دنیای وب

Hubpages Explained – مقدمه ای بر Hubpages

هاب‌پیج‌ها هنوز یک منبع اطلاعات غیرقابل استفاده در اینترنت هستند، بسیاری از مردم با وجود اینکه از آن استفاده کرده‌اند، هرگز آن را ندیده‌اند. بنابراین وقتی چندین بار از من پرسیده شد، به این فکر افتادم که مقاله ای در مورد آن بنویسم.

هاب پیج ها دقیقا چیست؟

Hubpages وب سایتی است که به شما امکان می دهد مطالب را به صورت رایگان در وب سایت خود منتشر کنید. فقط برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید، افکار خود را بنویسید و بیرون هستید! شما حتی URL خود را دریافت می کنید که بر اساس hubpages.com است. این بدان معناست که شما حتی مجبور نیستید وب سایت خود را برای انتشار افکار و ایده های خود داشته باشید.

یک سایت بسیار خوب برای انتشار محتوا زیرا Hubpages در حال حاضر مورد علاقه گوگل است، به این معنی که صفحه شما شانس خوبی برای رتبه بندی خوب در صفحه نتایج موتور جستجو دارد، بنابراین می توانید ترافیک زیادی دریافت کنید. به طور متوسط ​​یک هاب در 36 ساعت توسط گوگل ایندکس می شود که بسیار سریع است!

ویرایشگر ارائه شده توسط Hubpages نیز بسیار خوب و آسان برای استفاده است و به “کپسول” تقسیم می شود که می توانید در صفحه اسکرول کنید. به عنوان مثال، شما یک کپسول متن، یک کپسول تصویر، یک کپسول خوراک RSS و بسیاری موارد دیگر دارید.

همچنین کپسول های قابل دانلود دیگری نیز وجود دارد که می توانید از طریق Hubpages کسب درآمد کنید، می توانید از Google Adsense، eBay و Amazon کسب درآمد کنید. مهمتر از همه، کپسول های eBay و Amazon به خوبی کار می کنند زیرا می توانید به نوع خاصی از محصول مرتبط با Hubpage خود پیوند دهید. بنابراین فرصت های بیشتری برای بازدیدکنندگان برای دیدن و خرید احتمالی محصول شما وجود دارد. اگر این کار را انجام دهند، درصدی از فروش را به شما پرداخت می کنند.

اگر می خواهید یک قدم فراتر بروید و می توانید محصولات پرفروش آمازون را بیابید، مقاله ای در مورد آنها در Hubpage بنویسید. سپس فقط شماره ASIN یا ISBN آن محصول را بنویسید و مستقیماً به آن لینک دهید! بنابراین یک محصول متنی است در مورد یک محصول و سپس به آن محصول در کنار آن پیوند داده می شود. چه چیزی به سادگی نوشتن در مورد کتاب هایی که اخیرا خوانده اید، دی وی دی هایی که تماشا کرده اید یا سی دی های موسیقی که گوش داده اید، می تواند راهی موثر برای کسب درآمد باشد. در مورد آن فکر کنید – آمازون هر چیزی را می فروشد! من مطمئن هستم که چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید در مورد آنها بنویسید.

همچنین ممکن است خود را به عنوان یک نویسنده محبوب در Hubpages قرار دهید زیرا به طور کلی به شما به عنوان نویسنده ای که توسط دیگران دیده می شود Hubscore داده می شود. همچنین می توانید طرفدارانی دریافت کنید که هنگام انتشار Hub های جدید به روز می شوند، بنابراین می توانید از طریق Hubpage ها طرفداران خوبی ایجاد کنید.

بنابراین اکنون شما ایده خوبی در مورد چیستی Hubpages دارید و چگونه می توانید درآمد کسب کنید. اگر می خواهید در مورد نحوه ساخت Hubpages Kingdom خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، فقط روی پیوند زیر کلیک کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا