Goldshield Elite Business – حقیقت در مورد Goldshield Elite چیست؟

Goldshield Elite – حقایق اساسی

Goldshield Elite یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که در West Palm Beach ، فلوریدا مستقر است و در سراسر آمریکای شمالی ، اروپا و انگلستان فعالیت می کند. این محصولات غذایی با کیفیت را برای حمایت از استخوان و مفصل ، پشتیبانی قلب ، پشتیبانی از هضم ، حمایت از سیستم ایمنی بدن و مدیریت وزن و همچنین محصولات ویژه غذایی به فروش می رساند.

بازاریابی شبکه ای به این معنی است که محصولات برای خرید در فروشگاه ها یا از یک وب سایت اختصاصی در دسترس نیستند ، آنها منحصراً از توزیع کنندگان مستقل در دسترس هستند. این توزیع کنندگان محصولات و فرصت های شغلی را به دیگران می فروشند و برای این کار کمیسیون و پاداش می گیرند. متأسفانه در نهایت بیشتر افرادی که وارد بازاریابی شبکه ای می شوند با شکست مواجه می شوند و Goldshield Elite نیز از این قاعده مستثنی نیست.

آیا Goldshield Elite کلاهبرداری است؟

به همین دلیل است که گاهی اوقات انتقاداتی به Goldshield Elite می شود ، مردم آن را به عنوان کلاهبرداری یا هرم توصیف می کنند ، اما حقیقت این است که این یک شرکت قانونی است که فرصت خوبی را ارائه می دهد. مشکل همان مشکلی است که در سایر مشاغل حق رای دادن وجود دارد – توزیع کنندگان قبل از شروع کار خود مطمئن نیستند که مهارت لازم را دارند و این باعث شکست آنها می شود. اگر قادر به رانندگی نباشید ، راننده تاکسی نمی شوید و همچنین اگر اولین نکته را در مورد بازاریابی نمی دانید ، نباید بازاریاب شبکه شوید. این شرکت کلاهبرداری نیست ، توزیع کنندگان فقط از توصیه های اشتباه پیروی می کنند.

اینکه تصور کنید فقط با تمرکز روی دوستان و خانواده می توانید درآمد زیادی بدست آورید ، اشتباه است. این همان کاری است که بسیاری از شرکتهای بازاریابی شبکه ای از شما می خواهند انجام دهند ، اما دوستان و خانواده شما به ندرت بهترین افرادی هستند که محصولات شما را به فروش می رسانند و حتی اگر چنین باشد ، تعداد کمی از افراد افراد دیگر را به اندازه کافی می شناسند تا بتوانند رشد کنند. یک شرکت بزرگ که فقط به دوستان و خانواده بستگی دارد. اگر می خواهید موفقیت واقعی را مشاهده کنید و ثابت کنید این شرکت دزدی ادبی نیست ، باید شبکه خود را گسترش دهید.

حقیقت در مورد نخبگان Goldshield

یک دنیای کامل در آنجا وجود دارد و خوشبختانه در دوره ای زندگی می کنیم که اینترنت به ما امکان می دهد به راحتی به آن دسترسی پیدا کنیم. فقط با چند دکمه کلیک ، می توانید با هزاران نفر در سراسر جهان که نیاز مبرم به راه حل یک مشکل خاص دارند تماس بگیرید – مشکلی که توسط Goldshield Elite قابل حل است. اگر بتوانید خود را به عنوان یک متخصص بهداشت و سلامتی بصورت آنلاین تنظیم کنید ، افراد مشکل دار هر روز با شما تماس می گیرند تا پاسخ دهند و جوابی که می توانید به آنها بدهید Goldshield Elite است.

ثابت شده است که این روش هر هفته صدها هدف منجر ایجاد می کند و از آنجا که مردم به شما اعتماد خواهند کرد ، می توانید انتظار داشته باشید که روزانه 2-3 نفر به تجارت خود اضافه کنید.

بنابراین حقیقت در مورد Goldshield Elite این است که این یک شرکت قانونی و فرصتی مناسب است ، به شرطی که بتوانید بر مهارت بازاریابی آنلاین تسلط داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه بازاریابی اینترنتی می تواند تجارت شما را منفجر کند ، مراجعه کنید موفقیت Goldshield Elite

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا