طراحی و سئو وب سایت

[Program Review]: قیمت خودروهای جدید آیا احساس راحتی می کنید؟ بشارت – اینجا تسکین می یابد

مطمئناً شنیدن در مورد اتومبیل جدیدی که فقط 149 دلار قیمت دارد غیر منطقی است ، بنابراین بیشتر مردم عنوان “اتومبیل های جدید فقط با 149 دلار” را به عنوان اشتباه تایپی یا حیله ارائه می دهند. اما استراتژی انقلابی در واقع در این برهه از زمان ، امکان رانندگی با اتومبیل های کاملاً جدید با قیمت کمتر از 149 دلار را برای افراد فراهم می کند.

داشتن اتومبیل آرزوی همه افراد است و گرچه می توان در برخی محافل داشتن اتومبیل را به عنوان یک لوکس قلمداد کرد ، اما نیاز به تحرک آسان و راحت خصوصاً در مواقع اضطراری ، مالکیت اتومبیل برای هر خانه را بسیار مهم کرده است. ضرورتی فراتر از تجمل. با این حال ، هزینه نسبتاً بالای اتومبیل ، خرید اتومبیل های کاملاً جدید را برای بسیاری از افراد غیر ممکن می کند. اغراق نیست اگر بگوییم قیمت اکثر اتومبیل های جدید موجود در بازار صرفاً کافی است تا بیشتر مردم را به ناامیدی برساند. به نظر می رسد که اغلب اوقات ، تنها راهی که در دسترس آنها قرار دارد گزینه تأمین مالی است که سالها تعهدات دست و پا گیر را بر دوش ذینفعان می گذارد.

با این حال ، Shopfreemart Cash N Cars با اجازه دادن به افراد برای داشتن هر خودروی دلخواه خود بدون پرداخت بیش از 149 دلار ، همه این تغییرات را تغییر می دهد.

با یک بار ورود 149 دلار ، به شرکت کنندگان یک صفحه وب آنلاین سفارشی 149.00 دلار ، به علاوه 149 دلار پول نقد و هدایای اتومبیل قابل بازخرید برای موارد با ارزش ، مانند تخفیف در مسافرت ها ، تعطیلات ، هتل ها و موارد دیگر ، داده می شود.

این برنامه به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا از سه طریق مختلف حقوق بگیرند زیرا دیگران را به عضویت در نمایش انقلابی و تغییر دهنده زندگی دعوت می کنند. سپس اعضا می توانند از پول جمع شده برای خرید هر چیزی که بخواهند استفاده کنند: اتومبیل جدیدی که مدتی به آن نیاز داشته اند ، قایق ، خانه یا به قول مسخره داران باشگاه حتی یک هواپیمای شخصی.

این برنامه با روندی شفاف و اطمینان از آگاهی هر یک از شرکت کنندگان از وقایع موجود در حساب خود بسیار آسان و ساده است.

فری مارت علاوه بر اینکه به اعضای خود راهی برای داشتن اتومبیل های کاملاً جدید با قیمت بی سابقه 149 دلار داده است ، محصولات طبیعی عالی دیگری را نیز برای بهبود کیفیت زندگی اعضا ارائه می دهد که شامل تولید کنندگان شگفت انگیز صابون ، طیف گسترده ای از محصولات بهداشتی برای اطمینان از اینکه رانندگان می توانند رانندگی و مسافرت خوشی داشته باشند. در سفرهای جدیدشان.

مطمئناً ، Cash N Cars Club اولین برنامه ای نیست که به بازار عرضه شده است

اتومبیل های جدید را به عنوان پاداش مطلوب مطرح کنید. اما تا آنجا که این نویسنده آگاه است ، تنها این استراتژی جسورانه و ابتکاری اعضا را قادر می سازد تا بدون پرداخت بیش از 149 دلار یکبار ، با اتومبیل های کاملاً جدیدی رانندگی کنند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا