طراحی و سئو وب سایت

Titans of Sales – هری براون در هنر فروش (1 از 6)

هری براون پرفروش ، نیویورک تایمز ، نویسنده ، مفسر سیاسی ، مجری تلویزیون و رادیو و مشاور سرمایه گذاری بود. هری براون همچنین یک فروشنده عمده بود.

او بیش از 20 سال است که بزرگترین فروشنده در هر سازمانی که در آن شرکت کرده است. با کمال تعجب ، او فقط 15-20 ساعت در هفته در فروش کار می کرد. او می خواست یک تعطیلات را دنبال کند تا زندگی جالب را باید ارائه دهد.

هری براون یک فروشنده “متولد” نبود. اگرچه او هرگز نمی خواست فقط “متوسط” باشد ، اما او ابتدا تلاش می کرد ، شبها با گره ای در معده به خانه باز می گشت و ترس بسیار واقعی از شکست بر او سنگین بود. بعد همه چیز تغییر کرد او دو چیز را یاد گرفت که همیشه فروش هر چیزی را آسان و سرگرم کننده می کند.

راز این موفقیت چیست؟

شما هرگز به کسی انگیزه نخواهید داد تا هر چیزی را که برای او بی ارزش باشد خریداری کند ، هر چقدر هم که امتحان شود چقدر سخت است و می توانید با کشف چیزهایی که مردم می خواهند بفروشید و به آنها در یافتن آن کمک کنید!

به نظر ساده است ، اینطور نیست؟ افرادی که فروش را درک نمی کنند بیش از اول استدلال می کنند. اکثر مردم عقل دوم را تصدیق می کنند ، اما فروشندگان معدودی همانطور که فکر می کنند رفتار می کنند. بسیاری از آنها به منظور دستیابی به گذشته ، به آنچه انجام می دهند ادامه می دهند.

اگر می خواهید یک فروشنده عمده ، چه به صورت چهره به چهره و چه از طریق اینترنت باشید ، این کار را با مشکل مواجه می کنید تا بدانید که مردم قبل از تصمیم گیری برای چه چیزی می خواهند. از قبل محاسبه می شود. اما از تفاوت یک حساب واقعی و یک حدس کور آگاه باشید.

زیرا حدس زدن به این معنی است که شما فقط ارزشهای خود را به دیگران منتقل می کنید و سپس به شانس نابینایی که مطابقت دارد تکیه می کنید. بعضی اوقات آنها خواهند شد ، اما واقعیت این است که شما آینده خود را به شانس می گذارید ، و لازم نیست.

بدون تغییر هر چیزی ، می توانید یک فروشنده عالی باشید. برای این کار نیازی به تغییر شکل شخصیت خود ندارید. لازم نیست صاف باشید. لازم نیست یاد بگیرید که با مردم دستکاری کنید. لازم نیست بلندگو باشید. شما حتی به اعتماد به نفس بیش از حد احتیاج ندارید (اگرچه به هر حال ممکن است آن را کسب کنید).

شما فقط باید پنج قدم ساده فرایند فروش را یاد بگیرید و آنها را در شرایط خاص خود به کار بگیرید. این پنج مرحله در هر موقعیتی از زندگی که در آن شما باید با انسانهای دیگر سر و کار داشته باشید 100٪ قابل استفاده است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا