IM Tool Suite Review: پنج ابزار که لگد زدن به بازاریابی دکمه

IM Tool Suite توسط بازاریابان بزرگ جیم چائو ، کنی گرگ و سدریک هریس ایجاد شده است. این آقایان به قدرتهایشان می پیوندند و یک کیت بازاریابی را برای پاسخگویی به تمام نیازها ، خواسته ها و خواسته های شما در زیر یک سقف ایجاد می کنند! هرکسی که مرده است ، باید به عنوان یک مدیر بازاریابی در IM Tool Suite به عنوان کلاه ایمنی تبدیل شود!

ویژگی ها

1. ایمیل تصویری

این محصول هر ابزار بازاریابی را که ممکن است به آن فکر کنید ارائه می دهد! ابزار مطلوب مورد علاقه من ایمیل ویدیویی است. بازاریابی ویدیویی اکنون به سرعت در حال حرکت است. با ایمیل ویدیویی ، به جای گیرنده متن را به طور معمول می خوانند ، آنها عبارات شما را می بینند ، می شنوند و احساس می کنند. این ابزار به شما امکان می دهد مستقیم با بازار خود صحبت کنید. مجموعه ابزار IM ابزار به شما امکان ارسال ایمیل ویدیویی به مشتری و مشتری بالقوه را در عرض چند دقیقه می دهد! تنها کاری که باید انجام دهید این است که الگوی خود را انتخاب کنید ، فیلم خود را بارگذاری کنید ، گیرندگان را انتخاب کنید و به آنجا بروید! شما یک ایمیل ویدیویی مارک دریافت کردید! اگر آنها مدلی را که انتخاب می کنید ندارند ، می توانید به راحتی مدل خود را طراحی کنید.

2. نمایش زنده وب

اوه ، می توانید HSN برای اینترنت بگویید؟ این همان کاری است که یک برنامه وب زنده می تواند برای شما و تجارت شما انجام دهد. شما می توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و آنها می توانند با شما ارتباط برقرار کنند! آیا می توانید ارزش توانایی چت دو طرفه و پاسخ به موقع را ببینید؟ شما این توانایی را دارید که فقط نمایش ها و تصاویر را نشان داده و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید!

3. کانال های وب از پیش ضبط شده

IM Tool Suite همچنین در صورت درخواست وبینار ارائه می دهد! در مورد این موضوع فکر کنید: این نهایت برندسازی و ایجاد دوباره درآمد بارها و بارها است. تصور کنید که یک وبینار آنلاین با مطالب بسیار ارزشمند ایجاد کنید. یا می توانید آن را به عنوان پاداش اهدا کنید یا می توانید آن را بفروشید! شما انتخاب می کنید این چیزی است که من آن را ایجاد درآمد باقیمانده می نامم! این سیستم بستر نهایی را فراهم می کند که می توانید برای ایجاد جریان درآمد استفاده کنید! همچنین می خواهم از این سکو به عنوان یک مرکز تمرین از پیش ثبت شده برای تیم خود استفاده کنم. به جای گذراندن وقت گرانبها در آموزش ، می توانید یک سمینار آنلاین را با موضوعات مختلف ثبت کنید و در حالی که مرکز آموزشی شما مشغول کار با خودکار است ، یک سمینار آنلاین را با موضوعات مختلف ثبت کنید و زمان بیشتری را برای صرف در کنار دوستان و خانواده بگذرانید. تمرین به راحتی اعضای تیم شما انجام می شود. من می دانم که شما می توانید ارزش را در این تنها ببینید.

4. کد QR

کد QR امروز شاهد تأثیر بسیار زیادی در صنعت تبلیغات است. شما نمی توانید به جایی بروید بدون اینکه اکنون آنها را ببینید. می توانید آن را در صفحه فیس بوک ، کارت ویزیت و پیراهن خود قرار دهید. به سادگی یک سطح صاف پیدا کنید که بتواند چاپ را نگه داشته باشد و می توانید یک کد QR اضافه کنید. هرکسی که دارای تلفن هوشمند است می تواند کد QR را اسکن کند و به مقصد مورد نظر خود برسد! با استفاده از کد QR می توانید به هر وب سایتی که می خواهید هدایت کنید. برای به دست آوردن یک کد QR طراح به راحتی می توانید صدها دلار هزینه کنید. این سیستم قدرتمند این امکان را به شما می دهد تا کدهای QR زیادی را که می خواهید تولید کنید!

5- صفحات را انتخاب کنید

IM Toolkit به شما در طراحی صفحات ضبط سفارشی خود کمک می کند. سخاوتمندانه به شما سرنخ می دهد که نوع کپی را باید در صفحه ضبط داشته باشید. اگر نمی توانید به چیزی فکر کنید ، می توانید پیشنهادی بخواهید. فکر می کنم اینجا جایی است که بیشتر مبتدیان گیر می آورند. این از قبل طراحی شده است تا در صورت حذف یا حذف آن می توانید یک ویدیو اضافه کنید و هر زمان که بخواهید آن را جایگزین دیگری کنید. شما می توانید لیست AWeber را در صفحه ضبط خود گنجانید تا بتوانید منجر به ادامه کار شوید ، حتی اگر تصمیم بگیرید که دیگر نیازی به سفارش ندارید.

من دریافتم که بزرگترین مزیت IM Tool Suite آموزش ارائه شده برای استفاده از سیستم است. آنها فیلم های مفصلی و آسان برای درک دارند که دقیقاً نحوه استفاده از هر ابزار در IM Tool Suite را به شما نشان می دهد. حدس دوم وجود ندارد و سعی در فهمیدن چگونگی انجام این کار و چگونگی انجام آن وجود دارد. آنها آیکون های کوچکی دارند به نام “این چه کاری را انجام می دهد” که می توانید کلیک کنید تا یک ابزار خاص را انجام دهد.

اگر همه چیز ارائه شده توسط IM Tool Suite را برای شما تعریف کنم ، این مقاله 20 صفحه طول دارد و شما برای همه آن زمان ندارید. شما هر یک از موارد فوق و خیلی بیشتر را با قیمت 47 دلار در ماه دریافت می کنید! IM Tool Suite همچنین یک برنامه وابسته ارائه می دهد که من نیز در آن شرکت می کنم. من دریافتم که استفاده از این ابزار به تنهایی برای تمام تلاشهای بازاریابی من منجر به دیوانگی می شود. همیشه از من سؤال می شود ، چطور این کار را کردی؟ چگونه این کار را کردی؟ کمیسیون من به راحتی 47 دلار در ماه برای IMTool Suite تأمین می کند. آنها هنگام مراجعه به شخصی که در IM Tool Suite ثبت نام کرده اند ، کمیسیون 30٪ خوب ارائه می دهند. پس از مراجعه به چهار دوست ، به اندازه کافی درآمد خود را برای تأمین هزینه اشتراک IM Toolkit کسب خواهید کرد!

بنابراین از اطلاعاتی که در این ابزار IM Suite Suite آموخته اید بهره ببرید و رهبری سیستم خود را امروز با قیمت 5 دلار تست کنید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا