دنیای وب

InPage Vs Video Advertising Video ، Vs Video SSP و سرور تبلیغات

9 دلیل اینکه تبلیغات ویدیویی آنلاین می تواند تلویزیون را عصبانی کند

همانطور که باد تبلیغات آنلاین به طور مداوم در حال تغییر است ، متوجه می شویم که 2015 سال تغییر تبلیغات ویدیویی در سراسر جهان است. این تغییر همچنین هنگام مقایسه تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات ویدیویی آنلاین ظاهر می شود. همانطور که به صورت آنلاین ذکر شد ، انتظار می رود رشد تبلیغات ویدئویی در مقایسه با کاهش استفاده از تلویزیون ، تبلیغات ویدئویی تلویزیونی را در سال 2017 تحت فشار قرار دهد.

پیش بینی شده و با آماری از مطالعات در ایالات متحده که وضعیت پایدار بینایی تلویزیون ، رشد جریان ویدئو در اینترنت و زمان صرف تماشای آنلاین فیلم را نشان می دهد ، پیش بینی و پشتیبانی می شود. این البته بودجه تبلیغات را از سال 2015 به اینترنت منتقل کرده است ، که انتظار می رود تنها در سال 2016 رشد کند و تسلط خود را در تبلیغات تلویزیونی در سال 2017 کامل کند. با این حال انتظار می رود تلویزیون ثابت بماند ، یعنی بودجه ها می توانند باقی بمانند برطرف شده است ، بیشتر در زمانهای اصلی و داغترین کانال ها متمرکز شده است.

InPage Video چیست و چگونه کار می کند

InPage video یک قالب تبلیغات ویدیویی است که در وسط مقاله درج شده است. فقط یکبار روشن می شود و به اندازه کافی در صفحه کاربر قابل مشاهده است و وقتی کاربر نمی تواند آن را روی صفحه ببیند مکث می کند. تبلیغ ویدیویی معمولاً در وسط مقالات قرار می گیرد. وقتی نیمی از طرح نمایش داده می شود به طور خودکار روشن می شود ، اگر کاربر آن را لغو کند مکث می کند و بعد از نمایش دوباره روشن می شود. پس از آن ، ویدیو ناپدید می شود. سرانجام صدای آغاز شده توسط کاربر – هنگامی که به پایین به قسمت تبلیغات می روند

مزایای تبلیغات InPage

1. کاملاً سازگار با تلفن همراه و دسک تاپ.

2. پخش کننده ویدیو که در حال گسترش است

3. به مخاطب مناسب برسید

4. کاربر پسند

5. نرخ کلیک فوق العاده بالا و تأثیر بیشتر در مارک تجاری

6. تقاضای جهانی ، بازار عرب

7. تکنیک های هدف گیری: زمینه – مخاطب – اجتماعی

8. عملکرد

9. تعامل با تبلیغات را کنترل کنید و یک تجربه ناوبری ایده آل را ارائه دهید

نمای کلی تبلیغات تلویزیونی

تبلیغات در تلویزیون به شما امکان می دهد درمورد تجارت ، محصول یا خدمات خود به مخاطبان گسترده ای نشان دهید و به آنها بگویید. در واقع به شما امکان می دهد مزایای مالکیت را تجزیه و تحلیل کنید. شما می توانید نحوه کارکرد محصول یا خدمات و نحوه بسته بندی آن را نشان دهید تا مشتریان بالقوه بدانند در نقطه فروش به دنبال چه چیزی هستند. از زمان آغاز به کار تلویزیون در اتاق های نشیمن ، این رسانه محبوب خرده فروشان بزرگ بوده است. با ورود تلویزیون کابلی ، هزینه های تولید پایین تر و فرصت دستیابی به بازارهای کوچکتر و هدفمندتر ، این گزینه را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​نیز مناسب ساخته است.

Video SSP & Ad Server چیست

موجودی زنده دقیق اطمینان از حداکثر شفافیت و انعطاف پذیری برای ارائه بهترین نتایج. پخش کننده ویدیوی HTML5 با پشتیبانی از بین دستگاه ، از تمام قالب های موجود برچسب ویدیو (VAST 2/3 ، VPAID ، JS ، IMA3 و موارد دیگر) پشتیبانی می کند. موتور منحصر به فرد بهینه سازی عملکرد تنها بهترین نرخ پر شدن و دقیق ترین گزارش را ارائه می دهد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا