دنیای وب

Trinity Unholy – 3 گناه کشنده برای جلوگیری از بازاریابی آنلاین

بسیاری از افراد شایعاتی درباره درآمد سریع ، آسان و عالی را می شنوند که با بازاریابی اینترنتی قابل دستیابی است. آنها احساس هیجان می کنند و برای شروع یک تجارت آنلاین خودشان بر روی کالسکه می پرند. برخی از آنها شهریه گزاف را پرداخت می کنند و در کارگاه هایی سرمایه گذاری می کنند که نوید راه اندازی آسان و آماده سازی وب سایت را می دهند. دیگران در سفر بی پایان به “یادگیری” نحوه “انجام کارها” می پردازند. به زودی گروه های ناامیدی ظاهر می شوند زیرا نتایج مشاهده نمی شوند یا کند هستند. در نهایت ، اکثریت فقط تصمیم گرفتند که این یک اشتباه ، بیش از حد دشوار ، یک درس گران یا یک سرمایه گذاری اشتباه است ، و او مدرسه را ترک کرد. دلایل زیادی برای این وجود دارد اما خونین ترین آنها 3 است.

پول مفت مجموعه ذهن. بسیاری از مردم نمی دانند که درآمد کسب می کنند. بله ، حتی بازاریابی اینترنتی نیاز به تلاش دارد. آنها این توهم را دارند که تنها “کار” موظف است به بانک مراجعه کند تا پولی را که بدست آورده است برداشت کند. این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد!

مانند سایر مشاغل ، بازاریابی اینترنتی حتی قبل از راه اندازی نیاز به انجام برخی فعالیتهای اساسی دارد. جستجو در جای مناسب ، تهیه سیستم سایت مناسب ، به دست آوردن و سازماندهی مطالب و روند مداوم تولید ترافیک ، برای نامگذاری چند مورد.

هرگز به تحقیق و یادگیری پایان ندهید دام این یکی دیگر از این “دست اندازها” است که تقریباً همه کسانی که سعی در فروش آنلاین دارند با آن روبرو می شوند. تقریباً مطمئناً فرد جدیدی در زمینه بازاریابی اینترنتی احساس ناخوشایندی از میزان دانش و مهارت کافی برای تهیه امور دارد. افراد به احتمال زیاد سعی می کنند قبل از اینکه جهشی انجام دهند ، تمام جزئیات را دریابند تا در واقع کار خود را شروع کنند.

بله ، درست است که تحقیق و یادگیری قبل از شروع یک تجارت آنلاین ضروری است. اما در برخی از مواقع ، شما باید برای انجام کاری و اجرای مشاغل ، اقدامات لازم را انجام دهید. اقدامات می تواند کوچک و کند باشد. اما آیا بهتر نیست آهسته از پیشرفت نباشد؟ حقیقت این است که یادگیری هرگز به پایان نمی رسد. شما با پیشرفت ، ایده ها و مهارت های جدید را انتخاب خواهید کرد.

سپس یک چیز بزرگ وجود دارد – تعلل. این مادر تمام دلایلی است که مردم به شکست می رسانند! افراد زیادی وجود دارند که می خواهند یک تجارت را به صورت آنلاین شروع کنند و سپس آن را تحقق بخشند. بسیاری از این افراد دقیقاً می دانند چه کاری باید انجام دهند و ممکن است مهارت و دانش لازم را برای انجام این کار داشته باشند. متأسفانه آنها منتظر هستند و کاری انجام نمی دهند. تعویق توربو تمام بهانه هایی را که مردم به آن وارد می کنند ، متهم می کند و تله ای را ایجاد می کند که تعداد بسیار کمی از آن می تواند فرار کند.

قبل از شروع کار ، از خود بپرسید که دلایل واقعی دلخواه شما چیست؟ اگر دلایل مشخص نیست ، هیچ انگیزه ای برای بدست آوردن انگیزه لازم برای پیشرفت وجود ندارد. هنگامی که دلایل خود را می دانید ، می توانید بدانید که چقدر بد می خواهید در بازاریابی اینترنتی موفق شوید ، ارزیابی کنید. این به نوبه خود به شما کمک می کند اهدافی را تعیین کنید که راه موفقیت کسب و کار آنلاین را هموار کند. از اینجا ، می توانید بیشتر به یادآوری دلایل همین کار در زمینه اینترنت بروید. برخی از نمونه ها از پس زمینه دسک تاپ رایانه استفاده می کنند ، و چسباندن عکس یا یادداشت بر روی آینه لباس ، هر چیز دیگری … تا زمانی که آن را زیاد ببینید.

حقیقت این است که هزاران دلیل وجود دارد که چرا مردم باعث ناکامی خود در بازاریابی اینترنتی می شوند. اینها چیزی بیش از بهانه نیست. غالباً به هر بهانه ای ، این زیر مجموعه از 3 گناه فانی در بازاریابی آنلاین است که در بالا توضیح داده شده است. اکنون که آن را می دانید ، هر بار که خودتان را تعجب می کنید ، به خودتان یادآوری کنید که از سفر در سفر خود تعجب می کنید. خود را آموزش دهید تا آگاهی داشته باشید و می توانید به موفقیت کسب و کار آنلاین نزدیک شوید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا