Geocadabra ، آخرین راه حل برای مهندسی

ژئوکادابرا می تواند به کودک در درک چیزهای دشوار کمک کند. اشیا 3D سه بعدی را می توان به طور خاص چرخانده و در معرض دید قرار داد و محاسبات را نیز انجام داد.

Geocadabra همچنین پویا است: نقاط ، خطوط و دایره ها را می توان با ماوس کشید. همانطور که یک نقطه را می کشید ، حالت جسم ثابت می ماند: نقطه میانی ، نقطه میانی خواهد بود ، همچنین بعد از کشیدن یک نقطه انتهایی لبه.

ژئوکادابرا امروزه در هلند و بلژیک استفاده می شود ، اما به زبان انگلیسی نیز موجود است و در مدارس آفریقای جنوبی و تگزاس (هوستون) اداره می شود.

من به دنبال مدارس و دانش آموزان بیشتری در کشورهای انگلیسی زبان هستم که Geocadabra بتواند در درک ریاضیات کمک کند. با اینترنت ، من از دور مدرسه را پشتیبانی می کنم.

Geocadabra را می توان به سادگی از وب سایت آنها بارگیری کرد. پس از نصب آن ، یک نسخه ی نمایشی است. با این حال ، در وب سایت ، می توانید با وارد کردن آدرس ایمیل خود (پس از کلیک روی “ثبت نام”) ، مجوز خودکار را درخواست کنید. سپس بلافاصله ایمیل برای ثبت نام خودکار ارسال می شود.

البته معلم و دانش آموز می توانند از من س askال کنند. نگران نباشید ، با ارسال یک سوال به من ایمیل.

هنگامی که پیشنهادات خود را برای تغییر Geocadabra از طریق ایمیل برای ما ارسال می کنید ، می توانیم این برنامه را بپذیریم.

Geocadabra را می توانید از اینجا بارگیری کنید

[http://www.omdeschool.nl/geocadabra_english_specialoffer.htm].

همچنین در این سایت می توانید اسناد زیادی را برای کمک به کودک و معلم در استفاده و درک برنامه بارگیری کنید.

در وب سایت هلندی خودم ، http://home.planet.nl/~leclu012، مطالب بیشتری را می توان برای Geocadabra یافت.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا