواهید سود داشته باشید؟

نکات زیر را برای بازاریابی دیجیتال برای مشاغل کوچک بررسی کنید:

1: با یک وب سایت شگفت انگیز شروع کنید
همانطور که همه می دانیم، اولین برداشت ماندگارتر است. بنابراین، اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید ساخت و ساز و بهینه سازی وب سایت شرکت شما. با طراحی تمیز، وب سایت شما باید محصولات و خدمات شما را به خوبی به نمایش بگذارد. اصول اولیه از جمله اطلاعات در مورد کسب و کار، هدف و مکان خود را فراموش نکنید.

2: کسب و کار خود را به دست بگیرید
اگر الزامات شرکت شما مشتریان محلی را هدف قرار می دهد، این را در فهرست جستجوی محلی یعنی Google My Business و Bing for business، Yelp بیان کنید. این لیست ها به کسب و کار محلی شما کمک می کند تا از بقیه متمایز شود.

3: سئوی ارگانیک
صاحبان مشاغل کوچک معمولاً هنگام سرمایه گذاری در بازاریابی آنلاین بودجه کمی دارند. بنابراین مهم است که استفاده از سئوی ارگانیک به یک وب سایت کمک می کند تا در نتایج موتورهای جستجو شهرت خوبی داشته باشد. محتوای با کیفیت، تحقیقات دقیق کلمات کلیدی و متا تگ ها می توانند به سئوی ارگانیک کمک کنند تا راه درست را طی کند.

4: حضور در شبکه های اجتماعی
برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک، باید زندگی اجتماعی خوبی برای کسب و کار خود داشته باشید. اول اینکه داشتن یک پروفایل شرکتی حرفه ای و معتبر کیفیت و اعتبار را برای برند شما فراهم می کند. که در استراتژی های رسانه های اجتماعی دقیق می توانید از حضور در اینترنت نهایت استفاده را ببرید. در کمپین دیجیتال مارکتینگ، شما باید محتوای ارزشمندی را در اختیار مخاطبان هدف خود قرار دهید تا بتوانند نگاه دقیق تری به کسب و کار شما بیندازند.

5: بازاریابی ایمیلی
بازاریابی ایمیلی، موثرترین و کارآمدترین ابزار بازاریابی برای صاحبان مشاغل کوچک است. هر خریدار اکنون و مهم نیست چند سال دارد، تقریباً همه ایمیل خود را چک می کنند. شما باید یک ایمیل ماهانه ایجاد کنید یا یک پیام بازاریابی منظم با پیشنهادات، اخبار و تخفیف های ویژه ارسال کنید.

6: تبلیغات را در نظر بگیرید
بهبود موتورهای جستجوی ارگانیک و مقالات در رسانه های اجتماعی بدون شک کسب و کار شما را تا این حد پیش خواهد برد. اما برای برجسته شدن در هر رقابت بازاری، با پرداخت به ازای هر کلیک در کانال های شبکه های اجتماعی، میزان تبلیغات و تبلیغات آنلاین را افزایش دهید. شما فقط باید هنگام انتخاب کلمات کلیدی و هنگام هدف قرار دادن مخاطبان خود، تحقیق عمیقی انجام دهید.

با بکارگیری صحیح نکات بازاریابی دیجیتال، مطمئناً کسب و کار شما در این دنیای دیجیتال موفق خواهد شد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا