طراحی و سئو وب سایت

Google Answers دیگر پاسخ نمی دهد

گوگل تصمیم گرفت سرویس “پاسخ گوگل” خود را تا پایان سال 2006 تعطیل کند. این امر به عنوان اختراع ضروری است در هر انحراف و تخریب مبتکر.

س aالاتی که تاکنون ارسال شده اند همچنان در این سرویس قرار دارند ، اما طبق یک پست در وبلاگ رسمی Google ، گوگل پاسخ به س byالات بعدی را تا پایان امسال متوقف می کند.

Google Answers در سال 2002 راه اندازی شد و توسط تیمی متشکل از چهار نفر برای پاسخگویی به س questionsالات دنیا آماده شد. بعداً این گروه با بیش از 800 نفر متعهد به كمك به مردم پاسخ دادند.

برخی از س questionsالاتی که مردم به آنها پاسخ داده اند عبارتند از: Dormot Mornagan چه بلندی دارد؟ و چگونه سوسک را بکشیم؟.

آیا این بدان معناست که Google نوآوری ندارد یا مشکلی را تجربه نمی کند؟ البته که نه! یکی از مواردی که مبتکران مانند گوگل می دانند و می فهمند این است که نوآوری فقط مربوط به اختراع نیست بلکه تخریب نیز هست. اگر این اختراع کارساز نیست ، پس چرا سعی می شود آن را به پرواز درآورد؟ حتی غول هایی مانند گوگل می دانند که بدون تخریب هرگز پیشگام نوآوری نخواهید بود.

این سرویس هنوز س questionsالاتی را دریافت می کند ، اما با ارسال جدیدترین س askingالاتی که در آنها جواب ها را ارسال می کنید ، احتمالاً پاسخی دریافت نخواهید کرد. پاسخ های منتشر شده تاکنون نیز در شبکه باقی خواهد ماند. بنابراین ، در حالی که سرویس برای پاسخگویی به س questionsالات جدید خاموش است ، شما همچنان می توانید پاسخ س answersالات قبلی را پیدا کنید.

اگرچه دیدن سرویس گوگل غم انگیز است ، منابعی که با عدم پشتیبانی از آن سرویس منتشر می شوند ، قطعاً منبع اضافی در اردوگاه نوآوری در اختیار Google قرار می دهند.

اگر می خواهید مطالب بیشتری در این زمینه بخوانید ، لطفاً به پست مت کاتز در http://www.chatts.com مراجعه کنید RIP ، پاسخهای گوگل

همچنین ، اگر فکر می کنید سایر گوگل یا سایر سرویس های وب شایسته گواهی تخریب هستند ، لطفاً این موضوع را با ما در میان بگذارید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا