طراحی و سئو وب سایت

Google Adsense – با Blogger درآمد کسب کنید

شما وب لاگ دارید؟ آیا این به شما پولی است که به دنبال کسب و کار خود هستید؟ خوب ، باید بدانید که می توانید با استفاده از یک وبلاگ در تجارت آنلاین خود وقت زیادی را بدست آورید. یکی از راههای انجام این کار با Google AdSense و یک سایت وبلاگ رایگان به نام “Blogger” است.

اکنون و مهمتر از همه ، باید بدانید که Google AdSense یک برنامه است که با استفاده از آن می توانید برای هر کلیک هدفمندی که برای تبلیغات نمایش داده شده در وب سایت خود کسب می کنید ، درآمد کسب کنید. این یک منبع عالی برای صاحبان وب سایت و وبلاگ نویسان است. و شما می توانید با AdSense روی آن ، درآمد زیادی از سایت خود کسب کنید.

می بینید که کسب درآمد با AdSense یک کار بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در مورد یک موضوع خاص چیزهای زیادی بنویسید ، وب سایت یا وبلاگ خودتان را جذب کنید ، افراد را به سمت سایت خود جذب کنید ، تبلیغات AdSense خود را در بهترین مکان ها قرار دهید ، سپس منتظر باشید تا افراد روی AdSense روی سایت خود کلیک کنند. هرچه میزان ترافیک بیشتر باشد ، به دلیل بیشتر مراجعه به سایت یا وبلاگ خود درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

اگر تصمیم به استفاده از Blogger دارید ، باید بدانید که Google AdSense می تواند به راحتی و یکپارچه در وبلاگ شما ادغام شود. آنها یک برنامه ویژه دارند که به شما امکان می دهد فقط با چند کلیک ، تبلیغات AdSense را به وبلاگ خود ارسال کنید. اکنون می دانید که ابتدا باید در AdSense ثبت نام کنید ، اما این فقط یک راهنمای سریع و آسان است تا به شما اطلاع دهد که چه کاری باید انجام شود.

من در مورد Blogger چیزهای زیادی می دانم ، اما یک پلتفرم معروف وبلاگ نویسی به نام “WordPress” نیز وجود دارد که بسیار محبوب است. من در مورد وردپرس چیز زیادی نمی دانم به جز این واقعیت که می توانید صدها سرویس موتور جستجو را بلافاصله پس از ایجاد یک پست جدید – یا ویرایش یک پیام پینگ کنید. به همین دلیل ، من به Blogger متعهد هستم ، و فکر می کنم شما هم چنین باشید. تهیه کارها بسیار آسان است.

اکنون هنگام ارسال پست های وبلاگ ، نمی خواهید 10 پست را در یک روز قرار دهید. این فقط ماهی به نظر می رسد. از طرف دیگر ، می توانید یک پست در روز ارسال کنید ، سپس خدمات موتور جستجوی خود را پینگ کنید. شما می توانید این کار را با وب سایتی به نام “pingomatic” انجام دهید. انجام این کار بسیار آسان است و به محض رسیدن به صفحه pingomatic متوجه خواهید شد که منظورم چیست.

حتماً هر روز یک پست وبلاگ بنویسید – و اگر حداقل 500 کلمه یا بیشتر باشد ممکن است کمک کند. بهتر. اما برخی از مردم احساس می کنند که امروز نمی توانند یک پست جدید وبلاگ بنویسند. افرادی مانند این ، آن را فوق العاده تنبل می دانند ، یا علاقه مند به ایده کسب و کار اینترنتی نیستند که ترجیح می دهند به کارشان بروند. برای من خنده دار است ، اما واقعیت دارد. سلام ، خواسته های مردم خواسته های مردم است. من نمی توانم آن را ضرب و شتم.

اما اگر فردی مشتاق هستید که می خواهید با استفاده از Google AdSense و Blogger پول زیادی بدست آورید ، کافی است نکات موجود در آموزش امروز را دنبال کنید و خوب خواهید بود.

وقتی برای اولین بار شروع به انتشار کنید ، روزانه حدود 5 بازدید خواهید داشت. ارسال بیش از آنچه شما دریافت خواهید کرد 10 بازدید روزانه. هنگامی که حداکثر 300 پست بلاگ دریافت کردید ، روزانه 30 تا 40 بازدیدکننده جدید مشاهده خواهید کرد – فقط از وبلاگ ساده و آسان شما. نگهداری از یک وبلاگ بسیار آسان است و شما باید به آنجا بروید و این کار را انجام دهید. این می تواند برای شما بسیار سودآور باشد.

امروز موفق باشید با AdSense و Blogger Blog درآمد کسب کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا