طراحی و سئو وب سایت

MBA Green – آیا برای من مناسب است؟

آیا به دنبال پاسخ به سوالات زیر هستید؟ Green MBA چیست؟ چه کاری می تواند برای من انجام دهد؟ چه مدارسی آنها را ارائه می دهد؟ آیا می توانم یکی را بصورت آنلاین تهیه کنم؟ سپس ادامه مطلب را بخوانید. و در طی سالها به دنبال پاسخ باشید. این مقاله توضیح می دهد که چرا MBA سبز برای بسیاری از مشاغل مهم است ، نحوه شروع کار و نحوه شروع یک مدرسه ، از جمله یک برنامه آنلاین.
Green MBA چیست؟
Green MBA ، همچنین “درجه پایداری” نامیده می شود ، یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت تجارت است که بر پایداری تجارت تمرکز دارد. مانند یک MBA سنتی ، این مدرک پس از یک یا دو سال تحصیل در دانشگاه ، با ارائه آموزش در تئوری و عمل مدیریت تجارت ، اعطا می شود. این تئوری نحوه مدیریت یک کسب و کار را به روشی پایدار ، از جمله مدیریت تأثیرات زیست محیطی تجارت ، افزایش بهره وری انرژی ، کاهش ضایعات و بازیافت و روش های ترویج شیوه های پایدار در همه جنبه های کسب و کار ، آموزش می دهد.
چرا Green MBA مهم است؟
از آنجا که شرکتهای بیشتری پایداری کسب و کار و پایداری محیط زیست را در نظر می گیرند ، دریافتند که نحوه عملکرد شرکت که منجر به پایداری می شود از نظر استراتژیک برای موفقیت شرکت نیز مهم است. بررسی 481 شرکت توسط آرتور دی لیتل نشان داد که 95٪ از مدیران نظرسنجی بر این باورند که توسعه پایدار برای آینده شرکت مهم است.
نیاز فزاینده ای به رهبران جدید تجاری برای درک پایدار بودن شرکت وجود دارد. داده های ارسال شغل و نظرسنجی های اجرایی به این موارد اضافه می شود. گزارش استخدام CSR ، توسط Net Impact و Ellen Weinreb CSR Recruiting ، نشان داد که تعداد خدمات اجتماعی (CSR) طی سه سال و نیم 37 درصد افزایش یافته است و تقاضای این نامزد MBR CSR هنوز بیش از حد مجاز است.
بررسی اخیر GreenBiz از بیش از 600 شرکت نشان داد که محیط زیست هرچه بیشتر پایدارتر می شود. تعداد شرکتهای بزرگی که لیست خالی خود را لیست کرده و به دنبال افزایش فعالیت خود هستند بیش از دو برابر شده است و از 8٪ در پایان 2008 به 17٪ در تابستان امسال رسیده است. طبق یک نظرسنجی توسط Career Builder ، از هر ده کارمند یک نفر در 12 ماه گذشته یک شغل سبز اضافه کرده است.
در حالی که دستمزدها معمولاً گران نیستند ، شرکتهای انرژی آن را هزینه می کنند و مشاغل فن آوری پاک شروع به جایگزینی مشاغل قدیمی می کنند که بد بودند. برخی از رایج ترین بیانیه های شغل سبز ارسال شده در صفحه ، بیانیه هایی است که توسط افراد دارای MBA سبز ارائه شده است. اینها عبارتند از: مدیران پروژه ، حسابداران ، مدیران فروش ، مدیران بازاریابی ، تحلیل گران تجارت ، مدیران عملیات ، تحلیلگران بلند مدت ، تحلیلگران تحقیق و مدیران بلند مدت و مدیران کل مستقل.
چه مدارسی ارائه می شود و آیا می توانم Green MBA را بصورت آنلاین دریافت کنم؟
بیشتر و بیشتر دانشگاه ها برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را با تمرکز بر پشتکار ارائه می دهند. برنامه های MBA سبز و برنامه های صدور گواهینامه پایان زندگی در بیش از دو دانشگاه دانشگاه ایالتی و همچنین برنامه های آنلاین و آفلاین متعددی برای دانشجویانی که مایل به دنبال این گزینه هستند در دسترس است.این برنامه های MBA سبز در زمینه های خاصی از جمله: کارهای پایدار زمینی ، تداوم زنجیره ای ، مدیریت پایدار ، بازاریابی پایدار ، محیط زیست و محیط زیست ، سیاست انرژی و کشاورزی است. در ماه گذشته یک برنامه جدید به همراه تعدادی برنامه جدید اضافه شده است.
اخرین حرف
زیرا شرکتهای سراسر دنیا روی استراتژیهایی تمرکز کرده اند که از طریق شرایط پایدار محیطی مانند انتشار گاز ، بازده انرژی و غیره به سود تجارت آنها باشد. و به دنبال منافع خود ، آنها همچنین به رهبران تجاری جدیدی نیاز دارند که بتوانند این تلاش ها را رهبری کنند و مسائل و زمان را درک کنند. فارغ التحصیلان MBA سبز جایگاه خود را در هدایت این تغییر مهیج در نحوه مدیریت ما در سطح جهانی می بینند. این می تواند به صنعتگران موفق کمک کند تا جهان را به مکان بهتری تبدیل کنند و همچنین به کسب و کار آنها کمک کند سودهای ماندگاری کسب کنند. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا