دنیای وب

MyLeadSystemPro AKA MSLP – این افراد چه کسانی هستند؟ بررسی واقعی

به عنوان یک متعصب تحقیقاتی برای بسیاری از شرکتهای اینترنتی مختلف ، امروز می خواستم بررسی صریح MyLeadSystemPro را که با نام MLSP نیز شناخته می شود با شما به اشتراک بگذارم. این تجارت نزدیک به دو سال است که در اینترنت است و فقط در این مدت کوتاه به شماره 1 سیستم جذاب بازاریابی در اینترنت تبدیل شده است. ممکن است از خود بپرسید ، “این دقیقاً به چه معناست؟”

بازاریابی جذاب اصلی است که توسط مایک دیلارد توسعه یافته است و به راحتی بیان می کند که هیچ کس نباید مشتریان ، خانواده یا دوستان بالقوه خود را تعقیب کند تا آنها را وادار به پیوستن به فرصت تجاری شما یا خرید از شما کند. در عوض ، بازاریاب های اینترنتی باید بیاموزند که چگونه افراد را با استفاده از استراتژی های بازاریابی ساده به تجارت خود جذب کنند. این راهکارها به شما می آموزد که چگونه کسانی را که در واقع بدنبال محصول یا خدمات شما هستند جستجو کنید. این یک اصل ساده است که ثابت شده یکی از موثرترین استراتژی های بازاریابی در اینترنت است. این سبک بازاریابی در MLSP آموزش داده می شود و در نتیجه آنها تاکنون بیش از 2 میلیون دلار در کمیسیون های وابسته پرداخت کرده اند.

MLSP دارای زرادخانه ای برای آموزش دفتر کار است که به دلیل آموزه های خود در مورد بازاریابی اینترنتی و تولید سرب ، رقیب هر دانشگاهی است. آنها بهترین ذهنیت بازاریابی اینترنتی را در جهان گردآوری کرده اند که استراتژی ها و مشاوره های مختلفی را در مورد چگونگی اداره یک تجارت موفق از هر نوع با استفاده از اینترنت به اشتراک می گذارند. آنچه چشمگیر است این است که این آموزش ارزشمند نه تنها در اختیار اعضای سیستم MLSP قرار دارد بلکه به صورت رایگان در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

در اینجا نمونه ای از برخی از رویدادهای آموزشی گذشته که هر هفته برگزار می شود آورده شده است:

* تسلط بر مواد بازاریابی

* بازاریابی ویدیویی در معرض دید

* ابزار تحقیق کلمات کلیدی

* وبلاگ بازاریابی

* فیس بوک یک گاو نقدی است

بسیاری از جمله نمودارهای بازاریابی و آموزش ذهنی وجود دارد که رشد و الهام گرفتن از زندگی روزمره را تشویق می کند. تماس های صبحگاهی بیداربا ارائه دستورالعمل هایی درباره نحوه تجارت به جای تجارت آنلاین ، روز کاری شما را شروع می کند.

با صدها هزار کارآفرین جدید که هر هفته آنلاین می شوند و می آموزند چگونه یک تجارت واقعی موفق را به صورت آنلاین انجام دهند ، MLSP نفس تازه ای دارد. تلاش آنها برای کمک به یک بازاریاب معمولی در یادگیری مهارتهای لازم برای ایجاد سبک زندگی مورد علاقه خود ، داستان های شگفت انگیزی در مورد تغییر زندگی از طریق آموزش ایجاد کرده است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا