دنیای وب

UTV خود را برای تعمیر و نگهداری و لوازم جانبی برای بهار تنظیم کنید

پس از یک زمستان طولانی ، زمان آماده سازی تلویزیون UTV برای بهار فرا رسید. سفرهای طولانی و کوتاه هر دو به خارج از جاده می روند ، به خصوص با گرم شدن هوا. اگر سال گذشته ماشین خود را به درستی برای نگهداری آماده کرده اید ، باید چند قدم دیگر در جاده باشد.

حتی اگر در زمستان سوار می شوید ، قبل از اینکه یک فصل جدید با چالش های جدید روبرو شود ، برای بررسی و نگهداری آن کمی وقت بگذارید. حتی قبل از قرار دادن UTV در جاده ها ، ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید جلو پنجره جلو پنجره جلو و سایر لوازم جانبی اضافه کنید.

مخزن سوخت و مایعات خود را بررسی کنید تا UTV شما برای بهار آماده شود

پاییز گذشته شما مجبورید فیلترهای روغن و روغن را عوض کنید ، فیلتر هوا را تمیز کنید و تثبیت کننده سوخت را اضافه کنید تا از جدا شدن و تبخیر سوخت و تشکیل ماده چسبنده لاک مانند در مخزن جلوگیری کنید. اگر این کار را نکنید ، هنگام آماده سازی UTV خود برای بهار ، باید موتور ، مخزن و کاربراتور را با یک تمیز کننده هدفمند تمیز کنید.

حتی یک موتور خوب نگهداری شده می تواند حشرات ، آب یا آلودگی را به خود جلب کند ، یا باعث نشت سوخت ، یا خارش های کوچک در خط از گربه ها ، موش ها یا راکون ها در زمستان شود. قبل از افزودن سوخت جدید ، با تخلیه مخزن و کاربراتور تازه را در بهار شروع کنید.

هنگامی که با مخزن سوخت کار می کنید ، تمام سطح مایعات ، از جمله روغن را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که نشتی که پیدا کردید ترمیم شده است و در غیر این صورت ، هنگام نظافت ماشین برای زمستان ، روغن را عوض کنید. فیلتر هوا را تمیز کنید تا از وجود زباله یا نشت در آن اطمینان حاصل کند.

چه چیز دیگری برای بررسی

شروع و توقف وسیله نقلیه با باتری و ترمز شروع می شود ، بنابراین بررسی هر دو مهم است. اگرچه ممکن است در زمستان باتری خود را شارژ کرده یا آن را در یک باتری نرم نگه داشته اید ، آن را شارژ کرده و اگر از نوع ضد آب است آب اضافه کنید. ترمزها را تست کنید تا از خوب بودن واشرها اطمینان حاصل کنید و به درستی متوقف شوید.

لاستیک های خود را بصورت بصری بازبینی کنید ، سپس با چک کردن فشار ، فشار و فشار تست کنید. لاستیک های هوای پایین در جاده باد نمی شوند ، در حالی که لاستیک های هوای بیش از حد ممکن است در جاده منفجر شوند. به اندازه کافی هوا اضافه کنید تا دستورالعمل های سازنده را برآورده کند.

بقیه موارد را یک باره ، از جمله شمع ، رادیاتور یا فن ، زنجیر چرخ و دسته های دست بدهید. این اطمینان حاصل می کند که هنگامی که وارد جاده می شوید ، وقت اضافی را که صرف می کنید ، یک مسافرت روان است.

به UTV یک بهار ارتقا دهید

همانطور که UTV را برای ماجراهای بهاری خود آماده می کنید ، ارزیابی کنید آیا می خواهید شیشه جلو اتومبیل را ارتقا دهید یا لوازم جانبی دیگری به آن اضافه کنید. لوازم جانبی مانند شیشه جلو اتومبیل ، پوشش نرم و شیشه های عقب ، رانندگی را ایمن تر و راحت تر می کنند. برای شیشه های بادوام بادوام که متناسب با وسیله نقلیه شما طراحی شده اند ، با فروشگاه لوازم جانبی UTV که نمایندگی مجاز فروش مدل UTV شما است تماس بگیرید.

انجام تعمیر و نگهداری لازم و افزودن لوازم جانبی ایمنی و راحتی راهی عالی برای آماده سازی تلویزیون UT برای بهار است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا