Shepherd Papa – فقط یک سیستم بازاریابی شبکه ای آنلاین دیگر؟

چوپان ، آخرین ادعای بزرگترین سیستم بازاریابی شبکه ای آنلاین که اکنون در مرحله پیش از راه اندازی است ، هیاهوی شگفت انگیزی را در دنیای بازاریابی شبکه ای آنلاین ایجاد کرده است.

خوب ، به هر حال همه شلوغی چوپان چیست؟ آیا ما واقعاً بیش از قول / بدون ارسال به سیستم آنلاین بازاریابی شبکه ای نیاز داریم؟ چه چیزی پدر چوپان را بسیار عالی می کند؟

کمتر از دو سال پیش ، تعداد انگشت شماری از سیستم های MLM به سبک پیشنهادی وجود داشت که به هر تازه کار این فرصت را می داد تا به عنوان “متخصص” در صنعت توصیف شود. امروزه اینترنت پر از صفحات فرود کلیک شده است که گزارش های “رایگان” بی پایان و کتاب های الکترونیکی گران قیمت را ارائه می دهد که هدف شفاف برای تولید سرنخ را پوشانده است.

بنابراین ، وقتی تماسی برای بررسی سیستم بازاریابی شبکه Patron Daddy Online دریافت کردیم ، طبیعتاً دفاع ما بالا رفت.

اگر هر سیستم بازاریابی اینترنتی قصد رقابت با توده های مردم را دارد ، بدیهی است که باید در بین مردم متمایز باشد. چیزی که به نظر ما بی نظیر است ، رویکرد “plug and play” برای کار با هر سیستم MLM است ، نه فقط ابزاری برای تولید سرنخ ، بلکه به عنوان راهی برای ارتقا yourself خود ، همراه با فرصت MLM.

طبق تجربه ما ، اکثر سیستم های بازاریابی شبکه ای آنلاین روش های بسیار خوبی برای تولید سرنخ ارائه می دهند ، اما پیگیری ضعیف برای هدایت این موارد منجر به فرصت اولیه MLM شما می شود. SubscribeDaddy به طور خودکار از این ویژگی برخوردار است و این کار را برای افراد تازه کار و همچنین متخصصان MLM آسان می کند.

علاوه بر این ، حامی مالی توانایی بازاریابی چندین فرصت MLM را تحت یک بستر یکسان ، با حداکثر سه فرصت مختلف دارد. از نظر ارزش اسمی ، مزایای ذکر شده در بالا برای جلب توجه کامل هر بازاریاب موفق شبکه کافی است. اما با دیدن و آمدن سیستم MLM ، باید پرسید: آیا آنها می توانند آنچه را قول داده اند برآورده کنند؟

پدر چوپان به عنوان فرزند جدید بلوک رتبه بندی می کند ، اما بنیانگذاران قطعاً اینگونه نیستند.

خدمات بازاریابی آنلاین NaXum حدود 6 سال است که ابزارها و خدماتی را به صاحبان مشاغل خانگی ارائه می دهد و آنها را قادر می سازد تا محصولات و خدمات را به صورت آنلاین به بازار عرضه کنند. از فیلم های فلش سفارشی قدرتمند ، گرفته تا سیستم های خبرنامه سفارشی ، گرفته تا یک سخنران زنده که از بازدید کنندگان وب سایت شما استقبال می کند ، خدمات بازاریابی اینترنتی Naxum هر جنبه ای از امتیازات آنلاین را تحت تأثیر قرار داده است. با تخصص جمع آوری شده از ده ها سیستم بازاریابی آنلاین مارک دار برای شرکت های وابسته ، شرکت های فروش مستقیم ، رهبران حق رای و قدرت توزیع کننده ، Naxum برنامه SubsorDaddy را ایجاد کرده است. همین بستر مورد استفاده برای سیستم های سفارشی اکنون جهانی است.

به نظر می رسد سیستم چوپان بابا بسیار محکم است. پول چطور؟ اگرچه سیستم Speckor Daddy به عنوان ابزاری MLM برای تبلیغ مشاغل اصلی شما طراحی شده است ، اما یک طرح غرامت نیز وجود دارد که نادیده گرفتن آن احمقانه به نظر می رسد.

پدر حامی از طریق یک رویکرد جدید و یک برنامه جبران خسارت دو طرفه بسیار سخاوتمندانه ، پاداش های كدگذاری مستقیم (شروع سریع) و درآمد باقیمانده هفتگی را پرداخت می كند.

اگر شما به یک سیستم بازاریابی شبکه ای آنلاین نیاز دارید که می توانید به راحتی توسط خودتان بودجه تأمین کنید ، ممکن است ارزش این را داشته باشد که وقت خود را صرف نگاه کردن به یک حامی مالی کنید.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا