ساختمان و مسکن

Royal Westmoreland ، زمین گلف باربادوس

در داخل ملک رویال وست مورلند در باربادوس ، یکی از مجلل ترین زمین های گلف و امکانات تفریحی در جهان وجود دارد. این بدون شک یکی از جذاب ترین زمین های گلف باربادوس است.

زمین گلف Westmoreland 7045 متری از 72 زمین گلف است. از هر منطقه سبز می توانید شگفت انگیزترین منظره های ساحل را مشاهده کنید. این مسابقات توسط قهرمانان گلف مانند ایان ووشنام و کاپیتان رایدر کاپ که در محل زندگی می کنند و بهترین بازی هایی که تاکنون داشته است ، رویال وستورلند را کسب می کند.

مجتمع گلف رویال وست مورمورلند فقط یک سنگ پر از ویلا Crossbow است ، که در آن شما می توانید از مناظر باشکوه کریدور 13 از لوکس بودن ویلا لذت ببرید.

استادیوم رویال وستورلند و محیط طبیعی آن به گونه ای طراحی شده اند که می توانند هر سطح از توانایی های گلف را در خود جای دهند و این یک دیدار را لذت بخش کند. سوراخ های پنجم و ششم از یک معدن مرجانی باستانی استفاده می کند ، در حالی که سوراخ دوازدهم مانع از انسداد کم است زیرا یک باریک 3 فضای سبز در مجاورت دره است. سپس با استفاده از مناظر عالی از غروب آفتاب کارائیب ، به کلاب هاوس به سبک استعماری تحمیل بازنشسته شوید تا از طراوت لذت ببرید.

ویلا کراس بولا واقع در سواحل غربی لوکس غربی جیمز ، واقع در مجاورت مجلل با منظره زمین گلف Westmoreland ، از یک طرف ، دارای نمای بی نظیر اقیانوس پانوراما در طرف مقابل است. حریم خصوصی مطلق ، در نیم هکتار از باغهای زیبا و گرمسیری از جمله مناطق محدود و بسیاری از گیاهان و گیاهان معمولی بکر. ویلا کراس بوک همچنین از نسیم های شگفت انگیزی استفاده می کند که هنگام لذت بردن از سال زیبایی 82 درجه باربادوس خورشید ، از آن استقبال خواهید کرد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا