طراحی و سئو وب سایت

M2CGlobal فروش نوشیدنی های انرژی زا افزایش می یابد

صنعت نوشیدنی های انرژی زا که ارزش یک میلیارد دلاری در بازار آمریکا دارد ، شاهد ورود بازیکنان جدیدی به شکل پودر نوشیدنی انرژی زا بوده است. M2CGlobal ثابت کرده است که یکی از رهبران قدرتمند جدید است.

از آنجا که افراد بیشتر و بیشتر به دنبال یک راه حل برای افزایش سطح انرژی خود به صورت یک نوشیدنی انرژی زا هستند ، ما شاهد ورود هرچه بیشتر افراد به بازار هستیم. وارد هر گوشه فروشی یا فروشگاه مواد غذایی خواهید شد و یک بخش اختصاصی از این نوشیدنی های انرژی زا را مشاهده خواهید کرد که می توانند تمام روز شما را تأمین کنند ، حتی می توانید اینها را روی صندوق های نقدی و دیواره های انرژی برای فروش راحت فشار دهید. از زمان معرفی Red Bull به بازار حدود 5 سال پیش ، بسیاری از نوشیدنی های جدید در قفسه ها ظاهر شده اند. سطح انرژی و فروش مورد توجه قرار گرفته است.

M2CGlobal با یک پودر نوشیدنی انرژی زا سالم به نام ACT (Advanced Cellular Therapy) وارد بازار شد. از زمان راه اندازی ACT در ماه آوریل و تنها پس از 36 هفته ، M2CGlobal بیش از 3،000،000 مورد فروخته است. آنچه این موضوع را بسیار چشمگیرتر می کند این واقعیت است که M2CGlobal هیچ یک از این موارد را از طریق خرده فروشی خود به فروش نرسانده است بلکه به طور کاملا آنلاین از طریق یک عضو دائمی در حال رشد از 150،000 نفر که مستقیماً از مرکز تولید و توزیع M2CGlobal خرید می کنند ، به فروش می رسد. انتظار می رود که این پایه عضویت در پایان سال 2006 به بیش از 2 میلیون نفر برسد. به دلیل عدم حضور یک واسطه ، M2CGlobal قادر است هزینه را به حدود 1 دلار در هر کیسه وعده کاهش دهد. جای تعجب نیست که فروش به اندازه انرژی که فرد از نوشیدن این نوشیدنی انرژی زا می گیرد ، زیاد است.

بنابراین چه کسی همه این نوشیدنی های انرژی زا را مصرف می کند؟ کارلوس فوئنتس از پورتوریکو می گوید: “همه افراد در محل ساخت و ساز ما هر روز یک نوشیدنی انرژی زا می نوشند. این نوشیدنی تمام روز ادامه دارد.”

بسیاری از کارگران ساختمانی مانند کارلوس در طول روز سخت کار خود به این نوشیدنی های انرژی زا به عنوان منبع انرژی وابسته هستند.

نوشیدنی های انرژی زا قبل از رویدادها در بین ورزشکاران بسیار محبوب شده اند تا به آنها برتری بدهد که تفاوت بین برد و باخت را ایجاد کند. تونی کروس از میامی ، فلوریدا ، می گوید: “من یک ساعت قبل از بازی خود نوشیدنی انرژی زا می خورم ،” و همچنین بسیاری از هم تیمی هایم. “من فکر می کنم این ممکن است یکی از دلایل حضور ما در روند پیروزی های امسال باشد.”

علاوه بر کارگران ساختمانی و ورزشکاران ، سایر افرادی که این نوشیدنی های انرژی زا را مصرف می کنند شامل دانش آموزان دبیرستان ، کارگران شیفت کاری ، نگهبانان امنیت ، متصدی بار ، رانندگان تاکسی ، رانندگان کامیون ، اپراتورهای ماشین آلات سنگین ، کارمندان ادارات ، کارگران خط مونتاژ و هر کسی که به دنبال انرژی اضافی است. خوب تقویت نوشیدن نوشیدنی انرژی زا مورد علاقه آنها.

از آنجا که بسیاری از افراد در طول روز سطح انرژی کمی را تجربه می کنند که انتظار می رود با دنیای سریع امروز ، این نوشیدنی های انرژی زا راه حل ارائه می دهند.

حق چاپ © 2005 رابرت آتیا

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا