Lanzarote Villas – قوانین اجاره نامه

قوانینی برای اجازه ویلا و آپارتمان در لانزاروته و سایر جزایر قناری در چند سال گذشته مورد بحث و جدال واقع شده است. بسیاری از اظهارات گفته شده روسای منتخب مجتمع های ویلا و آپارتمان برای جلوگیری از اجاره تعطیلات در اجتماع خود در تلاش برای تحمیل خواست خود به صاحبخانه های ناآشنا مصمم هستند. آنها فریب خورده و عمدتاً برتری دارند. صرف نظر از حق هر شهروند مبنی بر اطلاع رسانی به مسئولان از آنچه که معتقدند نقض هر قانونی است (در این مورد ماده 38 قانون 7/1995) ، آنها هیچ قانونی برای تحمیل نظرات خود ندارند و به دنبال سوء استفاده از جهل ناگوار قانونی صاحبان کار هستند. این واقعیت ها همانطور که من آن را درک می کنم.

1. سایت های گردشگری.

اگر شما مالک یک مجموعه گردشگری (دارای مجوز از اداره گردشگری) هستید ، بخش 38 قانون قناری بخش 7/1995 قابل اجرا است و باید یک آژانس واحد وجود داشته باشد که کلیه اجاره ها را در سایت مدیریت کند. این می تواند خود جامعه یا یک سازمان خارجی باشد. در هر صورت ، تنها آژانس باید 50٪ +1 از ویژگیهای تحت کنترل خود را در اختیار داشته باشد تا به عنوان یک آژانس واحد فعالیت کند. این سایت باید توسط وزارت گردشگری مجوز داشته باشد و صاحبان آن می توانند فقط از طریق نمایندگان تنها اجاره آن را صادر کنند. اگر آژانس واحدی وجود نداشته باشد زیرا نمی تواند 50٪ +1 را بدست آورد ، هیچ کس مجاز به اجاره نیست.

2. سایتهای مسکونی.

اگر صاحب ویلا مسکونی یا سایت مسکونی هستید ، قانون اسپانیا برای بخش افقی قابل اجرا است و قبل از آن. صاحبان املاک خصوصی مجاز به اجاره املاک خود به “خانواده و دوستان” هستند ، مشروط بر اینکه شرایط را مستقیماً با مهمانان خود موافقت کنند.

شما حق دارید تمام اجاره ها را به تنهایی تبلیغ و ترتیب دهید. شما به شرط آنكه به شما اطمینان دهد كه میهمانان قبل از رسیدنشان آگاه باشند كه ویلا یا آپارتمان شخصی در یك محل مسكونی و بدون دریافت محل در سایت باشد ، قانونی عمل می كنید و شماره تلفن اضطراری 24 ساعته را برای آنها در اختیار كسی قرار می دهید كه در طول اقامت خود مسئولیت میهمانان باشد.

در مورد آینده ، مقامات ممکن است به دنبال اصلاح قوانین موجود و تنظیم اوضاع باشند. درنهایت ، ممکن است کلیه ویلا ها و آپارتمان هایی که به عنوان تعطیلات تعطیلات مورد استفاده قرار می گیرند مجوز داشته باشند تا حداقل استانداردهای اساسی و مسئولیت نسبت به شخص ثالث که برای گردشگران مناسب است فراهم شود اما بدون نیاز به یک آژانس اجاره ای واحد برای هر جامعه.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا