ساختمان و مسکن

Seminyak Villas – ویلای لوکس در بالی

Bali در اندونزی قرار دارد. این کشور تجربه های بی سابقه ای از سواحل خیره کننده و اشتیاق یک بهشت ​​گرمسیری را دارد که درنهایت هزاران گردشگر از سراسر جهان را به خود جلب می کند. یکی از مکانهای مورد علاقه ساحل Seminyak است. در ساحل غربی جزیره بالی و شمال ساحل کوتا واقع شده است. این منطقه با داشتن گزینه های عالی از گزینه های غذایی ، بوتیک ها و اقامتی مانند ویلا بالی ، پیچیده ترین محله بالینی را دارد. خیابان های اصلی با مغازه هایی پوشیده شده است که می توان لباس های طراح و حتی لوازم جانبی بوهمی پوشید. در کنار خیابان اتصالات غذایی نیز وجود دارد. بیشتر ویلاها از لحاظ استراتژیک در نزدیکی این مناطق ساحلی قرار دارند که می توان به راحتی به فرودگاه رسید.

فرهنگ بالینی و مردم سمینیناک به دلیل مهمان نوازی خود شناخته شده اند. بسیاری از کنسرت ها ، موسیقی ، فرم های هنری و فولکلور وجود دارد که تاریخ را به خود جلب می کند و طعم خاصی از آن مکان می دهد. جذابیت اصلی این مکان جامعه ای است که در واقع مظهر روح جزیره گرمسیری است. این اشیاء در تجسم معماری منعکس شده اند. سایر تجربیات لذت بخش در این مکان بسیاری از فعالیت های آب دریا ، مراکز آبگرم و غیره است. ویلاهای لوکس بالی مشابه سایر اقامتگاه های توریستی مانند استراحتگاه ها ، هتل ها و خانه های کشور است. با این حال ، آنها طعم بی نظیری دارند ..

ماندن در ویلای بالی احساس خانه را فراهم می کند. املاک و مستغلات دارای منظره برخی از سواحل زیبا در منطقه جنوب شرقی است. علاوه بر این ، این ویلاهای لوکس در بهترین مکان ها واقع شده اند و خدمات کلاس اول و یک تجربه تعطیلات ایده آل و پر از تجملات زندگی مدرن را ارائه می دهند. همه اتاق ها دارای تهویه هوا هستند. هر ویلا با حفظ حریم خصوصی مهمانان در ذهن ساخته شده است. این طرح کاملاً با ذات در ذهن ، صدای دلپذیر و نسیم جادویی دلپذیر طراحی شده است.

این مناسب برای زوج ها است ، زیرا برای خانواده های بزرگی که با تعدادی از اعضای جدید تحقیق می کنند مناسب است. یک ویلای دو و سه خوابه با چیدمان یک تخته اضافی وجود دارد. به طور کلی خدمات آشپزخانه و همچنین یک آشپز شخصی وجود دارد. این ویلا ها با آغوش مزارع جذاب برنج و سواحل شنی با آرامش در حال چرخش هستند ، با یک جادوی طبیعی ، عطر روغن اولرنج و فرنگیپانی احاطه شده اند. علاوه بر این ، بالی ویلا دسترسی سریع به برخی از مدرن ترین سواحل را فراهم می کند. زندگی شبانه با خرید و رستوران هایی پر از نشاط در سمینیناک.

بالی ویلا با دکوراسیون هنری و حیاط مرکزی و همچنین یک استخر اختصاصی برای هر ویلا متمایز است. این سازه ها و طرح ها شامل چمن های سبز و باغ های گرمسیری کم رنگ با یک حوضچه کوچک آرام است. این ترکیب کاملی است ، تا حدودی شبیه به فضای زندگی در فضای باز ، جایی که می توانید از لوکس لذت بردن از امکانات سبک غربی لذت ببرید. خدمات منزل از ساختمان مجاز است. همچنین این امکان را برای مهمانان فراهم می کند که با اتومبیل اجاره ای از گلف و رانندگی در جزیره لذت ببرند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا