ساختمان و مسکن

Tiny Living: طراحی خانه ای کوچک برای خانواده ها

مجردها ، زوج ها و حتی خانواده هایی وجود دارند که زندگی در خانه های کوچک را انتخاب می کنند و بیشتر زندگی خود را صرف مسافرت و کاوش در مکان های جدید می کنند. به این ترتیب آنها از بار پرداخت وام های سنگین و مالیات مسکن معاف می شوند. با یک سبک زندگی کوچک در خانه ، اکنون می توانید هزینه بیشتری صرفه جویی کنید و هزینه های بیشتری را برای خود اختصاص دهید. این احساس آزادی به ویژه در نسل جوان به ارمغان می آورد.

با این حال ، برای خانواده ها ، انتخاب این سبک زندگی گاهی اوقات دشوار می شود زیرا بدون شک خانه های کوچک از نظر اندازه محدود هستند و تنظیم بیش از دو نفر می تواند تلاش و برنامه ریزی بیشتری را انجام دهد. بنابراین برای راحت تر کردن فضا می توانید گزینه های زیر را انتخاب کنید تا آن را در فضای زندگی کوچک خود بگنجانید.

اضافه کردن بخش های اضافی:

هدف درگیر شدن در خانه نیست بلکه برنامه ریزی و تقسیم فضا به گونه ای است که باعث می شود خانه شلوغ نشود و فضای کافی را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند در آن جا و مکان بمانند.

با اضافه کردن بخش های ساده می توان یک پارتیشن دو خوابه ایجاد کرد. همچنین می تواند در هنگام استراحت یا تغییر برخی از حریم خصوصی ها را فراهم کند.

تختخواب سفری:

یک گزینه خوب و جالب مخصوصاً برای بچه ها ، به جای اینکه به صورت افقی بروید ، چرا به طور عمودی با تختخواب های تختخواب روبرو نشوید. برای افزودن تختخواب های کوچک تختخواب ، اطمینان حاصل کنید که آنها به طور دائم به دیوارهای خانه کوچک شما وصل شده اند. به خصوص اگر شما قصد سفر با خانه کوچک خود را بر روی چرخ ها داشته باشید ، این خانواده می تواند از موقعیت واقعی خود سرسره گرفته و تغییر کند. بنابراین در گوشه ای از فضای تخت خواب تختخواب خود را برطرف کنید ، مقداری فرش و تشک اضافه کنید و در عین اینکه فضای بیشتری برای خواب راحت فراهم می کند ، جادارتر به نظر برسد.

تخت تاشو:

گزینه خوب دیگری که می توانید امتحان کنید اضافه کردن تخت خواب مبل است. این تخت را می توانید تاشو کنید و به عنوان مبل استفاده کنید. بنابراین وقتی بیدار می شوید و در اطراف خانه مانور می دهید ، می توانید تختخواب خود را تاشو نگه دارید. همچنین می توانید از این به عنوان افزونه استفاده کنید. بنابراین چرا یک زن و شوهر دیگر از دوستان خود را دعوت نمی کنید و آنها به راحتی می توانند در یک تخت تاشو اضافی سازگار شوند.

تختخواب و غرفه با فروشگاه:

اضافه کردن تختخوابهایی که برخی از فضای ذخیره سازی را فراهم می کنند ، همیشه برای خانه های کوچک مناسب است. می توانید کیف های خود را نگه دارید. لباس و حتی کفش های شما را می توانید در تختخوابهایی نگهداری کنید که محفظه ذخیره سازی را فراهم می کند. مبلمان که چندین بار استفاده می کند این روزها متداول است. همچنین می توانید قفل های چرخان را برای لباس های فصلی انتخاب کنید. بنابراین گزینه هایی را انتخاب کنید که فضای کافی برای فضای خانه کوچک خود را برای شما فراهم کند.

ناهارخوری / آشپزخانه:

یکی از بزرگترین چالش ها هنگام طراحی خانه خانوادگی کوچک ، فراهم کردن فضای لازم برای حرکت و ایجاد یک فضای بزرگتر برای غذاخوری / غذاخوری است. برای داشتن یک فضای خوب به اندازه 4 سایز ، حتماً میزها و صندلی ها را در همگام سازی با اندازه کل اتاق اضافه کنید. اضافه کردن صندلی های بزرگ و کاناپه ها می تواند ضمن اضافه کردن یک میز گرد 4 نفره کوچک با صندلی به جای صندلی ، فضای شما را افزایش دهد که می تواند فضای بیشتری برای تنفس ایجاد کند.

طراحی خانه کوچک شما و فضاهای داخلی آن بخصوص فضای غذاخوری باید متناسب با نیاز شما باشد. اگر برای نگه داشتن لباس خود به فضای بیشتری احتیاج دارید ، هنگام بریدن لباس های دیگر ، فضای بیشتری برای ذخیره سازی داشته باشید. با این وجود ، اگر انجماد زیادی دارید ، فضای بیشتری برای فریزر بزرگ دارید. برای ایجاد فضای بیشتر برای یک خانه کوچک باید یک چیز را کامل کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا