Uprize – مخلوط کردن تجارت فارکس و بازاریابی شبکه ای ترکیبی خطرناک است؟

من شنیده ام بسیاری از مردم در مورد یک شرکت بازاریابی چند سطح معروف به Uprize صحبت می کنند و منحصر به فرد آنها بر اساس اصل بازار تجارت ارز است. از آنجا که من شخصاً چندین سال در بازارهای فارکس معامله کرده ام ، تصمیم گرفتم نگاهی بیندازم و یک بررسی شخص سوم از آنچه تاکنون بررسی کرده ام ، تهیه کنم. آنها درباره “خیزش” با “پیوستن به جنبش” صحبت می کنند و اعلام می کنند که فاجعه ای رخ داده است که نیاز به تغییر دارد و احتمالاً این تغییر باعث ایجاد جنبشی می شود. آنها به تمایل خود برای تولید این پروژه ارزشمند با توجه به فاجعه اقتصادی جهانی اشاره کرده اند.

این تجارت حق رای دادن خدمات توسط Glen Jensen كه 22 سال در صنعت بازاریابی و فروش مستقیم چند سطح فعالیت دارد ، علاوه بر همکاری با بیش از صد سازمان مشاغل مشاغل مستقر در خانه ، آغاز شد. ذکر شده است که او اولین کسی بود که بارها به بازار عرضه شد و همچنین به خاطر سیستم های نوآورانه بازاریابی شهرت دارد.

مفهوم Uprize معمولاً نگاهی متفاوت به صنعت بازاریابی شبکه ای است و توضیح می دهد که آنها یک برنامه واقع گرایانه را با قیمت بازار ارائه می دهند و محصول خودشان واقعاً می تواند فرصتی برای کسب درآمد فراهم کند.

آنها قطعاً به دنبال تمرکز بر روی افرادی هستند که می خواهند هر روز ، 5 روز در هفته حتی از تلفن های همراه خود در بازار تجارت ارز ، 24 سود دریافت کنند.

بنابراین چه کسی استاد برنامه تجارت فارکس Uprize است و آیا واقعاً می توانید با Uprize Network Marketing Business کسب درآمد کنید؟

تجارت MLM فارکس را ارتقا دهید.

این برنامه ویژه Uprize فرمول بنجامین (Benjamin Formula) نام دارد که بر اساس توانایی Shawn Lucas همراه با پانزده سال تجارت فارکس ساخته می شود. این فرد آموزش و پرورش ، ابزارهای تخصصی و استراتژی های زیر را برای بیش از 8 سال گسترش داده و بیش از 1000 نفر را با استفاده از عملیات خود نگهداری می کند. Uprize سرانجام با این مدل تجاری منحصر به فرد بازاریابی شبکه ای در تلاش است آن را به بازار شما بیاورد.

Uprize به نظر می رسد که کل بازار فارکس امن ترین است ، و نه بیشتر از همه ، از تقریباً همه بازارهای پولی. اگرچه در مورد بازارهای ارز صحبت نشده است اما آنها بی ثبات و به طور کلی قابل پیش بینی نیستند یا حتی بیشتر از بازارهای سهام.

بازارهای ارز مطمئناً بیشترین بخش تجارت را دارند و به صورت شبانه روزی معامله می شوند ، 5 روز در هفته علاوه بر بازارهای مبادله ای بیش از 4 تریلیون دلار در روز.

فرمول Uprize Training Benjamin Formula به شما امکان می دهد کسی را برای تجزیه و تحلیل و اجرای معاملات آموزش دهید و اظهار دارد که کسی می تواند روزانه صد دلار با حساب تجاری 2000 دلار درآمد کسب کند. البته بازار ارز از اهرم فوق العاده ای برخوردار است و هرکسی می تواند با اهرم پنجاه یا صد تا یک در این صنعت تجارت کند. پس از آن ، می توانید مبالغ زیادی را به ازای کل کسری از هزینه واقعی معامله و یا از آن استفاده کنید.

محصولات آنها از یک سیستم تجارت معروف به Intellitrader بهره مند می شوند که به فرد کمک می کند تا اطلاعات بازار فارکس را برای پیش بینی حرکت بازار همراه با جلوگیری از خطرات احتمالی ارزیابی و پیش بینی کند.

Uprize به شما یک برنامه درسی 12 هفته ای مبتنی بر وب شامل یک راهنما به علاوه ماژول های هفتگی ارائه می دهد که در آن می توانید پیش بروید و اصول اساسی در مورد تجارت فارکس را بیاموزید. قبل از اینکه به واحد تمرین بعدی برود ، به او آموزش داده می شود و سپس روی کل اصول آموزش آزمایش می شود.

شما می توانید نرم افزار رایانه ای Intellitrader ، نرم افزار منحصر به فرد تجارت مستقیم فارکس مبتنی بر وب ، را بارگیری و دسترسی داشته باشید. با استفاده از این سیستم قادر خواهید بود به بازار واقعی فارکس بروید و تجارت یک حساب آزمایشی را شروع کنید. همانطور که متوجه شدید چگونه می توانید در یک حساب عملی به طور مستقیم بازار ارز را معامله کنید ، این کار را بدون خطر انجام می دهد.

این نرم افزار تجارت فارکس Intellitrader به شما امکان می دهد بازار فارکس را معامله کنید و ابزارها ، استراتژی ها و سیگنالهای خاصی را ارائه می دهد که می تواند به فرد کمک کند معاملات سودآوری را انجام دهد. به عنوان یک عضو Uprize ، شما همچنین به یک پروفایل سازمانی زنده کامل پیوند خواهید داشت که برای ارائه اطلاعات لازم به شما در دقیقه و مربوط به بازار ارز طراحی شده است. Uprize شما را به فکر روش های بسیار بالقوه معاملاتی و همچنین اجرای صحیح 2٪ سیاست مدیریت ریسک که می تواند هنگام معاملات فارکس ضروری باشد ، اعمال می کنید. به خاطر داشته باشید که بازار ارز واقعاً خطراتی دارد و باید با احتیاط فراوان به آن نزدیک شوید.

Uprize همچنین یک سیستم هشدار ارائه می دهد که اعلان هایی را در مورد کار بازار ارز برای کمک به شما در ارزیابی هشدار و انجام تجارت ارائه می دهد. برای عضویت در شرکت Uprise ، می توانید به عنوان مشتری یا حتی به عنوان تیم ساز در سطوح زیر قیمت همراه با انواع خدمات آموزش و تجارت فارکس عضو شوید.

اولین و مهمترین سایت Uprize دوره اصلی آنها به نام Uprize Accelerated Course خواهد بود. این دوره بصورت 24 ساعته بصورت آنلاین قابل مشاهده است. این آموزش ارزشمند در هر زمان قابل تکرار است ، و مطمئناً در رابطه با آموزش شما بسیار مهم است زیرا توانایی شما در انجام یک تجارت سودآور ممکن است شما را در بازارهای معاملات فارکس ایجاد یا از بین ببرد. این بسته به قیمت 199 دلار به فروش می رسد ، به علاوه ، در صورت قیمت گذاری در خارج از Uprize ، بدون شک 1000 تا 2000 دلار به فروش می رسد.

بسته بعدی در نقطه ورود عملی آنها ، همان چیزی است که آنها آن را Accelerated Workshop Training می نامند که همان سیستم اصلی 12 هفته ای است اما فقط به طور مستقیم توسط مربی شرکت ارائه می شود. در اینجا افراد یک تنظیم مفید را شامل می شوند که شامل اصول تجارت فارکس است. این آموزش ممکن است مستقیماً با استفاده از وب یا به صورت حضوری انجام شود که متناسب با برنامه فرد باشد.

به دنبال آن یک بسته تجاری پیشرفته از Uprize ارائه می شود. این آموزش بی نظیر شامل رویه های پیشرفته تجارت مستقیم فارکس و دستورالعمل های بسیار پیشرفته مدیریت پول است. این دوره ویژه با استفاده از سرمربی شان شان لوکاس در زمان واقعی تدریس می شود ، زیرا شاون قطعاً به شما نشان می دهد که چگونه بهترین سفارشات خرید و فروش را کنار هم قرار دهید و معاملات را به طور زنده در کلاس انجام دهید.

همانطور که من قبل از اینکه کسی بتواند این سیستم را به عنوان مشتری و همچنین به عنوان یک سازنده کسب و کار تجربه کند ، مستند کردم و کمیسیون ارتقا this این فرصت تجاری چند سطح بازاریابی ، ایجاد سرمایه و در نتیجه استفاده از این سرمایه برای خرید ارز خارجی را بدست آوردم.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا