دنیای وب

Sisel Review – آیا این شرکت بی نظیر است؟

در این مقاله ، من نکات مهم مرتبط با Sisel را خلاصه می کنم ، یک بررسی صحیح Sisel را برای شما فراهم می کنم و سپس نکات مهمی را در اختیار شما قرار می دهم که باید هنگام ثبت نام در هر نوع سازمان بازاریابی خانگی در نظر بگیرید ، خواه مربوط به انتخاب شرکت مناسب باشد و هم موفقیت مالی با Sisel یا هر سازمانی که تصمیم گرفته است در آن ثبت نام کنید

سسیل چیست؟

Sisel International در سال 2006 توسط تام موور با هدف کنترل بازار محصولات مراقبت شخصی و مکمل های غذایی تأسیس شد. سیزل واژه عجیبی است ، اما معنی آن: علم ، نوآوری ، موفقیت ، انرژی و طول عمر است. این به عنوان مبنای ماموریت شرکت استفاده می شود. Sisel در حال حاضر در 21 کشور با برنامه ای که به سرعت در حال گسترش است ، یک افزودنی خاص ، حداقل مانند بازاریابی شبکه ای که به طور سنتی دیده می شود ، برای تجارت آزاد است. این شرکت یک طرح جبران خسارت بین المللی ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا از مشکلات منظم مردم در هنگام بین المللی شدن بسیاری از شرکت های بازاریابی شبکه ای جلوگیری کند.

محصولات

گفته می شود که سیزل تمرکز زیادی بر تحقیق “برای یافتن محصولاتی برخلاف آنچه جهان دیده است” دارد. اگرچه این ممکن است درست باشد ، اما تا حدودی جمله جسورانه ای است و گاهی اوقات پر سر و صدا تر از ماده محسوب می شود. زمان در این باره نشان خواهد داد ، اما قطعاً نکته مثبتی در مورد تعهد آنها باید به خاطر داشته باشیم ، به شرطی که اقدامات انجام شود. در اینجا این مشکل اغلب در شرکت های بازاریابی شبکه های سلامتی و سلامتی نهفته است ، از کجا می دانید وقتی صحبت از اثربخشی محصولات می شود چه چیزی را باور کنید؟ با گفتن این مطلب ، آنها در وب سایت خود تعهد خود را در استفاده از “مواد مغذی مبتنی بر شواهد ، شناخته شده با ارزش بیولوژیکی علمی ثابت شده ، با بیشترین قدرت و شکل ممکن ، همراه با سایر مواد هم افزا برای دستیابی به حداکثر نتایج” توصیف می کنند. خوب به نظر می رسد ، اما دقیقاً تشخیص آن همیشه دشوار است. بزرگترین سوالی که باید از خود بپرسید این است که “آیا محصولات سیزل چیزی هستند که من واقعاً می توانم از آنها عقب بمانم؟” این سوالی است که فقط شما می توانید به آن پاسخ دهید!

سیزل طیف گسترده ای از محصولات از مکمل های غذایی تا مواد کمکی برای رژیم غذایی ، محصولات مراقبت شخصی ، مواد شوینده لباس و حتی ساعت را ارائه می دهد! بعضی از آنها مانند آنها گامبیت را اجرا می کنند ، اما برای اهداف این بررسی ، من روی مکمل های غذایی تمرکز خواهم کرد زیرا این حوزه تخصص شخصی من است (اگر من را نمی شناسید ، من یک دانشمند تحقیقاتی هستم که در زمینه چاقی تحقیق می کنم).

“مثلث زندگی”

این جوهر 3 محصول تبلیغات سیزل به عنوان پاسخ آن برای افزایش طول عمر است. مثلث زندگی در اینجا ادعاهای جسورانه ای را مطرح می کند ، زیرا هیچ یک از مواد فعال موجود در این محصولات از علم جامد پشتیبانی نمی کند که نشان می دهد در واقع می توانید حداکثر عمر را افزایش دهید. این بدان معنا نیست که هیچ مزیتی برای سلامتی ندارد ، اما ادعای طول عمر کمی جسورانه است!

جاودانگی- این نوشیدنی است که از رسوراترول ، کوئرستین ، کاتچین و پلی فنول تشکیل شده است و این شرکت ادعا می کند که این “به بدن شما بسیار پرانرژی کمک می کند ، کاهش وزن یک عارضه جانبی است و احتمال زنده ماندن برای دهه های طولانی تر است.” آنها ادعا می کنند که این محصول در مقایسه با هر چیز دیگری که وجود دارد به دلیل دوز موجود در محصول متفاوت است ، اما چیزی که ما در مورد محصولاتی از این دست نمی دانیم این است که آیا بیشتر بیشتر است یا نه. با توجه به این موضوع ، تحقیق در مورد این نوع مکمل ها هیچ مدرکی دال بر این که می توانید عمر خود را برای دهه ها طولانی کنید ارائه نمی دهد! با این حال ، همانطور که گفتم ، مزایای سلامتی مرتبط با این محصولات وجود دارد ، اما هیئت منصفه هنوز از قضاوت خارج است.

فوکوئیدون – این محصول به عنوان چیزی شناخته می شود که می تواند بدن شما را در سطح سلولی پر کرده و ایمنی بدن را تقویت کند. مشخص نیست که چه چیزی در این محصول وجود دارد ، اما این یکی برای صداقت خیلی خوب به نظر می رسد!

SpectraMaxx – به نظر می رسد این ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی عمومی باشد ، که ممکن است مفید باشد ، به خصوص اگر رژیم غذایی شما کم باشد.

به طور کلی ، این محصولات ممکن است ارزش عملی خوبی داشته باشند زیرا مردم همیشه به دنبال سلامتی بهتر هستند و به نظر می رسد این “زندگی سالم در بطری” را فراهم می کند. اگر می خواهید وارد کار شوید و مردم را متقاعد کنید که این محصولات باعث می شود فرد به شخص سالم تبدیل شود ، باید قبل از عضویت از خود بپرسید ، اما این به شما بستگی دارد! نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که این سه محصول تقریبا ماهیانه 180 دلار درآمد کسب می کنند ، در حالی که یک محصول مشابه با Eternity ، POM Wonderful ، علم کاملی در پشت خود دارد و ماهیانه 30 دلار قیمت دارد. آیا می توانید هزینه را توجیه کنید؟

گزینه های ثبت نام و طرح جبران خسارت

اکنون که در مورد محصولات صحبت کردیم ، در مورد جنبه تجاری چطور؟ شما می توانید با پرداخت هزینه اولیه راه اندازی و سپس حفظ مالکیت ماهانه ، به فروشنده Sisel International تبدیل شوید. در اینجا جای تعجب نیست ، این یک قانون برای شرکت های بازاریابی شبکه ای است و شما زیاد به آن فکر نمی کنید. جبران خسارت در یک بستر ناهموار کار می کند و 5 روش مختلف برای کسب درآمد فراهم می کند. به طور کلی ، جبران خسارت به خوبی تنظیم شده است تا بتوانید درآمد جدی کسب کنید و همچنین صحبت هایی در این باره وجود دارد زیرا آنها ساخت خود را در سایت انجام می دهند و آنها می توانند با حاشیه بیشتری کار کنند و بخشی از پس انداز را به برنامه جبران خسارت وارد کنند – هر دو خبر خوبی برای توزیع کنندگان است مطمئناً ، محصولات و طرح کاری برای شما ایجاد نمی کند ، شما به عنوان یک مالک مشاغل آزاد Sisel یا هر شرکت بازاریابی شبکه ای برای این موضوع ، باید در مورد تیمی که با آن کار می کنید و توانایی خود در ایجاد شبکه فکر کنید.

بنیانگذاران

تام مور پدر ، رئیس جمهور و بنیانگذار همکار

تام تقریباً در همه چیز در سیزل دست خود را می گیرد. از دهه 1970 ، تام سمت های مختلف بازاریابی را در اختیار داشت و توانست به عنوان رئیس تحقیق و توسعه ، مربی شرکت و مدیر فروش ملی ، برخی از کارهای خود که در آن شرکت داشت ، راه یابد. مرد تأثیرگذار! تام از سال 1980 شروع به کار با یک شرکت لوازم تمیزکاری صنعتی کرد که محصولات را به حساب های عمده تجاری و صنعتی تولید و توزیع می کرد. بعداً در دهه 1980 ، تام یک شرکت بازاریابی شبکه ای به نام Neways تاسیس کرد ، متخصص در محصولات مراقبت شخصی و در سال 2006 او تام Neways را برای راه اندازی Sisel International فروخت و مکمل های غذایی را وارد بازار کرد. تام سابقه علمی دارد ، اگرچه من تحقیق زیادی در مورد او ندارم و او یک بازاریاب بسیار موفق بوده است ، تعاملی که قطعاً به حفظ حلال سیزل کمک می کند ، در حالی که هنوز محصولات خوبی ارائه می دهد. تام همچنین به عنوان یک انسان دوست کار کرده و قطعاً او مانند پسری به نظر می رسد که سزاوار تأخیر است.

تام مور جونیور ، مدیر عامل شرکت

به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار ، تام موور جونیور وی کلانتری از نوع نظارت بر عملیات عمومی تولید و تأسیسات موجود در محل است. تام جونیور ، رشد پدرش را در Neways به اشتراک گذاشت و در تمام طول پیشرفت Sisel با پدرش بود. تام لیسانس زیست شناسی از دانشگاه یوتا دارد و طبق وب سایت آنها ، او یک دانشمند برجسته است ، اما این موضوع کمی جسورانه به نظر می رسد ، زیرا اکثر دانشجویان در مقطع کارشناسی زمینه علمی خاصی ندارند ، به ویژه از نظر تحقیق در هر صورت ، او در موفقیت پدر و پیشرفت سیزل نقش اساسی داشت.

امیدوارم که بررسی سسیل این بسیار مفید بود و همیشه بخاطر داشته باشید که موفقیت در بازاریابی شبکه ای شما همیشه به دلیل آنچه در خود قرار داده اید و همچنین هیاهوی تبلیغاتی محصول یا قدرت در دفتر شرکت است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا