طراحی و سئو وب سایت

Underachiever Secrets Review – حقیقت غیر واقعی

خوب. بیایید در این بررسی از قبل صادق باشیم. روشهای اصلی تجارت و بازاریابی که در Underachiever Secrets آموزش داده می شود ، در ابتدا توسط راسل برونسون ایجاد نشده است. راسل این برنامه را از یكی از مربیان خود به نام اد دل به دست آورد كه چندین سال پیش برنامه ای به نام Underachiever Mastery اختراع كرد. پس از شروع این برنامه ، آن قطع شد و دیگر قابل فروش نیست. آنچه راسل انجام داد به روزرسانی اطلاعات اولیه نرم افزار و افزودن محصولات نرم افزاری مخصوص به خود برای کمک به افزایش ارزش آن برای کاربر بود.

با ادامه داستان ، وقتی راسل برای اولین بار شروع به کاوش در مناظر کسب و کار آنلاین کرد ، او دوره Mastery Underachiever Master Ed Ed را خریداری و اجرا کرد. همانطور که می گویند ، بقیه تاریخ است. راسل شروع به تأسیس امپراتوری بازاریابی آنلاین خود برای محصولات کرد و از آن زمان به یک کارآفرین موفق تبدیل شده است که حتی فراتر از رویاهایش است. Underachiever Secrets قصد دارد به دیگران کمک کند تا بتوانند امپراتوری کسب و کار آنلاین خود را برای دستیابی به همان موفقیت به دست آورند.

راسل در پروژه های تجاری به صورت آنلاین و خارج از کشور موفق شده است ، جایی که با استفاده از اینترنت و USPS برای ارائه محصولات خود ، هم اطلاعات ملموس و هم محصولات الکترونیکی (مانند سی دی) را ایجاد و فروخته است. تجربه وی در کلیه مراحل کار و بازاریابی به او اعتبار می دهد که باید در مورد ایجاد شغل خود به دیگران چه چیزی را آموزش دهد.

یک مورد راسل که باید از اصلی اصلی Underachiever Mastery که من در ابتدا استفاده می کردم ، بازبینی کند ، توصیه به استفاده از AdWords به عنوان روش ترافیک بود. Google AdWords دیگر به خوبی کار نمی کند ، تا حدودی به دلیل همه تغییرات منفی که گوگل در استانداردهای تبلیغاتی خود اعمال کرده است. برای شما بهتر است که روی برخی از راههای رایگان رانندگی ترافیک متمرکز شوید که یکی از این موارد شامل هدایت ترافیک به صفحه Flycatcher است که در مقاله ها از آن صحبت می کند.

یکی دیگر از جنبه های این محصول که شاید در صفحه فروش این محصول مورد تأکید قرار گرفته باشد ، لزوم نگاهی حرفه ای به صفحه فروش وب سایت شما است. چند سال پیش ، وقتی Underachiever Mastery اولین کار خود را انجام داد ، امکان رونمایی از هر نوع وب سایت قدیمی پنیر بدون هرگونه جذابیت گرافیکی ، بدون هدر ، فقط یک نامه فروش یک صفحه ای وجود داشت و فروش خوبی داشت. امروز اینگونه نیست. از آن زمان گرانش گرافیکی بالا برده شده است.

اگر به سایت Underachiever Secrets Russell نگاهی بیندازید ، به ظاهر تمیز ، تمیز و حرفه ای آن توجه خواهید کرد. ممکن است برخی از کارهای گرافیکی ایجاد یک صفحه فروش حرفه ای برای سایت شما طول بکشد. اگر می خواهید محصولات خود را برای فروش با موفقیت آماده کنید ، این مورد را نباید دست کم گرفت. از طرف مثبت این امر ، درگاه های زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای برون سپاری این کار استفاده کرد. به عبارت دیگر ، لازم نیست بدانید که چگونه همه کارها را انجام دهید. شما می توانید این کار را برای شما انجام دهید (به صورت اسمی).

روش دیگر این برنامه این است که محصولات نرم افزاری موجود در آن بسیار قدیمی و ناکارآمد هستند. در حالی که ممکن است واقعیتی در مورد آن وجود داشته باشد ، این محصولات به طور جداگانه فروخته نمی شوند و در بسته بندی قرار می گیرند. همچنین ، غیر معمول نیست که بتوانید برخی از روشهای رایگان شرح داده شده در جاهای دیگر (به عنوان مثال ابزار AdWords Google AdWords یا Keyword Optimizer Pro) را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید تا در صورت عدم رضایت کسی درباره آنچه محصولات بسته نرم افزاری ارائه می دهند.

نتیجه نهایی توانایی پاسخگویی به یک سؤال است: آیا روشهایی که در اسرار Underachiever آموزش داده می شوند کار می کنند؟ آیا این به شما در موفقیت در تلاشهای تجاری آنلاین خود کمک می کند؟ براساس آنچه توانسته ایم تعیین کنیم ، اساس اطلاعاتی که قلب این برنامه را تشکیل می دهد بستگی به اصول و رویه های تجاری سالم دارد. اگر توصیه های گفته شده را دنبال کرده اید و در واقع استراتژی های ذکر شده را پیاده سازی کرده اید ، شکی نیست که هرکسی که این اطلاعات را بدرستی اعمال کند می تواند با استفاده از بازاریابی آنلاین درآمد کسب کند.

تنها سؤالی که از این نظر برای پاسخ باقی مانده است این است: آیا شما به اندازه کافی متعهد و آماده هستید که در مورد این مقاله پیگیری کرده و نسبت به آن اقدام کنید؟ زیرا این تنها راهی است که شما می توانید حقیقت غیرقابل باور را کشف کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا