دنیای وب

Hurix Digital یکی از 20 شرکت برتر گزارشگری آموزشی در سال 2018 است که توسط صنعت آموزش اعلام شده است.

بمبئی، 6 اوت 2018 –

Hurix Digital، یک شرکت پیشرو در آموزش بازاریابی و راهکارهای محتوای دیجیتال، برای دومین سال در لیست شرکت های صنعت آموزش در سال 2018 در بین 20 شرکت برتر در ارائه آموزش قرار گرفت. Hurix قبلاً در فهرست شرکت‌های برتر ارائه‌دهنده آموزش در سال 2017 و در 20 شرکت برتر برای ابزارهای نویسندگی در سال 2016 قرار گرفته است.

صنعت آموزش، یکی از قابل اعتمادترین منابع آموزش الکترونیکی و کسب و کار آموزشی، لیست 20 شرکت تحویل برتر سال 2018 خود را هفته گذشته منتشر کرد. این فهرست بخشی از تلاش های آن برای نظارت دقیق بر بازار و شناسایی بهترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه آموزش و توسعه کسب و کار است.

صنعت آموزش برای انتخاب از معیارهای زیر پیروی می کند:

• دامنه و مهارت های ویژگی

• کیفیت تحقیقات و گزارش ها

• اندازه و پتانسیل رشد

• کیفیت مشتری

• حفظ عمودی و جغرافیایی

20 شرکت برتر آنلاین در ارائه آموزش در سال جاری، پلتفرم های فناوری نوآورانه ای را ارائه می دهند که نیازهای دانش آموزان را در زمینه های مختلف آموزشی برآورده می کند. این ارائه دهندگان راه حل های آموزشی را به روشی یکپارچه ارائه می دهند که به خوبی با اهداف شرکت مطابقت دارد و حفظ یادگیری را بهبود می بخشد. این به نوبه خود به شرکت کمک می کند تا کارکنان خود را برای مدت طولانی تری حفظ کند.

Hurix Digital برای دومین سال متوالی در لیست مورد علاقه منتشر شده توسط Training Industry قرار گرفته است. “ما همچنین از اینکه در 20 شرکت برتر حمل و نقل آموزشی امسال گنجانده شده‌ایم بسیار هیجان‌زده هستیم. این گواهی بر نوآوری و خلاقیتی است که در زمینه آموزش شرکت‌ها به ارمغان می‌آوریم، با نتایجی که از قبل وجود دارد. آینده و راه‌حل‌های محتوا، ” سوبرات موهانتی، مدیرعامل Hurix Digital گفت.

Hurix Digital به دلیل ارائه راه‌حل‌های آموزش الکترونیکی و آموزش‌های تخصصی به شرکت‌ها، ناشران و موسسات از طریق پلتفرم و محصولات پیشرفته شناخته شده است. این شرکت با راه حل های محتوا برای آموزش و آموزش الکترونیکی، راه حل های محتوایی را برای بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی ارائه می دهد.

KITABOO یک پلت فرم آموزش دیجیتال مبتنی بر ابر از Hurix است که به شرکت ها اجازه می دهد ابزارهای آموزشی PDF خود را به فرمت های دیجیتال تبدیل کنند. KITABOO AR دنیای فیزیکی را از طریق واقعیت افزوده به دنیای دیجیتال متصل می کند و تجربه یادگیری را افزایش می دهد. در طول سال ها، Hurix با عرضه محصولات و راه حل های جدید، نیازهای صنایع مختلف را به روش های جدید برطرف کرده است.

درباره Hurix Digital

Hurix Digital، که در اکتبر 2000 تأسیس شد، پیشگام در راه حل های محتوای دیجیتال برای مشاغل در سراسر جهان است. Hurix به سازمان‌ها در سراسر جهان کمک می‌کند تا از طریق یادگیری محتوا، بازاریابی دیجیتال و راه‌حل‌های مبتنی بر ابر به اهداف بازاریابی خود برسند. این شرکت محصولات ابری مانند KITABOO، KITABOO AR و Docketzoom را ارائه می‌کند که نحوه ایجاد، ویرایش و ارائه محتوا در پلتفرم‌های دیجیتال را تغییر می‌دهند. این محصول شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از محتوای دیجیتال را در پلتفرم‌های سنتی و مدرن تلفن همراه ایجاد، ارائه و مدیریت کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا