Jonathan Baud and New 7 Network Network – دانشگاه Jonathan Baud برای بازاریابی اینترنتی

دانشگاه بازاریابی اینترنتی – قالب 7 شبکه

فرقی نمی کند که شما یک وبلاگ نویس یا بازاریاب MLM داشته باشید همه مواردی که منجر به موفقیت آنلاین می شود مربوط به بازاریابی آنلاین است. یادگیری نحوه بازاریابی اینترنت مهمترین ابزاری است که می توانید برای تجارت خود بیاموزید. این تنها دلیل موفقیت یک نفر و دیگری عدم موفقیت است. نمونه هایی از چگونگی تأثیر بازاریابی بر تجارت شما می تواند غول های صنعت نوشیدنی ، کو کولا و پپسی باشد. هنگامی که عموم مردم شرکت کردند ، پپسی از 5 بار 5 بار تست طعم را بدست آورد ، اما کو کولا به طور مداوم پپسی را در میلیون ها نفر انجام داده است. چرا پپسی محصول بهتری دارد؟ بازاریابی کنید این نشان می دهد که همیشه کسی که بهترین محصول را دارد برنده بازاریابی نمی شود.

شکلات دانشگاه 7 دانشگاه Jonathan Buds

یادگیری این مهارت مهمتر از دانستن چیزی است که شما می فروشید. برای موفقیت در دنیای تجارت آنلاین ، باید بدانید که چگونه به صورت آنلاین بازاریابی کنید. جاناتان باود دانشگاهی را توسعه داده است که هرکسی می تواند به آن بپیوندد تا تجارت داخلی در بازاریابی آنلاین را از سطح مبتدی تا متخصص انجام دهد.

10 استراتژی برتر بازاریابی اینترنتی:

1. بازاریابی ویدیویی

2. پرداخت هر کلیک (Google Adwords ، MSN ، Yahoo)

3. انجمن بازاریابی

4. بازاریابی فیس بوک

5. بازاریابی توییتر

6. ارتباطات

7. بازاریابی مقاله

8. HubPage بازاریابی

9. وبلاگ نویسی

10. سئو

مطالب پربازدید کاربران

همه اینها در شبکه 7 با جزئیات بسیار توضیح داده شده است. هدف هر شخص تجاری آنلاین ، ایجاد پایگاه مشتری با ایجاد روابط و افزایش درآمد است. تنها راه برای این کار ، یادگیری مهارت های رقابت در دنیای آنلاین است. هر یک از استراتژی های بازاریابی فوق دارای یک هدف و دانش از آن است. بهترین راه برای اطمینان از موفقیت خط شما این است که خود دانش لازم را برای موفقیت کسب کنید.

Jonathan Budd و 7 Figure Networker University نحوه موفقیت صاحبان مشاغل آنلاین آنلاین را تغییر داده اند. اشتباهات زیادی وجود دارد که می توان انجام داد و هر سال پول زیادی در بازاریابی اینترنتی از دست می رود. اگر برخی از آموزشها را یاد گرفته و موضوع بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرند ، اکثر آنها از این کار اجتناب می کردند. بازاریابی اینترنتی با دنیای خارج و پر از مقاله ، بک لینک ، رتبه بندی موتورهای جستجو و موارد دیگر متفاوت است. برای موفقیت در کسب و کار آنلاین خود ، باید دانش خود را بدست آورید و این راز را بدانید که 99٪ صنعت مزاحم یادگیری نمی شود. این کلید موفقیت شما – دانش در بازاریابی اینترنتی است.

از مثال بالا مشخص است که فرقی نمی کند بهترین تجارت را داشته باشید یا بهترین محصول را داشته باشید. اگر نمی دانید چگونه آن را به بازار عرضه کنید ، هیچ چیز ندارید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا