طراحی و سئو وب سایت

MLM در مقابل فرصتهای تجاری مستقیم بازاریابی برای مصرف کنندگان

همه ما قبلاً آنها را دیده ایم – شرکت هایی که با کمترین تلاش وعده ثروت و شکوفایی زیادی می دهند. آیا می دانید فقط 1 از 1000 مشاغل از خانه بیش از 5 سال دوام دارد؟ بنابراین چه چیزی واقعاً همه این شرکت ها را متمایز می کند و چه روشی برای همه کم خطرترین است؟

ابتدا ، بیایید نگاهی به روش بازاریابی بیندازیم (که اغلب از کنترل خارج می شود) – بازاریابی چند سطحی. وقتی به بازاریابی چند سطحی فکر می کنید ، ممکن است به فکر فروشنده های خرابکار باشید که شروع به آزار و اذیت خانواده و دوستان خود می کنند و برای خرید موجودی زیاد به دستکاری دیگران متوسل می شوند. همچنین ممکن است شما یک طرح سریع ثروتمند شدن را تصور کنید که ثروت زیادی را با کار بسیار کم نوید می دهد. سرانجام ، ممکن است شما یک برنامه ریز کسب و کار را تصور کنید که فاقد یک محصول جذاب باشد ، اما وعده درآمد قابل توجه را باد کند.

حال ، بیایید نگاهی به آنچه برخی از شرکت ها به سمت آن می روند – بازاریابی مستقیم به مصرف کنندگان بیندازیم. تفاوت بزرگ چیست؟ خوب ، بازاریابی مستقیم مصرف کننده معمولاً پولی را که معمولاً برای تبلیغات ، هزینه های متعدد حمل و نقل ، واسطه های مختلف و بسیاری از کانال های توزیع استفاده می شود ، به سمت صرف اجزای با کیفیت ، نوآوری های محصول و تقسیم سود با مشتری هدایت می کند. نتیجه یک روش جالب جدید برای تهیه محصولات با کیفیت بالا و کم هزینه به خانواده های سراسر جهان است – و سپس درآمد حاصل از آن را با آن خانواده ها تقسیم می کند.

این شرکت ها هستند که واقعاً از دیگران در جهت دادن توجه خود به جنبه های مهم بازاریابی مستقیم به مصرف کنندگان پیشی می گیرند. نتیجه واقعی ، خطر کمتری برای سازنده مشاغل و همچنین مصرف کننده است ، زیرا هیچ سهامی برای خرید ، هیچ گونه خطر مالی و سر و صدایی وجود ندارد. همه ، افرادی که به محصولات مراجعه می کنند و مشتریان به طور یکسان ، هر ماه فقط آنچه را که نیاز دارند خریداری می کنند. و البته هرکسی که شخص دیگری را ارجاع دهد از خرید مشتریانی که ارجاع می دهند کمیسیون دریافت می کند.

شاید زیبا ترین نکته در مورد این روش تقریبا “راحت” این باشد که اکثر مشتریان هر ماه بدون هیچ علاقه ای به دریافت پورسانت خرید می کنند ، و هنگامی که مشتریانی دارید که واقعاً محصولاتی را دوست دارند و تحت فشار اکثریت قریب به اتفاق شرکت های حق رای دادن خارج از کشور نیستند ، این به معنای درآمد واقعی باقی مانده است – درآمد. آنچه تا آخر عمر خواهید داشت – بازنشستگی ، یا تحصیلات دانشگاهی فرزندان!

اگر شما به یک شرکت بازاریابی مستقیم مصرف کننده 20 ساله علاقه مند هستید که ممکن است فرصتی عالی برای شما و خانواده شما باشد ، لطفا دریغ نکنید با من تماس بگیرید ، من خوشحال خواهم شد که تجربیات خود را با شما در میان بگذارم.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا