Google Answers دیگر پاسخ نمی دهد

گوگل تصمیم گرفت سرویس “پاسخ گوگل” خود را تا پایان سال 2006 تعطیل کند. این امر به عنوان اختراع ضروری است در هر انحراف و تخریب مبتکر.

س aالاتی که تاکنون ارسال شده اند همچنان در این سرویس قرار دارند ، اما طبق یک پست در وبلاگ رسمی Google ، گوگل پاسخ به س byالات بعدی را تا پایان امسال متوقف می کند.

نوشته های مشابه

Google Answers در سال 2002 راه اندازی شد و توسط تیمی متشکل از چهار نفر برای پاسخگویی به س questionsالات دنیا آماده شد. بعداً این گروه با بیش از 800 نفر متعهد به كمك به مردم پاسخ دادند.

برخی از س questionsالاتی که مردم به آنها پاسخ داده اند عبارتند از: Dormot Mornagan چه بلندی دارد؟ و چگونه سوسک را بکشیم؟.

آیا این بدان معناست که Google نوآوری ندارد یا مشکلی را تجربه نمی کند؟ البته که نه! یکی از مواردی که مبتکران مانند گوگل می دانند و می فهمند این است که نوآوری فقط مربوط به اختراع نیست بلکه تخریب نیز هست. اگر این اختراع کارساز نیست ، پس چرا سعی می شود آن را به پرواز درآورد؟ حتی غول هایی مانند گوگل می دانند که بدون تخریب هرگز پیشگام نوآوری نخواهید بود.

این سرویس هنوز س questionsالاتی را دریافت می کند ، اما با ارسال جدیدترین س askingالاتی که در آنها جواب ها را ارسال می کنید ، احتمالاً پاسخی دریافت نخواهید کرد. پاسخ های منتشر شده تاکنون نیز در شبکه باقی خواهد ماند. بنابراین ، در حالی که سرویس برای پاسخگویی به س questionsالات جدید خاموش است ، شما همچنان می توانید پاسخ س answersالات قبلی را پیدا کنید.

اگرچه دیدن سرویس گوگل غم انگیز است ، منابعی که با عدم پشتیبانی از آن سرویس منتشر می شوند ، قطعاً منبع اضافی در اردوگاه نوآوری در اختیار Google قرار می دهند.

اگر می خواهید مطالب بیشتری در این زمینه بخوانید ، لطفاً به پست مت کاتز در http://www.chatts.com مراجعه کنید RIP ، پاسخهای گوگل

همچنین ، اگر فکر می کنید سایر گوگل یا سایر سرویس های وب شایسته گواهی تخریب هستند ، لطفاً این موضوع را با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا