دنیای وب

Science Wines Gene Wize – فرصت بی نظیر MLM یا فقط یکی از بسیاری از اینها؟

به نظر می رسد فرصت های جدید بازاریابی در چند سطح مانند قارچ در حال ظهور است ، و تصمیم گیری در مورد بهترین شغل برای بسیاری از افراد را دشوار می کند. GeneWize Life Sciences یکی از بچه های جدید این بلوک است اما نگاهی اجمالی به آنچه آنها ارائه می دهند نشان می دهد که بسیاری از اتفاقات خوب می تواند از این شرکت رخ دهد.

نحوه شروع آن – بسیاری از پروژه های بازاریابی چندسطحی تازه تاسیس امروز با موفقیت در همان زمینه بازاریابی توسط شرکتهای مستقر پشتیبانی می شوند. GeneWize ، که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Gene Link Incorporated ، یک شرکت علوم زیست شناسی ژنتیکی است ، تفاوتی ندارد.

GeneWize خود را به عنوان یک شرکت بهداشت ، زیبایی و سلامتی که در محصولات با کیفیت عالی تخصص دارد و به آزمایش ژنتیکی مبتنی بر DNA متکی است ، برای کاربران خود شخصی سازی می کند. برای GeneWize ، ارائه راه حل های بهداشتی ، زیبایی و سلامتی سفارشی تنها ماموریت تجاری آنها است و هدف نهایی آنها کمک به مردم برای داشتن احساس بهتر و بهتر و همچنین داشتن زندگی سالم تر و طولانی تر است.

سلامتی شخصی و تنوع ژنتیکی – هر کسی در این دنیا مجموعه ای از DNA خود را دارد – یک طرح کلی ژنتیکی که ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم. اخیراً کشف شده است که شیمی بدن از نظر ژنتیکی تعیین می شود و با هدف قرار دادن این ژن ها ، می توان یک تغییر اساسی را نه تنها در نحوه هضم و استفاده مواد غذایی توسط مواد مغذی حاصل از آن ، بلکه همچنین در نحوه واکنش بدن ما در برابر فعالیت های بدنی ، شرایط داخلی ، فشارهای محیطی و سایر عوامل ایجاد کرد.

با در نظر داشتن همه این موارد ، GeneWize Life Sciences تلاش کرده است تا با استفاده از دانش و فناوری در دسترس خود محصولات بهداشتی سفارشی را برای بازار خود ایجاد کند.

نحوه عملکرد – هر محصولی که توسط GeneWize Life Sciences تولید شده است بر اساس یک اصل ساده بنا شده است: این محصول نه تنها برای دیگران بهتر بلکه برای هر کاربر بهتر ساخته شده است زیرا با در نظر گرفتن شیمی بدن منحصر به فرد شخص ایجاد شده است.

تغذیه LifeMap – GeneWize Life Sciences خالق افتخار اولین سیستم جامع مکمل های غذایی در مقیاس بزرگ یا سفارشی در جهان است. سیستم تغذیه نقشه زندگی بر اساس آزمایش های غربالگری ژنتیکی – کوتاه مدت برای چند شکل گیری تک نوکلئوتیدی – موجود در DNA است.

تحقیقات پیشگام این شرکت به زودی در چندین اقدام ثبت اختراع مانند استرس اکسیداتیو و پیری سالم قابل مشاهده است. پس از اقدام به ارزیابی این اقدامات ، این شركت می تواند گزارش ماتریس كالیبراسیون بازار را تهیه كند. اینها ممکن است برای همه بسیار علمی به نظر برسد ، اما معنای آنها یک چیز ساده است: Gene Wize Life Sciences می تواند محصولی را تولید کند که مزایای تغذیه ای خاص آن برای کاربر آن باشد.

بهبود تغذیه تضمین شده است زیرا همه محصولات برای جبران کمبود احتمالی احتمالی در فرآیند طراحی شده اند. بسیاری از مواد مغذی و ترکیبات ژنتیکی انتخاب شده ، که Gene Wize Life Science از آنها به عنوان SNPboosts یاد می کند ، سلاح های اصلی سیستم تغذیه نقشه زندگی است که در یک ترکیب اختصاصی استفاده می کند.

سیستم مراقبت از پوست درماژنتیک – سرانجام ، Gene Wize Life Science سیستم مراقبت از پوست درماژنتیک را معرفی می کند. پوست بزرگترین اندام در بدن انسان است ، اما به دلیل قرار گرفتن روزانه در معرض بسیاری از عناصر ، که بسیاری از آنها آلاینده هستند ، پوست نیز یکی از ناخوشایندترین قسمت های بدن است. با این حساب ، سیستم مراقبت از پوست Dermagenetics ایجاد شد تا یک روش درمانی دیگر مبتنی بر ژن ارائه دهد. در این حالت ، SNPactives ، نوع دیگری از مواد تشکیل دهنده ژنتیکی ، دفاع اصلی این محصول در برابر مشکلات پوستی است.

این دو محصول قدرتمند ، GeneWize Life Science را به یک فرصت شگفت انگیز MLM تبدیل کرده است که همه می توانند از آن استفاده کنند. با استفاده از GeneWize ، موفقیت نیز متعلق به شماست!

درباره بیشتر بدانید علوم زندگی GeneWize اینجا.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا